Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Counter strike cs reikalavimai . Padėkit


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4574 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

pritariu hosta uzsidek nes kitaip lag'ins visada

Tavo sakinys kurį parašei yra nelogiškas, visai.

Hostingas reikalingas, nes jis dirba serverinėje 24/7, greitesnis CPU, ir Linux operacinė sistema, nes šitam OS'e yra mažai failų, mažiau resursų ryja, ir šiaip ekonomikos suteikia. Gal aš irgi klaidingai parašiau, nes ne esu ekspertas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pritariu hosta uzsidek nes kitaip lag'ins visada

Tavo sakinys kurį parašei yra nelogiškas, visai.

Hostingas reikalingas, nes jis dirba serverinėje 24/7, greitesnis CPU, ir Linux operacinė sistema, nes šitam OS'e yra mažai failų, mažiau resursų ryja, ir šiaip ekonomikos suteikia. Gal aš irgi klaidingai parašiau, nes ne esu ekspertas.

Linux zjbs tiktais serveriams laikyti, bei įvairiems failams, su juo lengva dirbti. Ne taip kaip Vista, 7ven ir greitu laiku 8 Win

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4574 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...