Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

The Moustache (buvęs Digital)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4058 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu ką esu Lukas. Draugai mane vadina Pukiu. ;] Gimiau moterų dieną. ;] Man 14 metų. Esu iš naftos miesto Mažeikių. ;]] Seniau gyvenau pačiuose Mažeikiuose, bet dabar persikrausčiau į miestelį šalia Mažeikių (Tirkšliuose). Gyvenu nuosavame name. Tad ir aplinką tvarkyt tenka ir žolė papjaut. Mėgstu leisti laisvalaikį su draugais. Prie pc lošiu CS, lankausi labusuose ir t.t. Mėgstu klausyt muziką. ;] Labiausiai klausau House, Dance, Techo ir t.t. Žodžiu klubinės kultūros. ;] Tai tiek kolkas. ;] Daugiau apie tai ką naudoju, ką turiu ir ką vartoju parašyta mano anketoje skiltyje "Pomėgiai". ;]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cia tu nuo cukriukes nusikopinaj,kazka panasaus padarei ar apvirksciai ;]?

Čia yra skiltis "Prisistatymai", taigi visi kažkaip panašiai prisistato. Labai kažko unikalaus nerasi. ;) Ir nenukrypstam nuo temos.

Oj nepastebejau kokia skiltis yra :lol: tj ir parasiau,krc gal einu pamegint smilu pakurt,o smailai kuriasi per "smile creator"?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4058 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...