Peršokti į turinį

(Klausimas) Dėl atjungimo


Guest Deividasnov

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4580 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Svečias

Sveiki.

Norėčiau paklaust vieno dalyko, kai aš būnu noriu rašyt nickname ir pasvorda ir spaudžiu kad išsisaugotu tas nick ir pasva ir va problema kai aš nerašau jokiu temų ar komentarų nerašau ir jokiu rep neduodu, bet būnu prisijungias ir žiūriu tema ir man po 2dienu kai nerašau nieko mane atjungia iš supergames.lt sakant vėl išnaujo rašyt ta pasvorda nick ? Kodėl taip yra ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki.

Norėčiau paklaust vieno dalyko, kai aš būnu noriu rašyt nickname ir pasvorda ir spaudžiu kad išsisaugotu tas nick ir pasva ir va problema kai aš nerašau jokiu temų ar komentarų nerašau ir jokiu rep neduodu, bet būnu prisijungias ir žiūriu tema ir man po 2dienu kai nerašau nieko mane atjungia iš supergames.lt sakant vėl išnaujo rašyt ta pasvorda nick ? Kodėl taip yra ?

Pabandyk išvalyti Slapukus (angl. cookies)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki.

Norėčiau paklaust vieno dalyko, kai aš būnu noriu rašyt nickname ir pasvorda ir spaudžiu kad išsisaugotu tas nick ir pasva ir va problema kai aš nerašau jokiu temų ar komentarų nerašau ir jokiu rep neduodu, bet būnu prisijungias ir žiūriu tema ir man po 2dienu kai nerašau nieko mane atjungia iš supergames.lt sakant vėl išnaujo rašyt ta pasvorda nick ? Kodėl taip yra ?

Pabandyk išvalyti Slapukus (angl. cookies)

Aš bandžiau man padėjo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal ne taip manes supratot :| arba aš ne taip paaiškinau...

Kai būnu aš prisijungias prie forumo ir kai nerašau 2d arba 1d bet tik žiūriu temas ir tada kita diena atjungia mano acc ir vėl išnaujo reikia rašyti savo nick ir pasva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4580 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...