Peršokti į turinį

Cukriukė


Svečias

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4783 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Svečias
Kokes rukai? :D

Dabar mestum rūkyt tai galvotum tai kvailas buvau :D

"Winston" pilka ;D, patikėk taip ir būtų, bet kad neina mest, o atrodo kas čia tėra :)

Na man tai lengva buvo iškart mečiau bet aš ne kiekvieną dieną rūkydavau, kai užplaukdavo :D

Bandyk mažint po truputi :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 395
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Svečias
Net nežinojau, kad rūkei :D, tai gal ir mestum kaip nors, bet sunku, ypač kai draugai aplinkui traukia :D

Na taip sunku, bet aš ir draugiai neleisdavau :D

Ai už tą gumą mano nuomone tokius pinigus neapsimoka mokėti, dirol nusipirk ir kramtyk, manau čia ta guma tik kad būtų užsiėmimas :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Jo ta guma tai tikrai nepadeda, gal šiek tiek apmažina ir viskas, šiaip reikia turėti valios, tada viskas įmanoma. Be to, turiu parsiuntęs kažkokia knygą, kurioj rašoma, kaip mesti rukyti, tik niekaip neperskaitau, atseit daugelis sakė, kad metė rūkyt, kai ją perskaitė. :)

Aha kažką girdėjau apie tokią knygą :D

Gali būt jei ten rašomi patarimai ir tu jų klausai :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Po 50metų rukymo jis turbūt negalėjo jau ir kvepuot, per vamzdelį traukė, tai manau nebuvo sunku mest...

Mano senelis nuo 7 metu ruko :P

o jam jau 73 :P

Ir vis dar ruko ...

Reiškia netiesa, kad rūkantys ilgai negyvena :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

dnc man irgi neskanus alus ir rukiau is tos bonkes kjp ji ten vadinas tik kosejau valanda ir surugusios gumos kazkoks skonis :D 3cisSs as tau surasiu reklama kas jei rukai ( bet ten rodos lupu vezys nes netaip ruko ai ka zn tau taip bus jei rukysi :D

Nu tai surask ;D

ash tj daug tokiu fotkiu esu mates...ziauriai daug :D...PER DAUG :D :D :D...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4783 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...