Peršokti į turinį

nHk & zRaay Grafikos krautuvė.


shamozli

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4563 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Darba atliekat abu.. Išsirinksiu geresnį

Darbas: Avataras

Dydis: 800px ant 800px

Tema: Programavimo kodas, tik ne matrica, kodas turi buti kaip programavimo darbalaukyje, su daugiau spalvų jei isivaizduojat.

Spalvos: Teksto spalva gali būti tamsiai mėlyna, žalia, raudona, balta kaip ir programavimo darbalaukyje. Programavimo kodas turi būti logiškas.

Fonas: Juodas

Animacija: off

Tekstas: Turetum padaryti programavimo koda i kuri butu iterptas mano vardas: Airiasas ir kad aiskiai matytusi.

Atsiskaitau[FLT, +REP]: +rep jei patiks duosiu 300flt dar, pasistenkit, darbas neeilinis.. Jei darbas bus apgailėtinas ir matysis kad tik 20min max dirbta ir nesistengta nemokėsiu.

Klausite kodėl nepasidarai pats? Ir kur tavo FLT?? 1. Labai užimtas neturiu laiko. 2. Banke 4000FLT.

Sutikdami daryti šį darbą sutinkate su mano atsiskaitymo sąlygomis. Ačiū

Avataro su tokiais dydžiais negali būti.

Gali, tik matyt tu nežinai. Jei persunku daryk 500px x 500px.. Sakau, kad darbas neeilinis ir žadu dosniai atsiskaityt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 197
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Darba atliekat abu.. Išsirinksiu geresnį

Darbas: Avataras

Dydis: 800px ant 800px

Tema: Programavimo kodas, tik ne matrica, kodas turi buti kaip programavimo darbalaukyje, su daugiau spalvų jei isivaizduojat.

Spalvos: Teksto spalva gali būti tamsiai mėlyna, žalia, raudona, balta kaip ir programavimo darbalaukyje. Programavimo kodas turi būti logiškas.

Fonas: Juodas

Animacija: off

Tekstas: Turetum padaryti programavimo koda i kuri butu iterptas mano vardas: Airiasas ir kad aiskiai matytusi.

Atsiskaitau[FLT, +REP]: +rep jei patiks duosiu 300flt dar, pasistenkit, darbas neeilinis.. Jei darbas bus apgailėtinas ir matysis kad tik 20min max dirbta ir nesistengta nemokėsiu.

Klausite kodėl nepasidarai pats? Ir kur tavo FLT?? 1. Labai užimtas neturiu laiko. 2. Banke 4000FLT.

Sutikdami daryti šį darbą sutinkate su mano atsiskaitymo sąlygomis. Ačiū

Avataro su tokiais dydžiais negali būti.

Gali, tik matyt tu nežinai. Jei persunku daryk 500px x 500px.. Sakau, kad darbas neeilinis ir žadu dosniai atsiskaityt

Eik tu tik iš čia :Dd. Tu man parodyk žmogų kuris naudoja avatarus kurio dydis 500x500 ar net daugiau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

* Kas atlieka darbą - nHk

* Darbo tipas - avataras

* Dydis - 130x160

* Tema - http://auto-zapchasti.com.ua/img/brand/BMW%20E36.jpg

* Tekstas - Deazent

* Sub tekstas - i love it

* Atsiskaitysiu - REP

* Kas atlieka darbą - nHk

* Darbo tipas - avataras

* Dydis - 130x160

* Tema - http://www.animea.net/forums/attachment ... 1269171534 bet padaryk taip, kad žodžių nesimatytų viršuje ir apačioje kai yra.

* Tekstas - Deazent

* Sub tekstas - Love

* Atsiskaitysiu - FLT

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Darba atliekat abu.. Išsirinksiu geresnį

Darbas: Avataras

Dydis: 800px ant 800px

Tema: Programavimo kodas, tik ne matrica, kodas turi buti kaip programavimo darbalaukyje, su daugiau spalvų jei isivaizduojat.

Spalvos: Teksto spalva gali būti tamsiai mėlyna, žalia, raudona, balta kaip ir programavimo darbalaukyje. Programavimo kodas turi būti logiškas.

Fonas: Juodas

Animacija: off

Tekstas: Turetum padaryti programavimo koda i kuri butu iterptas mano vardas: Airiasas ir kad aiskiai matytusi.

Atsiskaitau[FLT, +REP]: +rep jei patiks duosiu 300flt dar, pasistenkit, darbas neeilinis.. Jei darbas bus apgailėtinas ir matysis kad tik 20min max dirbta ir nesistengta nemokėsiu.

Klausite kodėl nepasidarai pats? Ir kur tavo FLT?? 1. Labai užimtas neturiu laiko. 2. Banke 4000FLT.

Sutikdami daryti šį darbą sutinkate su mano atsiskaitymo sąlygomis. Ačiū

Avataro su tokiais dydžiais negali būti.

Gali, tik matyt tu nežinai. Jei persunku daryk 500px x 500px.. Sakau, kad darbas neeilinis ir žadu dosniai atsiskaityt

Eik tu tik iš čia :Dd. Tu man parodyk žmogų kuris naudoja avatarus kurio dydis 500x500 ar net daugiau..

Žiaurus tu žmogus.. Tai kokie Youtube avatar dydžiai? Kartais 500px x 500px ar 800px x 800px. Štai žmogus kuris daro avatarus su tokiu dydžiu:

ir nesistenk atsikirst, kaip darei iki šiol, nes man jau aiškus tavo GFX lygis.. Jei nesugebi padaryti ir čia toliau dūra stumsi tai rašyk: AŠ NESUGEBU PADARYTI ir aš pats pasidarysiu.. Žmogus paprašo atlikt darbą, o jis dėl dydžio pergyvena, tau mokama ne už dydžio matavima, o už darba, tai jei gali dirbk..
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Darba atliekat abu.. Išsirinksiu geresnį

Darbas: Avataras

Dydis: 800px ant 800px

Tema: Programavimo kodas, tik ne matrica, kodas turi buti kaip programavimo darbalaukyje, su daugiau spalvų jei isivaizduojat.

Spalvos: Teksto spalva gali būti tamsiai mėlyna, žalia, raudona, balta kaip ir programavimo darbalaukyje. Programavimo kodas turi būti logiškas.

Fonas: Juodas

Animacija: off

Tekstas: Turetum padaryti programavimo koda i kuri butu iterptas mano vardas: Airiasas ir kad aiskiai matytusi.

Atsiskaitau[FLT, +REP]: +rep jei patiks duosiu 300flt dar, pasistenkit, darbas neeilinis.. Jei darbas bus apgailėtinas ir matysis kad tik 20min max dirbta ir nesistengta nemokėsiu.

Klausite kodėl nepasidarai pats? Ir kur tavo FLT?? 1. Labai užimtas neturiu laiko. 2. Banke 4000FLT.

Sutikdami daryti šį darbą sutinkate su mano atsiskaitymo sąlygomis. Ačiū

Avataro su tokiais dydžiais negali būti.

Gali, tik matyt tu nežinai. Jei persunku daryk 500px x 500px.. Sakau, kad darbas neeilinis ir žadu dosniai atsiskaityt

Eik tu tik iš čia :Dd. Tu man parodyk žmogų kuris naudoja avatarus kurio dydis 500x500 ar net daugiau..

Žiaurus tu žmogus.. Tai kokie Youtube avatar dydžiai? Kartais 500px x 500px ar 800px x 800px. Štai žmogus kuris daro avatarus su tokiu dydžiu:

ir nesistenk atsikirst, kaip darei iki šiol, nes man jau aiškus tavo GFX lygis.. Jei nesugebi padaryti ir čia toliau dūra stumsi tai rašyk: AŠ NESUGEBU PADARYTI ir aš pats pasidarysiu.. Žmogus paprašo atlikt darbą, o jis dėl dydžio pergyvena, tau mokama ne už dydžio matavima, o už darba, tai jei gali dirbk..

Protinguoli tu parodyk šitam forume temą kurioj daro avatarus su dydžiais 500x500. Čia net ne avataro dydis atsilikėli tu. Avatarai skirti užsidėti forumams , ant skaipo ir pan. Jei tas GFX'eris kur youtubei mano kad avatarai gali būt 800x800 dydžio tai čia jau jo bėdas , kad glušas yra. Beto už tave gfx'ini 5kart geriau. Taip kad kalbėk už save snarglį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nHk, dėkuj už darbą, pinigai pervesti. Užsakau dar 1 darbą.

Banneris

Kas atlieka darbą - nHk

Darbo tipas - Banneris

Dydis - Bannerio.

Tema - CS abstract

Tekstas - Bizman

Sub tekstas - Zombie Plague 4.3

Atsiskaitysiu - FLT

Tik nedaryk bannerio su veidais, spalvas tamsiasnes parink, gal juodą, o tekstą raudoną.

Nedaryk visiškai tusčio ir per daug ten nepridėk, turi matytis, kad čia zm. Nedaryk vaikiško bannerio.

Sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ABU

Tema : Abstract.

Dydis : 100x100.

Užrašas : QKR

Sub-textas : Let`s make a one chance!

Papildomi norai : padarykit ką nors normalesnio.

Tema : Mafija.

Dydis : 100x100.

Užrašas : QKR

Sub-textas : Let`s start with warezmafia.org

Papildomi norai : padarykit ką nors normalesnio.

Tema : Mafija.

Dydis : 468x88

Užrašas : N/A

Sub-textas : Let`s start with warezmafia.org

Papildomi norai : Uždėkit warezmafia.org logotipą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4563 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...