Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

League of legends


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4087 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Apie Zaidima :

Zaidime jus esate "Summoneriu" . Jus saukiat cempionu kurie kovoja uz jus . Jus turite talentu (masteries) , "summoner spell'u" - papildoma magija kuri galite naudotis zaidime . Pats zaidimas buvo padarytas pagal "DoTA" , labai populeru modifikacija "Warcraft3" zaidimui , bet nors ir zaidimas buvo padarytas pagal "DoTA" , bet jis idejo daug nauju dalyku .

Isviso zaidime ira 54 cempionu , kas 2 sav. pristatomas naujas cempionas .

Cempionus galima gauti 2 budais :

Kodas:

1) Paaukoti pinigu

2) Zaisti zaidima , rinkti IP (Influence Points) ir uz IP pirkti cempionu .

Zaidimas ira pritaikytas ir naujems zaidejams , ir Dotos profams :

Kai ieisit i zaidima pirma karta , jus galesit zaisti Tutoriala ;

Kiekvienas hero turi "Recomended Items" (labai padeda naujokams )

P.S sis zaidima zaidzia MILIJONAI ZMONIU IS VISO PASAULIO TAIGI PRISIJUNK IR TU :)))

http://signup.leagueoflegends.com/?ref= ... f821230802

Stai registravimo nuoroda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jai per cia mano nuoroda registruosites gausit nemokamu sumoneriu skinu ! :) Bet reik uzsikelt 10lvl

ir pranest man per Lola. Nick LumpyK. Dalinsiu pigiu ir vidutiniu sumoneriu skinus, kurie kainuoja ne viena desimti litu. Kdl dalinsiu? Nes as ju daug turiu is gamecom ir turiu per turnyrus susirinkes labai daug RP.

Reg ---> http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4ea6c7d592f6d981819735

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ka cia per ta game daryt? jei pwz zudytis tj pasakykit kokie zmones kurtis yra pwz su lanku ir pns

Cia gali uz visus zaist , pvz uzsiregistruoji i zaidima, palauki kol 10 zmoniu susirinks ir tada renkiesi koki cempa nori, ir taip kiekviena karta :) yra ap(magai) ad(melle ar range dps) supportai(heal, def, t.t.) cempu yra apie 50. O zaidziant keliesi lvl ne kiekvieno cempo o apskritai savo, ir dar geras dalykas kad pradejus zaist nereikes pries stirpius zaist, o zaisi su kitais nesenai pradejusiais ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jai per cia mano nuoroda registruosites gausit nemokamu sumoneriu skinu ! :) Bet reik uzsikelt 10lvl

ir pranest man per Lola. Nick LumpyK. Dalinsiu pigiu ir vidutiniu sumoneriu skinus, kurie kainuoja ne viena desimti litu. Kdl dalinsiu? Nes as ju daug turiu is gamecom ir turiu per turnyrus susirinkes labai daug RP.

Reg ---> http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4ea6c7d592f6d981819735

Ar gražu apgaudinėti žmones? Ir dar kita karta apgaudinėdamas žmones gali rašyt, kad pakėlus iki 5lvl, nes užtenka pakelt iki 5lvl, kad gautum rewards už referral.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jai per cia mano nuoroda registruosites gausit nemokamu sumoneriu skinu ! :) Bet reik uzsikelt 10lvl

ir pranest man per Lola. Nick LumpyK. Dalinsiu pigiu ir vidutiniu sumoneriu skinus, kurie kainuoja ne viena desimti litu. Kdl dalinsiu? Nes as ju daug turiu is gamecom ir turiu per turnyrus susirinkes labai daug RP.

Reg ---> http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4ea6c7d592f6d981819735

Ar gražu apgaudinėti žmones? Ir dar kita karta apgaudinėdamas žmones gali rašyt, kad pakėlus iki 5lvl, nes užtenka pakelt iki 5lvl, kad gautum rewards už referral.

Tu gal debilas ar ka *Myliu SuperGames.lt* ? nu gali kad ir 5lvl uzsikelt tiksliai neziurejau, ka as meluoju, man pliusas kad daugiau leituviu zaidzia ir refa gaunu, o jai jam patinka zaidimas dar gauna skina, cia savotiskas populiarinimas zaidimo.

-- Papildyta --

sudas ne geimas pasikeliau lvl isejau ir vel 1... koks tikslas kelt?

Jau aiskinau tau, leveli keliesi ne ant cempu o ant accounto. toks ir skirtumas arba tu leavinai jai xp negavai !!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu gal debilas ar ka *Myliu SuperGames.lt* ? nu gali kad ir 5lvl uzsikelt tiksliai neziurejau, ka as meluoju, man pliusas kad daugiau leituviu zaidzia ir refa gaunu, o jai jam patinka zaidimas dar gauna skina, cia savotiskas populiarinimas zaidimo.

Kaip tu kam nors gali skina duot? :D Šiame žaidime nėra tokio dalyko, kaip prekyba tarp žaidėjų, skinai yra perkami už RP (Riot Points), kurie yra gaunami už realius pinigus , taip pat RP galima užsidirbt surinkus tam tikrą kiekį žmonių užsiregistravusiu per tavo referral link, todėl tokie gudruoliai, kaip "LumpyK" ir bando apgaudinėt žmones pažadėdami skin (visi apgavikai dažniausiai žada nemokamus skin)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...

Sukūrei post, tik dėl to, kad pasilpelnytum, kaip pakeli iki 10lvl negauni jokio skin, neklausykit jo. Aš pats apie referral daug nusimanau ir galiu pasakyt, kad pakėlus iki 3lvl gauni 400RP ir už juos gali nusipirkti: skin, boost ar dar koki velnią. Taigi geriau jeigu norit žaist, registruokites šiuo link:

https://signup.leagu...en/signup/index

Redaguota , nario Fuse
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4087 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...