Peršokti į turinį

[PAMOKA][RPG]Kaip sukurti darba be pakvietimo.


hustrine

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4123 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Kadangi tie grp jau yra atsibodę aš pradėjau vėl gryžinėti prie RPG modų ir dabar su jumis pasidalinsiu scriptu. Kaip sukurti darbą be pakvietimo.

Taigi pradėkime.

Gamemode viršuje prirašykite.

new darbas; //šita pasikeiskite į savo pavadinimą.

tada po

 public OnGameModeInit()
{

dedame

 darbas = CreatePickup(1275, 2,x ,y, z); X,Y,Z kordinates pasikeiskite i savo.

Dabar darysime kad pickup'as veiktų.

Taigi po

public OnPlayerPickUpPikcup(playerid, pikcupid)
{

Dedame

if(pickupid == darbas) //pickup pavadinimas
{
new vardas[30], kint[256];
GetPlayerName(playerid,vardas,30);
if(darbas[playerid])
{
Policininkas[playerid] = false; //funkcija kuri tikrina ar isejo is darbo.
format(kint,256,"%s Isejo is darbo",vardas); //visiems parasys kad isejo is darbo
SendClientMessageToAll(0xCCFFFF00, kint); //paraso visiems
}
else
{
Policininkas[playerid] = true; //tikrina ar zaidejas isidarbino
format(kint,256,"%s Isidarbino darbe",vardas); //sukuria finkcija su kuria parasys visiems parasys kad isidarbino darbe
SendClientMessageToAll(0xCCFFFF00, kint); //visiems paraso
}
}
}

Taigi jeigu padėjau nepagailėkite +rep.

Pamoką kuriau aš.

  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
Sorry jei prikeliu tema, bet man įdomu kaip padaryti, kad kiti negalėtų įlipti į šio darbo darbininkų mašiną ir dar skin kaip padaryt, kad įsidarbinus pasidarytų?

Dėl skino tai naudok kai įsidarbina iškart dėk

SetPlayerSkin(playerid, SKINID);

O dėl to,kad galėtų įlipt tik darbininkai į mašiną tai tikrink,ar žaidėjo specialybės ID atinka darbo specialybei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal +rep už pamoką duotumėt. O dėl skin tai turėtų atrodyti viskas taip

if(pickupid == darbas) //pickup pavadinimas

{

new vardas[30], kint[256];

GetPlayerName(playerid,vardas,30);

if(darbas[playerid])

{

Policininkas[playerid] = false; //funkcija kuri tikrina ar isejo is darbo.

format(kint,256,"%s Isejo is darbo",vardas); //visiems parasys kad isejo is darbo

SendClientMessageToAll(0xCCFFFF00, kint); //paraso visiems

}

else

{

Policininkas[playerid] = true; //tikrina ar zaidejas isidarbino

format(kint,256,"%s Isidarbino darbe",vardas); //sukuria finkcija su kuria parasys visiems parasys kad isidarbino darbe

SetPlayerSkin(playerid, skinid);

SendClientMessageToAll(0xCCFFFF00, kint); //visiems paraso

}

}

}

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sorry jei prikeliu tema, bet man įdomu kaip padaryti, kad kiti negalėtų įlipti į šio darbo darbininkų mašiną ir dar skin kaip padaryt, kad įsidarbinus pasidarytų?

Dėl skino tai naudok kai įsidarbina iškart dėk

SetPlayerSkin(playerid, SKINID);

O dėl to,kad galėtų įlipt tik darbininkai į mašiną tai tikrink,ar žaidėjo specialybės ID atinka darbo specialybei.

o tai kaip padaryti, kad tikrintų ar negalėtų šitą ištraukt iš darbo su pakv.?

-- Papildyta --

kas padarys su mašinom ir viskuo kaip turi būt duosiu +2rep (šiandien vieną ir ryt)

-- Papildyta --

Gal +rep už pamoką duotumėt. O dėl skin tai turėtų atrodyti viskas taip
if(pickupid == darbas) //pickup pavadinimas

{

new vardas[30], kint[256];

GetPlayerName(playerid,vardas,30);

if(darbas[playerid])

{

Policininkas[playerid] = false; //funkcija kuri tikrina ar isejo is darbo.

format(kint,256,"%s Isejo is darbo",vardas); //visiems parasys kad isejo is darbo

SendClientMessageToAll(0xCCFFFF00, kint); //paraso visiems

}

else

{

Policininkas[playerid] = true; //tikrina ar zaidejas isidarbino

format(kint,256,"%s Isidarbino darbe",vardas); //sukuria finkcija su kuria parasys visiems parasys kad isidarbino darbe

SetPlayerSkin(playerid, [b]skinid[/b]);

SendClientMessageToAll(0xCCFFFF00, kint); //visiems paraso

}

}

}

O kur paryškinau parašyti skin id? ar dar dadėt ką?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 mėnesių...

uoj, aš tik dabar perejau prie rpg atsargiai naga nusilaušiu, pfu, kas tau yra? ašgi tik naujokas ant rpg, heh , kai fyfa šneki :D O jei rimtai, pasakyk bent viena dideli skirtuma tarp RPG ir GRP kodavimo, nes pvž aš pilnai galiu koduot tiek ta tiek ta nors prie RPG nedirbu, o tu išvis nemoki koduot, ir čia nekledek "Katik perejau" :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne nu tu debilas ar tu skaityti nemoki? Gi parasyta As sia pamoka sukuriau kai perejau prie RPG/RP kodavimo. O del to kad as nemoku, tai tu gal vps patylek gerai? *Myliu SuperGames.lt* posteris esi *Myliu SuperGames.lt* *Myliu SuperGames.lt* uzpisi su tokias savo postais. Visi cia taip mano kaip ir as manau. O skirtumas tarp kodavimo yra. Kodas visai kitaip atrodo. Tau patarciau apsilankyti http://www.fielmann.lt/ Gal akinius isitaisysi bent suprasi ka kiti raso.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne nu tu debilas ar tu skaityti nemoki? Gi parasyta As sia pamoka sukuriau kai perejau prie RPG/RP kodavimo. O del to kad as nemoku, tai tu gal vps patylek gerai? *Myliu SuperGames.lt* posteris esi *Myliu SuperGames.lt* *Myliu SuperGames.lt* uzpisi su tokias savo postais. Visi cia taip mano kaip ir as manau. O skirtumas tarp kodavimo yra. Kodas visai kitaip atrodo. Tau patarciau apsilankyti http://www.fielmann.lt/ Gal akinius isitaisysi bent suprasi ka kiti raso.

Parodyk kuo jis kitoks? tuo kad ne playerDB o pInfo ar smth else ? ir kad nera data folderiu ir palei pamokas negali daryt nes nemoki? ar mes kalti, aš vat dabar dar geriau parašyčiau RPG kodą nei GRP'o kadangi yra daug patogiau. :) o kad tokie atmazai ai va katik perejau tai čia nerimtas daigtas, ir išvis kaip tu galejai pereit jeigu žaliukas esi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 10 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4123 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...