Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Paskelbti „Prototype“ reikalavimai


Board

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4228 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

17215.jpg?t=1243856126

Kompanija „Activision“ atskleidė jų naujo žaidimo „Prototype“ reikalavimus.

* Windows XP (su Service Pack 3) ir DirectX 9.0c arba (Windows Vista su Service Pack 2)

* VGA: 256 MB 3D hardware accelerator card required - 100% DirectX 9.0c with Shader Model 3 support

* Procesorius: Pentium Intel Core 2 Duo 2.6 GHz or AMD Athlon 64 X2 3800+ arba geresnis

* RAM: 1 GB of RAM for Windows XP / 2 GB Windows Vista

* Hard Drive Space: 8 GB of uncompressed hard disk space + 500MB

* Sound Card: DirectX 9.0

* DVD-ROM

Palaikomos vaizdo kortos:

* NVIDIA GeForce 7800 256 MB ir naujesnės

* ATI Radeon X1800 256 MB ir naujesnės

Priminsiu, jog „Prototype“ pasirodys jau šios savaitės pabaigoje PC, „PS3“ bei „X360“ platformoms.

Games.lt(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
Nu jau esu parsisiuntęs šį tikrai nerealus geimas, pats geriausias geimas kurį esu lošęs, tik dabar užsitrigau vienoj vietoj niekaip negaliu pereiti :\ Bet tikrai išbandyti tikrai verta!

Ash irgi, o jaj tiksliau kur tu pastriges? Gal ten pat... :D

Ten kur reikia nugalėti Elizabeth Greene ar kaip ten. Nu žiauriai sunku, turiu daug upgradų: hammerių,blade ir daug daug daug kitų.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jau esu parsisiuntęs šį tikrai nerealus geimas, pats geriausias geimas kurį esu lošęs, tik dabar užsitrigau vienoj vietoj niekaip negaliu pereiti :\ Bet tikrai išbandyti tikrai verta!

Ash irgi, o jaj tiksliau kur tu pastriges? Gal ten pat... :D

Ten kur reikia nugalėti Elizabeth Greene ar kaip ten. Nu žiauriai sunku, turiu daug upgradų: hammerių,blade ir daug daug daug kitų.

ASh nea cia... :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jau esu parsisiuntęs šį tikrai nerealus geimas, pats geriausias geimas kurį esu lošęs, tik dabar užsitrigau vienoj vietoj niekaip negaliu pereiti :\ Bet tikrai išbandyti tikrai verta!

Ash irgi, o jaj tiksliau kur tu pastriges? Gal ten pat... :D

Ten kur reikia nugalėti Elizabeth Greene ar kaip ten. Nu žiauriai sunku, turiu daug upgradų: hammerių,blade ir daug daug daug kitų.

ASh nea cia... :P

o kur ? ;]

-- Papildyta --

bet kūrėjai irgi protingi.. kodėl aš turiu pridengti armijos tankus, jei aš turiu juos žudyti ir jie mane šaudo ? :| galėjo padaryt kad žmogus būtų už armiją kad jį nešaudytų ir jų nežudytų..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o kur ? ;]

-- Papildyta --

bet kūrėjai irgi protingi.. kodėl aš turiu pridengti armijos tankus, jei aš turiu juos žudyti ir jie mane šaudo ? :| galėjo padaryt kad žmogus būtų už armiją kad jį nešaudytų ir jų nežudytų..

NU ten pradzioj kur kazkox agentas bega, nzn koki *Myliu SuperGames.lt* daryt, ji nuzudau Mission Failed, jis pabega Mission Failed, jauciu ta malunsparni nukirst joa?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 3 metų...
  • Parašė po 5 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4228 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...