Board

Paskelbti „Prototype“ reikalavimai

Recommended Posts

17215.jpg?t=1243856126

Kompanija „Activision“ atskleidė jų naujo žaidimo „Prototype“ reikalavimus.

* Windows XP (su Service Pack 3) ir DirectX 9.0c arba (Windows Vista su Service Pack 2)

* VGA: 256 MB 3D hardware accelerator card required - 100% DirectX 9.0c with Shader Model 3 support

* Procesorius: Pentium Intel Core 2 Duo 2.6 GHz or AMD Athlon 64 X2 3800+ arba geresnis

* RAM: 1 GB of RAM for Windows XP / 2 GB Windows Vista

* Hard Drive Space: 8 GB of uncompressed hard disk space + 500MB

* Sound Card: DirectX 9.0

* DVD-ROM

Palaikomos vaizdo kortos:

* NVIDIA GeForce 7800 256 MB ir naujesnės

* ATI Radeon X1800 256 MB ir naujesnės

Priminsiu, jog „Prototype“ pasirodys jau šios savaitės pabaigoje PC, „PS3“ bei „X360“ platformoms.

Games.lt(

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Nu jau esu parsisiuntęs šį tikrai nerealus geimas, pats geriausias geimas kurį esu lošęs, tik dabar užsitrigau vienoj vietoj niekaip negaliu pereiti :\ Bet tikrai išbandyti tikrai verta!

Dalintis šį pranešimą

Nu jau esu parsisiuntęs šį tikrai nerealus geimas, pats geriausias geimas kurį esu lošęs, tik dabar užsitrigau vienoj vietoj niekaip negaliu pereiti :\ Bet tikrai išbandyti tikrai verta!

Ash irgi, o jaj tiksliau kur tu pastriges? Gal ten pat... :D

Dalintis šį pranešimą

Ten kur reikia nugalėti Elizabeth Greene ar kaip ten. Nu žiauriai sunku, turiu daug upgradų: hammerių,blade ir daug daug daug kitų.

Dalintis šį pranešimą

Ten kur reikia nugalėti Elizabeth Greene ar kaip ten. Nu žiauriai sunku, turiu daug upgradų: hammerių,blade ir daug daug daug kitų.

ASh nea cia... :P

Dalintis šį pranešimą

ASh nea cia... :P

o kur ? ;]

-- Papildyta --

bet kūrėjai irgi protingi.. kodėl aš turiu pridengti armijos tankus, jei aš turiu juos žudyti ir jie mane šaudo ? :| galėjo padaryt kad žmogus būtų už armiją kad jį nešaudytų ir jų nežudytų..

Dalintis šį pranešimą

o kur ? ;]

-- Papildyta --

bet kūrėjai irgi protingi.. kodėl aš turiu pridengti armijos tankus, jei aš turiu juos žudyti ir jie mane šaudo ? :| galėjo padaryt kad žmogus būtų už armiją kad jį nešaudytų ir jų nežudytų..

NU ten pradzioj kur kazkox agentas bega, nzn koki *Myliu SuperGames.lt* daryt, ji nuzudau Mission Failed, jis pabega Mission Failed, jauciu ta malunsparni nukirst joa?

Dalintis šį pranešimą

Svečias

Labai loginis ir su daug (kartais net per daug) veiksmo žaidimas. Vienas iš mano mylimiausių.

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele