Peršokti į turinį

Prašau reik pagalbos.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4524 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, man reik pagalbos, ji nėra susijusi su kompiuterių gedimu, bet su zaidybiniu vairu. Nu man yra toks gedimas. Jis labai kvailioja, iš niekur nieko suka į kairę. Nors tiesiai vairą laikau tai vistiek suka į kairę tai aš turiu laikyti jį pasuktą į dešine. Gal eina jį kaip nors pataisyti. Prašau padėkit. :help: Atsidėkosiu +rep.

P.S. Tik nereikia dėti -rep už tai, kad ne čia parašiau. Aš neradau daugiau kur rašyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Persirasyk draiverius jei tokie yra,jei us tas pats nueik i config'a susizek ar viskas sureguliouta jei vel bus tas pats,isijunk kita zaidima pazet ar ir tame zaidime taip pat,o jei ne tas ne tas vezk i garanti jei toks irgi yra.

Man ne su kompu, nes aš kai žiūrėjau per control panel/game controlers. Ir žiūrėjau ar veikia mygtukai ir man vistiek i kairę rodo, kad suka. Nu kai biškį pasuku į dešinę tai išsitiesina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
Persirasyk draiverius jei tokie yra,jei us tas pats nueik i config'a susizek ar viskas sureguliouta jei vel bus tas pats,isijunk kita zaidima pazet ar ir tame zaidime taip pat,o jei ne tas ne tas vezk i garanti jei toks irgi yra.

Man ne su kompu, nes aš kai žiūrėjau per control panel/game controlers. Ir žiūrėjau ar veikia mygtukai ir man vistiek i kairę rodo, kad suka. Nu kai biškį pasuku į dešinę tai išsitiesina.

Tau sako: Prilituok.:P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Yra 2 būdai, vienas geras , kitas ne. :D

Pirma , prie to "vairo" kai pirkai turėjo būti pridėtas diskelis, turėtum jį įrašyti.

Jeigu po šito , niekas nepadeda, vadinasi yra kaikas susigadinę , ir tau "tech" metą visą kur neturi, tas pats nutiko ir pažystamui tik su bėgiais, 3 pavarą turėjai laikyti, nes jeigu atleidi ranką , permeta auto į 4.

Nieko čia nepadaryti.. Nors jo įranga kainavo 1000LT, dabar parduoda už 500LT su defektu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4524 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...