Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Jūsų PC info


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 495 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

"64 bitų operacine sistema labiausiai juntami, jei jūsų kompiuteryje įdiegtas didelis kiekis laisvosios kreipties atminties (RAM), paprastai tai apima 4 GB ar didesnę RAM. Tokiais atvejais 64 bitų sistema gali geriau reaguoti tuo pačiu metu vykdant kelias programas ir dažnai jas perjunginėjant, nes ji gali efektyviau negu 32 bitų operacinė sistema apdoroti didelį atminties kiekį."

microsoft.com :)

Redaguota , nario Hyperion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Truksta demesio ir prirašo nesamoniu... apie toki kompa koki jis parašė min kokie 5-7k...

O tu įsitikinęs, kad aš tokių pinigų neturiu? žinai mano finansinę padėtį? Taip tokio kompo neturiu, nes nebūtų kur man jo išnaudoti, rimtom programom seniai nebedirbu, o žaidimų nežaidžiu. Užtenka i5 2500 8gb ram, gtx 560ti, 1tb +ssd.

Beje vien 2x titan kainuotų tuos 6k litų, 512gb ssd kainą žinai? taip, kad nekomentuok nieko nežinodamas.

Redaguota , nario •GaeCuu○
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tu įsitikinęs, kad aš tokių pinigų neturiu? žinai mano finansinę padėtį? Taip tokio kompo neturiu, nes nebūtų kur man jo išnaudoti, rimtom programom seniai nebedirbu, o žaidimų nežaidžiu. Užtenka i5 2500 8gb ram, gtx 560ti, 1tb +ssd.

Beje vien 2x titan kainuotų tuos 6k litų, 512gb ssd kainą žinai? taip, kad nekomentuok nieko nežinodamas.

OOOO neidomu man ta tavo finansinė padetis.. čia visi normaliai savo kompus deda idėjai kažkoki iš drabliuku svajoniu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

OOOO neidomu man ta tavo finansinė padetis.. čia visi normaliai savo kompus deda idėjai kažkoki iš drabliuku svajoniu..

Tau gal svajonė, man tai galbūt eilinis kompas, nemanai? taip, kad gali dust su savo nuomone, jei jau sakai,kad neidomi, tai tiesiog nekomentuok mano postų ir dar su savo neišpasakytą informacija apie kompus. Sėdi ir sedėk su savo 2 core'u athlonu..
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Intel Core i7-3960X

2x 16gb ddr3 ram

2 x Titan's, 6GB DDR5

4 x 3TB WD

6 x 512gb SSD

Corsair Obsidian Series 800D korpusas

PSU Seasonic SS-1250XM 1250W 80 Plus Gold retail

ASRock X79 EXTREME9

Ir 2 monitoriai 52 colių sujungti.

Galvoju atsinaujint kažką jau, senukas :/

omg trenktas... Tokio pc gyvenime neįpirtum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 495 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...