Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Runescape


pragaraslt

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4744 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 143
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Man, tai kaip naršyklinis žaidimas, visai AWESOME. Man jis patinka, nežinau kodėl jum nepatinka?...

Gal dėl to, kad jūs esat mažo combat, ar stat maži, ir tyngit kelt, todel sakot kad šūdas...pamatysit, kai gausit koki 99 stat, užsidėsi skill cape, ir galėsi rodytis prieš visus... Smagus dalykas kai tave pagiria, ir klausia : HOW U DO THAT OMFG?????

Aš pats dabar esu 115 combat, su str cape, fm cape banke, ir visai linksma, kai paprašo padaryt emote,ar paklausia kur tiek pakėliai, ir pagiria :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man, tai kaip naršyklinis žaidimas, visai AWESOME. Man jis patinka, nežinau kodėl jum nepatinka?...

Gal dėl to, kad jūs esat mažo combat, ar stat maži, ir tyngit kelt, todel sakot kad šūdas...pamatysit, kai gausit koki 99 stat, užsidėsi skill cape, ir galėsi rodytis prieš visus... Smagus dalykas kai tave pagiria, ir klausia : HOW U DO THAT OMFG?????

Aš pats dabar esu 115 combat, su str cape, fm cape banke, ir visai linksma, kai paprašo padaryt emote,ar paklausia kur tiek pakėliai, ir pagiria :)

Va va, RuneScape yra zaidimas del gameplay'aus ir jo zmoniu. Norit grafikos? Nestumkit ant RS, nes jis sukurtas su Java dar plius kaip jum narsyklinis zaidimas isves LOTRO ar WoW grafika?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na ce labai rimtas zaidimas ir ji zaidze ivairaus amzeus zmones. Jis puikei tinka ir suaugusiems. Jis tarutum valstybes simuletorius, tu tampi valstubes pilieciu ir su juo zaisdamas kaliesi lygi. Pavizdziui eini i darba, perki maista, taipat ginkus, namus ir dar dauk ka. Treniruojis kiekviena diena ir kareuji. Cia gali sukaupes pakankamai aukso ikurti savo imone. Ir taipat kai jau busi patyres galesi tapti seimo nariu ar netgi prezidentu. Jeigu sudominau registruokites sia nuoroda nes jeigu registruosites tenta is to nebus naudos ir nepadesite savo valtybei givuoti http://www.erepublik.com/en/referrer/DJdemon :)

Cia tikrai geras zaidimas patariu visiems isbandyti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na ce labai rimtas zaidimas ir ji zaidze ivairaus amzeus zmones. Jis puikei tinka ir suaugusiems. Jis tarutum valstybes simuletorius, tu tampi valstubes pilieciu ir su juo zaisdamas kaliesi lygi. Pavizdziui eini i darba, perki maista, taipat ginkus, namus ir dar dauk ka. Treniruojis kiekviena diena ir kareuji. Cia gali sukaupes pakankamai aukso ikurti savo imone. Ir taipat kai jau busi patyres galesi tapti seimo nariu ar netgi prezidentu. Jeigu sudominau registruokites sia nuoroda nes jeigu registruosites tenta is to nebus naudos ir nepadesite savo valtybei givuoti http://www.erepublik.com/en/referrer/DJdemon :)

Cia tikrai geras zaidimas patariu visiems isbandyti ;)

Istaisyk savo gramatines klaidas, as jau 22 levo ir cia ne tokia tema reklamuot sitoki zaidima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...
Svečias
Grafika caro laikų, žaidimas lyg super mario lygio krc...

atsibodes tas runescape uzsikeliau 100lvl ir pabodo ir siap man mario labiau patiko

Atiduok acc, jei pabodo.

atu beprotis(e) as ji uzsipisau kol uzkeliau (sorry uz negrazius zodelius) bet as ilgai vargau kol uzkeliau jei nori parduotu 25lt

cj su botu keliai ir tik apsimeti kad ilgai keliai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau zaidimas mane ir uzkabines, nes jau ne pirma karta membas. O siaip zaidimas nera toks jau blogas, tik reikia laiko kol jums patiks, nors cia kaip jus kalbat tai cj neivienas zaidimas jums nepatinka, visi pasirodys, kad losia WoW ir ten geriau. Nematau as ten kazko geriau, o grafika neesme zaidimui. Sakykit kaip norit, bet mane tikrai uzkabliaves jei ne tie keleri metai, gal kiek pradzia neidomi(todel visi susikuria ir iskarto sako, kad neidomus zaidimas).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4744 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...