Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Runescape


pragaraslt

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4741 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 143
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

tj pasakyk geresny browser game uz runescape :P :labusai:

Tai kad geresniu nera :lol:

zinau ;D

dar vienas... nebesugalvoji kaip postus parinkti ,tj po viena zody pradesi rasinet ? taisykles paskaityk...

Nevaidink cia kietuolio :labusai:Tu nesamoniu nedarik ir nieks nevaidins ;) Beje sita zaida losiau 2 metus ir sakau laiko svaistimas....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nevaidink cia kietuolio :labusai:

jokio kietuiolio nevaidinu ,tu irgi taisykliu trbt neskaites ,eik vaike taisykles paskaityt td cia rasinek , jei paciam sunku tai va linkas : naujienos/forumo-taisykl-s-t156.html

beja ,jei tau neaisku kuria pazeidei ,tai va sita : - Rašyti pilnus, turiningus ir nebereikšmius pranešimus. Vietoje žodelių "jėga, žinau, fainai, ok, gerai, help" ar panašių geriau nieko nerašyti.

ir pats cia kietuolio nevaidink..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
Gal kas zino kaip nemokant memberiu tapti? ;D

Visaip bandau nu niekaip.

krc tu nejuokink zmoniu neina , juk rs uz tai kad kiti membais verciasi gauna dafiga pinigu ir nuo tokiu kvailiu kaip tu tikrai apsisaugo.. nebent turetum buti koks super hakeris buwes jagex darbuotojas

LOL. :lol:

Taigi apgaudinėja žmones su tais membais pvz:

Atsiūsk pinigus arba duk passwordą ir padarysiu membu. :lol:

Nebent turėtu tau prieš akis viską daryt, kad jeigu bandytū

apgaut galėtum į lempą užvažiuot. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 mėnesių...

Man pavidziui RS zaidimas patiko anksciau dabar as jau jy nustojau losti bet as jy losiau kazkur nuo 3 klases ar 4-os. o dabar jau baigiau 10 klase taij runa losiu vos beveik nuo jo susikurimo ir galiu pasakyti kad jis labai pasikeite anksciau dar kai dragon daiktai buvo paleisti y apyvarta tj kiek prisimenu budavo vien tik dragon med helmas po 20M kazku :D .. na is manes per tuos metus buvo nuscemine daug acc .. galiu pasakyti kad RS yra tikrai ydomus zaidimas tereikia ismanyti kaip bapkes klatis kaip lvl kur ir gerai greitai kelti .. aisku vos pradejes losti ten sunkiai susigaudysi .. kaip mano draugas as prisimenu jam pasiuliau losti RS palose jis kelias valandas ir sako shudas cia negeimas o po keliu dienu ziuriu jau jis uzsikabliaves ant to geimo ir losia labai aktyviai... aisku cia tik mano nuomone bet man tj nepatinka zaidimai kaip kur gali kelti tik fighting skillus ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 savaičių...
Kaip jus rašot net kraupu žūrėti gal lietuviškai nemokat?

Dauguma jūsų nesuprantu...

Lietuviai rašykite Lietuviškai... :labusai:

Komentaruose labai reiksmingu klaidu nematau ( kaip LT raides, pvz, as dabar ant kito kompo o jame LT raides kazkodel neisijungia.)

Del "o-ne.lt kalbos" pritariu tau, nes visokie "kj, kzhkox, tj.." ir panasus tikrai nervina ir man taip rasyti net butu geda :soka::funny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4741 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...