Peršokti į turinį

Jei prižiūrėtojas būčiau aš.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4632 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 70
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Don't cry little baby (( neįsižeisk, tiesiog nesielk taip durnai, tau Dixie dar davė šansą, o tu jį numetei į šalį ))

Ir nuo parašo nusiimk "Parduodu steam wh už <...>" todėl, kad ant steam'o veikia bet kokie čytai kurie veikia ant non'o. :) Ir šiaip, negražu pardavinėti čytus, taisykles perskaitei?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nenoriu pakliūti į prižiūrėtojus, aš noriu pakliūti į administratorius, aišku tik tada, kada susitvarkysiu kompiuterį. O tu čia vėl nesikelk per aukštai, davė šansą - neišnaudojai, o pasivertiai prezervatyvo pakeliu ir nenorėjai būti, pakeičiamas į ..... :) Baigiam šią diskusiją, nes tikrai po įspėjimą gausim. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet tu pagalvojai? Jei tu būtum gerai dirbęs savo darbą kaip platintojas, galbūt ištikus problemai ar dar kam, Dixie vėl išrinktų tave paprašytų pagalbos ar dar ko, o tu užsišikai kaip koks mažvaikis ir pabėgai. Tu tiesiog nori gero darbo, o kai reikia padirbti ir juodo darbo šiek tiek, tu bėgi šalin. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir tai nutiko vien dėl to, kad už tave atsirado geresnis prižiūrėtojas manau. :) Bet kokiu atvėju jei tu norėtum padėti serveriui, būtum likęs, kad ir už bulvių skutėja. Diskusija baigiu, nes tikrai tuoj įspėjimą gausiu.

Invide : įdėčiau normalų admin pack'ą ne masofkinį. Vat nuo šitos frazės nukritau, nuo kada masofkė gali turėti nemasofkinį admin pack'ą? :oho:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vebster rasiai ahuŲnas servas zjbŪ viskas taip tipo pasikeitej mldc sekmės.

-- Papildyta --

*Myliu SuperGames.lt* KAIP TU NESUPRANTI LMC JI VISI ČIA PAžįsta aš savaite atgal prisireginau *Myliu SuperGames.lt* tu man dabr sakysi koks aš blogas? Esu geras ir tvarkau kaip reikia , beveik dakuriau šita supista admin packa kad neverktu vilmux ir man dixie rašo sumažinam tave ahuet?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai bet tu buvai paskirtas prižiūrėtoju, per tiek laiko kiek čia buvai juom? 3,4dienas? Na nesvarbu, per tiek laiko nesimatė joks darbo vaisius. Bet pala, bent kokią naujieną parašyt galėjai, kad eina procesas ar dar ką. Jei tu kuri ir tau sunku kūrti ir žinai, kad ilgai kūrsi, tai gal nepalik mūsų "nežinančių" vietoje ir apšviesk mus parašydamas Naujiena, kad ir vienos eilutės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4632 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...