Peršokti į turinį

Jei prižiūrėtojas būčiau aš.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4633 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, norėčiau tapti prižiūrėtoju :D Net nežinau išvis ar reikia šitos anketos, bet neesmė. Norėčiau pakeisti garbingajį prižiūrėtoją "Invide". Nežinau gal jis jūsų pagarbos turi per daug, apie tai nepagalvojau. Taigi čituoju jį: "Aš turiu pagarbos tai pasakyti" , kad nekursiu Ripintų Admin Pack'ų kaip mūsų mielasis prižiūrėtojas "Invide".

Įrodymas: Invide

Žinutės tema: Re: ArKatalogas: Gautos

PIZDEC TU *Myliu SuperGames.lt* SU SAVO UNIKALUMO AIK TOLIAU TU NESUPRANTI KAI PERKURSIU SITA ADMIN PACKA IR ISPLATINSIU SERVA TU PAMATYSI KAS BUS *Myliu SuperGames.lt* TU MANES NEZINAJ BUVAU DEKOTER , ISONLY TEN *Myliu SuperGames.lt* VISKA PLATINAU TUREJAU VISUS PRIEJIMUS DARIAU VISKA O JIEMS ONLY LT EJO MAN NEREIKIA TOKIU LT IR PNS VISKA TURIU , TACIAU MAN REIKIA PAGARBOS ZAIDEJU IR FSIO *Myliu SuperGames.lt*

Išsiųsta: 24 Rgp 2011, 07:28

---

Taigi manau aš irgi esu "rimtas" žmogus ir vėl čituoju jo sąkinį "Turiu pagarbos tai pasakyti, nes turiu laiko dirbti ir MainGames,GameLife - Užsidarė,SuperGames-Tikiuos dirbsiu, ir būsimam kitam projekte."

---

Dauguma apie mane žino, tad aš nenoriu net prisistatyti, kadangi žinot ir mano kurtas modifikacijas ir Admin Packus, tad manau tikrai neripinčiau, kaip gerbemasis "Invide". Aišku jis turi daugiau pagarbos už mane :sliap: , bet aš irgi pabandysiu.

---

Mano Admin Pack'ų pavyzdžiai:

Aliens Invasion - admin-packai/aliens-invasion-v1-0-by-vilmux-only-windows-t55909.html

Zombie Hell - admin-packai/zombie-hell-vilmux-v0-1-2-windows-t48125.html

Garsusis "Zombie VilmuX" - admin-packai/zombie-hell-vilmux-v0-1-2-windows-t48125.html

Garsioji Naujausia "Zombie VilmuX" Versija - admin-packai/zombie-vilmux-v1-1-last-release-t45113.html

DeathRace - admin-packai/deathrace-0-1-by-vilmux-only-windows-t55676-15.html#p399728

The Dust - Nepaplatina modifikacija.

Monster Machine - Nepaplatinta modifikacija.

Kas už?,Kas Prieš?,Kodėl?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 70
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Tu. Gali dabar užsikišti ir baigti OFF-Topic. Tavęs čia niekas nelaukia.

Pilnas tu grybas esi vilmux.Tai kad gi tu čiurka maža esi , kurej kaškoki projekta tave ten visi užduhino ir uždarej ir atejai čia ? kad rippinti admin packus kartuoju RIPPINTI pasakyk ka tu padarej nors viena dalyka betkokiame mode kuriu dbr prikišai? Laukiu atsakymo zuikiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Manęs niekas "neuždūhino"

2. Riperis esi tu. Nes nežinai kas yra Default reklamos :D Prikoliste.

3. Esu toks pat kaip Invide. Koks jo draugas.

4. Padariau daug ką, tiesiog paskaityk ką aš padariau ir pamatysi.

5. Jei ripinčiau, tai kur įrodymai? Radai bent vieną?

6. Aš nesprendžiu iš žmogus pagal amžių, bet matau, kad tu proto neturi, tad sprendi pagal amžių, o ne pagal gabumus.

7. Grybas esi tu, ne aš. Gal paprašyti, kad kas patvirtintu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skelbk viešai, davai! Prasideda ir vėl? Ponas Minh - Karalius. blyn. Paremt parėmiau? Pavydi. Aš bent kuriu ir žinau kas yra Default Reklamos, o tu ne. Aš mažas, bet daugiau žinau už tave. Jei tu toks protingas, kodėl tu jau ne moderatorius, ar koks SuperGames Admin?

Pirmoji gyvenimo pamoka kurią įsimink: Prieš sakydamas, tai pagrįsk. Turi įrodymų, kad aš ripinau? Sekmės, rodyk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu vaikas sako duląą pririšk Okey ? Dar mažas nesuprasi , i šikna visiems lendi SuperGames.LT Proejktas Geras gan , Tu žvaigžde išviso litus parėmej ir tau pagarba bus? RIPPERIS :) , sekmės . Niekas čia nežino apie tave kiek žinau aš tikek man . Kam įdomu AŽ.

Aš tai nesuprantu, ko tu ant jo tiek užsistūmęs? Bent įrodymų turi kokių, kad jis "RIPPERIS"?

Niekas čia nežino apie tave kiek žinau aš tikek man . Kam įdomu AŽ.
Ką, tu koks agentas gal? Seki jo kiekvieną žingsnį?

Aš už, kadangi esi geras žmogus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Minh. Sukėlei žmonėms smalsumą, keli jau rašo, kad bėgu apie tave klausinėti. Įdomiai,įdomiai . Gal paskelbk viešai? Man irgi įdomu, ką išsigalvojai?

-- Papildyta --

Minh. Žiūrėk kaip padarom. Aš irgi turiu informacijos apie tave. Pabūkim abu šnipai. Gerai. Ar galiu apie tave duoti tos informacijos viešai, tiesiai šioje temoje?

Jei nesutinki. Nenori, gerai. Aš turiu teisę taip pat sakyti visiems į AŽ. apie tave. Kas nori taip pat apie jį plačiau rašot man į AŽ :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4633 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...