Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Telefonas


eNergiZeR'

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4593 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Norėčiau jūsų paklausti kokį jūsų nuomuone man telefoną imti iš http://mob.tele2.lt/lt/telefonai_privatiems (liečiamą) už vieną litą ar truputėlį daugiau, jei mano sutartis Smart XS (Kai paspaudi ant telefono paveikslėlio apačioje yra lentelė su sutartimis susirandat Smart XS ir žiūrit kad bent viena iš trijų (geriausiai dvi) būtų 1LT taigi norėčiau jūsų patarimo kokį telefoną imti atsakymų reikia iki rugpjūčio 17 d. Gal ir nebūtinai liečiama bet gerą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o ka jum reiskia telefonas? nes man labai idomu kaskas tipo pasema telefona ir po savaites atsibosta tai reiskia imat del muziku ir t.t.

Man tai susisiekt telefonas,bet atkreipiu demesy i kamer,ekrana,kaina, o kas tau telefonas?

Man žaidimai,kamera,greitumas,ekranas,idomumas,sms o as nusiziurejas tokius jus patarkit kokį iš jų imti Samsung Star II, Samsung S5230 LGP-350 Samsung Galaxy Mini iš tų keturių vieną :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Arba Samsung Star II,arba Samsung Galaxy Mini (Sitam yra GPS,bet ekrano rezoliucija ir telefono matmenys man nepatinka)

Apie likusius modelius pamirsk!

O kokie Samsung Star II minusai?

Nera 3G rysio,ir tai kad daznai persipildo SMS zinuciu atminitis,daznai teks trint SMS'us.

Supratau dar pagalvosiu gal dar ir salone pasiklausiu, bet ačiū už atsakymus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4593 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...