Peršokti į turinį

Žadu pirktis Asus A53SV (turiu daug klausimų)


Vuzzy

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4650 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi žadu pirktis Asus A53SV nes forumuose apie ji mačiau gan gerus atsiliepimus taigi turiu klaisimų

1) Ar jis ižves naujausius žaidimus ?

2) Ar jo detalės , tai ramai , vaizdo plokštė , procesoriu yra neatsilike ir geri?

3) Ar jo vaizdo plokštė yra gera man sukilo abėjonių (nes draugas sako kad silpna , nors jis neitin gaudosi loptopuose) ?

Linkas kad jį pamatyt http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/asus_a53sv/6115404/

Žinoma man gėda klaust tokių klusimų , bet aš neitin gaudaus kompuose ir noriu nesigaileti savo pirkiniu :sliap:

Arba jai žinot kokių geresnių modeliu už panašia kainą tuomet siylikit juos :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1) Ar jis ižves naujausius žaidimus ? Taip( Bet GTA IV ant minimal manau)

2) Ar jo detalės , tai ramai , vaizdo plokštė , procesoriu yra neatsilike ir geri? Viskas OK

3) Ar jo vaizdo plokštė yra gera man sukilo abėjonių (nes draugas sako kad silpna , nors jis neitin gaudosi loptopuose) ? Su vaizdo plokšte viskas OK.

Dar siūlau: pasiieškoti: Dell Inspiron N5010 varlė.lt parduotuvėj. Pats naudoju: Dell Inspiron N5010

(šitas apveža GTA SA ant MAX)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko jus prie to GTA IV pristojot aš kalbu apstrakčiai visu žaidimus :D

Beja ar temptu BC2, Assasin's Creed Brotherhood , CoD BO nes kai žiurėjau tai taip

Nes pagal GTA 4 galima normaleis sprest kaip kas eis. O tie Assassin'ai aisku kad eis normalei,kokybes santykiu jie daug silpnesni negu GTA 4.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4650 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...