Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5428 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

cs-go.PNG

Taigi, kas nežinojo, VALVe prieš kelias valandas pranešė apie naują žaidimą, taip, tai nauja counter-strike versija! Jos pavadinimas Counter-strike:Global offensive. Joje žadama įvairių naujovių, kaip kad nauji ginklai, modifikuoti default'iniai žemėlapiai, ir netgi nauji veikėjai(kiek supratau, čia kalbama apie žaidėjo klases pvz. 1337 ir Guerilla) visas žaidimas ir toliau, kaip counter-strike: source suksis ant to paties varikliuko, bet jį taip pat žada tobulinti. Na, bet ir kiek naujovių atsirastų, VALVe išlieka ištikima savo defaultiniams modams- de_ ir cs_, kitaip sakant naujiems modams skirtų mapų nebus.

Žaidimas atsiras parduotuvių lentynose jau 2012.

Norintiems pasiskaityti ką rašo apie jį steam kompanija url čia

Na, ir pabaigai norėčiau sužinoti kokia jūsų nuomonė apie tai. Ačiū.

plVjD.png
Guest LaurysimO

Tas filmukas man jau senai matytas.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5428 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...