Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Games.lt TV - ''Call of Duty: Modern Warfare 3''- Pristatyma


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5433 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pasakė tiesą, daug žaidėjų, bet nedaug atnaujinimų :) Man atrodo, kad nepavyks išlaikyti lyderio pozicijos, kai bus išleistas Battle Field 3 :)

Matai, MW3 pre orderiais jau triuškina BF3, kaip nekeista...

Žaidimas daugiau plėtosis negu MW2, man tai patinka... O dėl BF3, pusė net nepažaistis su savo XP windowsiukais... Nes PC reiks ojojoi kokio, o windows 7 :/ arba vista, krenta žmonės, frostbite daugiau žlugdys žaidimą, negu gerins jį

I0ZIOGI.png?2 New York 2016

 

Simply amazing

 

MW3 <3 Jisai jau išleistas? nes mačiau visur pardotuvėse(UK) visur... Game parduotuvej, krc visuose net supermarketė, buvo Parašyta: MW3 11.08.08 Pre-order NOW! Tai reiškias šiandien 11.08.08 jisai jau išleistas. Pastebėjau kad MW3 populiaresnis nei BF3 nes visur apie jį kalba eina. Aš nežinau blem kainuoja 58svarų.. Kur man jį nupiiiiirkkktt?? Noriu labai!

0915cd09.png
MW3 <3 Jisai jau išleistas? nes mačiau visur pardotuvėse(UK) visur... Game parduotuvej, krc visuose net supermarketė, buvo Parašyta: MW3 11.08.08 Pre-order NOW! Tai reiškias šiandien 11.08.08 jisai jau išleistas. Pastebėjau kad MW3 populiaresnis nei BF3 nes visur apie jį kalba eina. Aš nežinau blem kainuoja 58svarų.. Kur man jį nupiiiiirkkktt?? Noriu labai!

Parsisiusk iš interneto :) tam yra linkomanija ir torrent. :) :) :)

reklama468x60.gif

Pasakė tiesą, daug žaidėjų, bet nedaug atnaujinimų :) Man atrodo, kad nepavyks išlaikyti lyderio pozicijos, kai bus išleistas Battle Field 3 :)

Matai, MW3 pre orderiais jau triuškina BF3, kaip nekeista...

Žaidimas daugiau plėtosis negu MW2, man tai patinka... O dėl BF3, pusė net nepažaistis su savo XP windowsiukais... Nes PC reiks ojojoi kokio, o windows 7 :/ arba vista, krenta žmonės, frostbite daugiau žlugdys žaidimą, negu gerins jį

Na dabar gal MW3 ir triuškina BF3, bet kai PC lėvesnių nebus, aišku, dabar dauguma perkasi geresnius, tai manau BF3 žaidėjų skaičius didės per artimiausius 1 metus. Bėje, dauguma pirksis Xbox360, kad galėtų džiaugtis BF3, nes jį labiau apsimoka žaidimam pirkt, nei PC :)

v1.png

MW3 <3 Jisai jau išleistas? nes mačiau visur pardotuvėse(UK) visur... Game parduotuvej, krc visuose net supermarketė, buvo Parašyta: MW3 11.08.08 Pre-order NOW! Tai reiškias šiandien 11.08.08 jisai jau išleistas. Pastebėjau kad MW3 populiaresnis nei BF3 nes visur apie jį kalba eina. Aš nežinau blem kainuoja 58svarų.. Kur man jį nupiiiiirkkktt?? Noriu labai!

Parsisiusk iš interneto :) tam yra linkomanija ir torrent. :) :) :)

Aš nesiunčiu. Ant xbox360 lošiu atn pc ne :D

0915cd09.png
Pasakė tiesą, daug žaidėjų, bet nedaug atnaujinimų :) Man atrodo, kad nepavyks išlaikyti lyderio pozicijos, kai bus išleistas Battle Field 3 :)

Matai, MW3 pre orderiais jau triuškina BF3, kaip nekeista...

Žaidimas daugiau plėtosis negu MW2, man tai patinka... O dėl BF3, pusė net nepažaistis su savo XP windowsiukais... Nes PC reiks ojojoi kokio, o windows 7 :/ arba vista, krenta žmonės, frostbite daugiau žlugdys žaidimą, negu gerins jį

Na dabar gal MW3 ir triuškina BF3, bet kai PC lėvesnių nebus, aišku, dabar dauguma perkasi geresnius, tai manau BF3 žaidėjų skaičius didės per artimiausius 1 metus. Bėje, dauguma pirksis Xbox360, kad galėtų džiaugtis BF3, nes jį labiau apsimoka žaidimam pirkt, nei PC :)

BF3 - konsolės tragiškas, grafika bus kaip kokio cod 4, sakė 2x mažesnė konsolėm.... Nieko gero nebus

I0ZIOGI.png?2 New York 2016

 

Simply amazing

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5433 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...