Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5437 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jeigu Jūsų paklaustų kokia yra geriausia visų laikų žaidimų serija manau, kad tikrai didelė apklaustųjų dalis įvardins Grand Theft Auto seriją, geriau žinomą GTA trumpiniu. Na o jei reikėtų įvardint laukiamiausią žaidimą, neabejoju jog įvardintumėte naujausią GTA serijos dalį, kuri kol kas žinoma GTA 5 vardu (greičiausiai jis nekis). Apie ją iki šiol buvo atskleista labai nedaug informacijos, tačiau intriguojančių gandų tikrai netrūko. Šiandien buvo paskelbta informacija apie naujosios serijos dalies pasirodymą.

Naujos GTA serijos dalies nematėme jau nuo 2008-ųjų metų. Šaltiniai teigia, jog ji bus anonsuota šių metų E3 žaidimų parodoje, kuri vyks jau labai greitai: birželio mėnesį. Kaip įprasta, kūrėja Rockstar pristatymo metu turėtų atskleisti pirminę informaciją apie naujausią Grand Theft Auto serijos dalį GTA 5. Pristatymo metu į mūsų rankas turėtų patekti oficiali informacija apie žaidimo scenarijų, veiksmą, pasirodymą ir kitas detales.

Taip pat atskleista ir galima žaidimo pasirodymo data. Šaltiniai įvardina, jog šis žaidimas parduotuves pasieks ateinančių metų sausio 15-ąją dieną. Tokia data yra gan keistoka, kadangi visi, didieji žiemos hitai pasirodo prieš Kalėdas, dovanų pirkimo bumo metu. Nemanau, kad šią datą galima laikyti tikslia, kadangi iki numatyto termino liko dar visi devyni mėnesiai, tad per tą laiką viskas dar gali pasikeist. Visi numanė, jog žaidimas bus išleistas 2012-aisiais, tačiau tokio ankstyvo pasirodymo nebuvo tikėtasi.

Saltinis :)http://www.cesas.lt/GTA_5_sulauksime_ja ... o_men,i659

Street Workout - это наш путь

Na jo. Bet žinok tyngiu laukt. Kiti žaidžia, o aš prakaituoju belaukdamas. Žiūrim gal bus ir nebrangus GTA V.

Niekas "Nežaidžia" nes jis dar nėra išleistas.

Kūrėjai žaidimų "Nežaidžia" o juos testuoja. :)

Ne, turėjau omeny, kai jau bus išleistas, tyngiu laukti kol kaina nukris. :shok:

Patariu nepirkt, o atsirist Xbox, ir tada atsisiust, sutaupytum ~150lt...Nes kaina bus tikrai kokie 220lt, atsirisi uz 20-50lt ir fsio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5437 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...