celns

celns

Recommended Posts

Na pirmiausia mano vardas Andrius.Man 18m.Givenu klaipedoi.

esu baiges 10klasiu pradejau eiti i mokykla nuo 8m taigi jei butciau nuo 7m butciau 11klasiu baiges suo metu sedziu namie mamai ant sprandi :D .

I profke nebepakliuvai zioplas buvau ir dokumentu laiku nepristatciau uz tad db laisvas kaip vejelis :)

Megstu kompa :rolleyes: be jo neisgivenciau :P Megstu ismeginti naujus dalikelius ir kaika naujo ismokti pomegis saitu kurimas nors ju nemoku kurti pats na tai noriu ismokti gal kas padetu greit mokausi :)

Seimoje givenu ne vienas bet is seimos apie pc esu kai einsteinas

patinkantys game:cs.1.6 nors db nelosiu css ,left 4 death , starcaft laukiu starcraft2,needforspeed, burnaut,half life 2,

neturiu merginos nes prie pc sedziu tiesiog tingiu ieskoti tikuosi kad patciu ateis :lol::lol: .tai reiketu ir darbo ntriu nes krize :P

pasirinkau LB nes galiu pasirodyti kad kazka ismanau ir kad galiu kazkam padeti.

Malonu kad kazkam bent jau padedi besidedamas prie pc.

tai vat miego noriu ir uzteks

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

na as ne koks chatintojas :) .kokio dar mazojo kaimelio :lol: na ir ka kad ripinau db neberipinsiu.na aiskiai tik pacia programa o faila i savo failu talpykla desiu ir aprasimus stenksiusi kuo didesnius daryt bei visada foto idesiu bet ka dedamas. :)

-- Papildyta --

nu as tiesiok pramiegojau bet nesvarbu kas jau buvo tas :)

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele