Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 130 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

o tuscia serva pasileist bandei? greiciausiai kazkuris scriptas tau cikla daro belekoki arba i duom baze pucia belekiek duomenu ant servo starto. Man taip yra buve, tai db query belekokio dydzio gaudavo kai daugiau zaideju serve budavo (nametagu kodas) ir luzinedavo, dar lyg kazkuriam servui buvau tvarkes tai mysql-async arba oxmysql atnaujinimas padejo.

Dar seniau kai teke kovot pries backdoorus, budavo kad servas pasigaves backdoora luzinedavo lygiai taip pat kaip pas tave, tai jeigu siunteis scriptus is nejasnu forumu kazkokiu, pirma pasiziurek juos, persirasyk serverio "yarn" ir "webpack", bet pries tai gausi isjunges serva issitrint scripta backdoorini, ir visus kitus scriptus susitvarkyt kur tas vienas scriptas idejo spreaderio koda (jeigu artifaktai servo senesni) ir tikrai del backdooro

 

beda tavo servo resources folderi 100%

Redaguota , nario freddy.

 

 

prieš 18 valandas(-ų), freddy. parašė:

o tuscia serva pasileist bandei? greiciausiai kazkuris scriptas tau cikla daro belekoki arba i duom baze pucia belekiek duomenu ant servo starto. Man taip yra buve, tai db query belekokio dydzio gaudavo kai daugiau zaideju serve budavo (nametagu kodas) ir luzinedavo, dar lyg kazkuriam servui buvau tvarkes tai mysql-async arba oxmysql atnaujinimas padejo.

Dar seniau kai teke kovot pries backdoorus, budavo kad servas pasigaves backdoora luzinedavo lygiai taip pat kaip pas tave, tai jeigu siunteis scriptus is nejasnu forumu kazkokiu, pirma pasiziurek juos, persirasyk serverio "yarn" ir "webpack", bet pries tai gausi isjunges serva issitrint scripta backdoorini, ir visus kitus scriptus susitvarkyt kur tas vienas scriptas idejo spreaderio koda (jeigu artifaktai servo senesni) ir tikrai del backdooro

 

beda tavo servo resources folderi 100%

Ant to pačio net pajungus be jokiu kitu external asset'u, tik qbx core ir managerius, viskas išlieka taspats. Iš esmės, iki kol neįkeli kokio asseto and default qbox setupo, viskas būna gerai, pabandžiau tą patį setupą ant game hostingo, viskas tvarkoje.

 

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 130 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...