Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 220 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 Kas yra „Cops & Robbers“?

„Cops & Robbers“ – tai roleplay žaidimo režimas, kuriame žaidėjai laisvai renkasi nusikalstamą arba teisinės tvarkos kelią. Visos veiklos suteikia XP (patirtį) ir atveria progreso sistemą, o nusikaltėliams papildomai taikomas wanted (ieškomumo) lygis.

 Nusikaltėlių pusė

- Galima plėšti parduotuves, laužti bankomatus, vogti automobilius, vykdyti heistus ir kitas rizikingas operacijas.

- Už kiekvieną veiklą gaunamas XP ir wanted lygis; didesnis wanted reiškia aktyvesnę policijos reakciją.

- Keliant lygį atsirakina: sudėtingesni apiplėšimai, geresni ginklai, platesnis prekių asortimentas parduotuvėse, nauji/„importiniai“ automobiliai.

crime.gif?ex=6914b105&is=69135f85&hm=974

 Policijos pusė

- Į policiją galima įsidarbinti be anketų – prisijungus iškart suteikiama galimybė reaguoti į iškvietimus, persekioti ir sulaikyti įtariamuosius.

- Už teisėtai atliktas užduotis suteikiamas XP; progresuojant atsirakinamos naujos uniformos, tarnybiniai automobiliai ir įranga.

image.gif.caf632f34fa75122f8c8b23c40db2b14.gif

 Progresas ir atsirakinimai

- XP suteikiamas abiejose pusėse – už teisėtas ar neteisėtas veiklas.

- Augant lygiui atsirakinama:

* Autosalonas: nauji automobiliai (įsk. „importinius“),

* Ginklai: aukštesnės klasės arsenalas,

* Veiklos: sudėtingesni heistai ir misijos,

* Policija: papildomos aprangos, transportas, priemonės.

* Wanted lygis taikomas tik nusikaltėliams ir lemia policijos prioritetą bei reagavimo griežtumą.

 Gaujos

- Galima kurti gaują arba prisijungti prie esamos.

- Keliant gaujos lygį, atsirakina papildomos vietos nariams, gaujos „dropai“, unikalūs importiniai automobiliai ir kiti privalumai.

image.gif.2289663c4f0d0f2b957833fa9eec23c1.gif

 Kodėl verta žaisti

- Tiesioginis įsitraukimas: be biurokratijos, veiksmas nuo pirmų minučių.

- Aiškus progresas: XP → atsirakinimai tiek nusikaltėliams, tiek policijai.

- Sisteminė pusiausvyra: nusikaltimų rizika vs. policijos reakcija, skatinanti taktiką ir komandą.

 Prisijungimas

- Prisijunkite, pasirinkite pusę, vykdykite veiklas pagal vaidmenį ir progresuokite per XP bei atsirakinimus. Nusikaltėliai prisiima `wanted` riziką; policija naudoja teisėtas priemones miesto saugumui užtikrinti.

https://discord.gg/JUTr85N4h5

prieš 13 minutes , Misteris Ministras parašė:

Aš nesuprantu ar lietuviai nežino kas yra roleplay ar tiesiog rašo nes tiesiog. Kokioj vietoj čia bus RP arba kaip galima tikėtis, kad bus kažkoks RP. Čia elementariausiai bus PVP serveris :D 

Daug serverių nuo pat FiveM Lietuvoje pradžios pradėjo naudoti RP, nors serveriai nėra gryni RP ir būna tokių kurie visiškai nieko bendro neturi su RP. Aišku, kai dauguma serverio kūrėjų yra gan jauni, net nesugalvoja pagooglinti, pasidomėti kas yra RP ir kas negali būti priskiriama kaip RP, tai taip ir gaunasi. Ta RP frazė kaip trending frazė labiau dabar, jeigu turi serverio pavadinime ja, galbūt ir daugiau žaidėjų sulauksi serveryje. Teko man SA:MP laikais žaisti Cops and Robbers, tai ten išvis būdavo jog kaip freeroam labiau tipo net, būdavo ten kažkokios tai misijos, bet būna jog tiesiog važiuoji ir bėgi nuo policijos, šaudai ir gaudai, tiesiog darydavai ką nori. 

Pagooglinau dabar ir radau jog yra SA:MP cops and robbers serverių, tai kaip pvz: Mike's Cops And Robbers apie jokį role play nėra išvis užsiminta. Tiesiog "Mike's Cops and Robbers is a San Andreas Multiplayer (SA-MP) server which aims to bring the single-player Grand Theft Auto: San Andreas experience of cops chasing criminals into a multiplayer environment, where you can choose your side." 

https://i.imgur.com/vkA79IX.png

 

 

prieš 2 valandas(-ų), Adomas J. parašė:

Daug serverių nuo pat FiveM Lietuvoje pradžios pradėjo naudoti RP, nors serveriai nėra gryni RP ir būna tokių kurie visiškai nieko bendro neturi su RP. Aišku, kai dauguma serverio kūrėjų yra gan jauni, net nesugalvoja pagooglinti, pasidomėti kas yra RP ir kas negali būti priskiriama kaip RP, tai taip ir gaunasi. Ta RP frazė kaip trending frazė labiau dabar, jeigu turi serverio pavadinime ja, galbūt ir daugiau žaidėjų sulauksi serveryje. Teko man SA:MP laikais žaisti Cops and Robbers, tai ten išvis būdavo jog kaip freeroam labiau tipo net, būdavo ten kažkokios tai misijos, bet būna jog tiesiog važiuoji ir bėgi nuo policijos, šaudai ir gaudai, tiesiog darydavai ką nori. 

Pagooglinau dabar ir radau jog yra SA:MP cops and robbers serverių, tai kaip pvz: Mike's Cops And Robbers apie jokį role play nėra išvis užsiminta. Tiesiog "Mike's Cops and Robbers is a San Andreas Multiplayer (SA-MP) server which aims to bring the single-player Grand Theft Auto: San Andreas experience of cops chasing criminals into a multiplayer environment, where you can choose your side." 

Rp = roleplay = vaidmenu zaidimas. Jeigu zmones gali apsimesti pareigunais ar nusikalteliais gaunasi roleplay? Neprivalo serveris buti full voice chat /me do komandos ir t.t

bet atsakant i klausima ne serveris nera roleplay, bent jau ne toks roleplay koks yra iprastas lietuvos rp serveriuose, serveryje nereikes naudoti me ar do komandu serveris daugiau link pvp puses.

prieš 37 minutes , XaDa- parašė:

Rp = roleplay = vaidmenu zaidimas. Jeigu zmones gali apsimesti pareigunais ar nusikalteliais gaunasi roleplay? Neprivalo serveris buti full voice chat /me do komandos ir t.t.

Tai counter strike'as irgi roleplay gaunasi ? :D Bet kokiu atveju žaidime valdai veikėją ir su juo kažką ar(ir) už kažką darai. Roleplay yra truputi kitoks dalykas.

prieš 3 valandas(-ų), aPacer parašė:

Teko zaisti viename amerikos serve samp tokio stiliaus zaidima tai visai patiko ir veiksmo daug o jei cia jau lietuvoje atsidarys tai saunuolis tikrai lietuvoje truksta kitokio zanro gta v servu sekmes

kiek jau tu zanru bandyta, daryta, atidaryta, taip visi zanrai ir uzsidare, kazkodel nekelia hype LT kitokie zanrai nei rp, grp ar pvp. nu arba savininku skill issue, paziuresim kaip cia gausis :D 

 

 

prieš 4 valandas(-ų), freddy. parašė:

kiek jau tu zanru bandyta, daryta, atidaryta, taip visi zanrai ir uzsidare, kazkodel nekelia hype LT kitokie zanrai nei rp, grp ar pvp. nu arba savininku skill issue, paziuresim kaip cia gausis :D 

Tikra tiesa. Lietuvoje Apart RP serveriu daugiau nieko nera nu dar pora GRP ir tai ner baisiai populiarus tiek kiek RP. Bet faktas saunu kad kazkas bando nauja bet idomu ant kiek is populiares

2025-11-12 11:45, Misteris Ministras parašė:

Aš nesuprantu ar lietuviai nežino kas yra roleplay ar tiesiog rašo nes tiesiog. Kokioj vietoj čia bus RP arba kaip galima tikėtis, kad bus kažkoks RP. Čia elementariausiai bus PVP serveris :D 

RP - role play, cia nera roleplay, sakai PvP servas, pagrindinis PvP serverio dalykas ir kuom skiriasi nuo RP serverio kad ka matai ta saudai. Jei viska perskaitytum suprastum kad cia yra sujunkti 2 dalykai i viena ir sis modelis paplites uzsienio rinkoje. nepiktai as jei kas

2025-11-12 11:45, Misteris Ministras parašė:

Aš nesuprantu ar lietuviai nežino kas yra roleplay ar tiesiog rašo nes tiesiog. Kokioj vietoj čia bus RP arba kaip galima tikėtis, kad bus kažkoks RP. Čia elementariausiai bus PVP serveris :D 

RP - role play, cia nera roleplay, sakai PvP servas, pagrindinis PvP serverio dalykas ir kuom skiriasi nuo RP serverio kad ka matai ta saudai. Jei viska perskaitytum suprastum kad cia yra sujunkti 2 dalykai i viena ir sis modelis paplites uzsienio rinkoje. nepiktai as jei kas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 220 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...