Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 233 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, Ricci parašė:

jeigu su kompais - kitm.lt

Daugelis ten stojančiųjų nėra suinteresuoti būti tuom, ką pasirinka. Nors vis tiek geriau nei nieko. IT sritis yra perspektyvi, tik svarbu pasirinkti dominančią profesiją, jog nedirbtum ne pagal specialybę. Jeigu nori būti elektriku, KITM netiks. Taip pat nerekomenduoju pasirinkti mobiliųjų telefonų techniko specialybę, jie labai mažai uždirba arba turi sutaisyti nemažai telefonų kiekvieną dieną, kad gautų padoresnį atlyginimą.

Mano rekomandacija temos autoriui būtų: labiau pažinti save. Nešvaistyk laiko, kadangi užtrunka tapti geru savo srities specialistu. O dirbti nuo pirmadienio iki penktadienio darbą, kurio nemėgsi – ne kažkas.

Stoti į profesinę mokyklą yra tikrai viena iš galimybių, tačiau galbūt verta pagalvoti ir apie kolegiją. Kodėl? Nes kolegijos studijos leidžia įgyti specialybę, kurią vėliau galėtum tobulinti ir pereiti į magistrą, jei norėtum gilinti žinias. Tiesa, kolegijose mokamos programos, tačiau didelė dalis jų siūlo galimybę gauti paskolą, kurią galėtum grąžinti vėliau mažomis dalimis, pasidomėk. Jeigu pasirinksi studijas kolegijoje, ne tik įgysi specialybę, bet ir turėsi platesnes karjeros galimybes ateityje. Pavyzdžiui, baigus kolegiją galėtum pradėti dirbti pagal savo specialybę, o vėliau, jei nuspręstum, kad nori gilinti savo žinias, galėtum tęsti magistrantūrą.

Nepamiršk, kad pasirinkimas priklauso nuo tavo ilgalaikių tikslų, todėl verta pasvarstyti ne tik dabartinę situaciją, bet ir tai, ko norėtum pasiekti ateityje. Sėkmės pasirinkime ir moksluose! ;)

„Apribojimai gyvena tik mūsų mintyse. Bet jei išnaudojame savo vaizduotę, galimybės tampa neaprėpiamomis.“

2025-11-01 19:16, Ernestas20 parašė:

Sveiki, esu 12 klasėje. Mokslai sekasi ne puikiai, bet ir dirbti Maximoje už 700 eurų nesinori. Galvoju stoti į profesinę mokyklą, tačiau visai nežinau, kas mane domina. Kokią specialybę patartumėte rinktis?

Buvo tokių pas mane mokykloj, bet metus prasimokius vidurinį tikrai neverta mesti mokslų ir rinktis profesinį. Bandyk pabaigti 12klasę, kad ir su 4-5, bet pasiruošti egzaminus išlaikyti, kad ir minimaliems įvertinimams ir stoti bent į kolegiją. Todėl daugelis pažįstamų pasiėmė korepetitorius, kas sunkiai jiem sekėsi, kad bent egzus išlaikyt ir stoti į kolegiją.

Forumo bernelis.

prieš 6 valandas(-ų), E3ikaZ parašė:

Buvo tokių pas mane mokykloj, bet metus prasimokius vidurinį tikrai neverta mesti mokslų ir rinktis profesinį. Bandyk pabaigti 12klasę, kad ir su 4-5, bet pasiruošti egzaminus išlaikyti, kad ir minimaliems įvertinimams ir stoti bent į kolegiją. Todėl daugelis pažįstamų pasiėmė korepetitorius, kas sunkiai jiem sekėsi, kad bent egzus išlaikyt ir stoti į kolegiją.

O korepetitoriai vis dar yra aktualūs, kada egzistuoja AI? 😁

Prieš renkantis kolegiją, reikėtų įvertinti ar žmogus norės toliau mokytis ir stengtis. Jeigu jam dabar mokslai sekasi prastai ir nėra suinteresuotas mokytis dalykų, kurie jį nedomina, tai kolegija nebus geras option. 

2025-11-01 20:02, Ricci parašė:

jeigu su kompais - kitm.lt

2025-11-01 21:06, Monteov parašė:

Daugelis ten stojančiųjų nėra suinteresuoti būti tuom, ką pasirinka. Nors vis tiek geriau nei nieko. IT sritis yra perspektyvi, tik svarbu pasirinkti dominančią profesiją, jog nedirbtum ne pagal specialybę. Jeigu nori būti elektriku, KITM netiks. Taip pat nerekomenduoju pasirinkti mobiliųjų telefonų techniko specialybę, jie labai mažai uždirba arba turi sutaisyti nemažai telefonų kiekvieną dieną, kad gautų padoresnį atlyginimą.

Mano rekomandacija temos autoriui būtų: labiau pažinti save. Nešvaistyk laiko, kadangi užtrunka tapti geru savo srities specialistu. O dirbti nuo pirmadienio iki penktadienio darbą, kurio nemėgsi – ne kažkas.

2025-11-02 15:26, Adomas J. parašė:

Buvo kas iš klasiokų mokėsi KITM, ten nieko gero, niekas taip ir nedirbo pagal tai ką ten mokėsi, o ir darbą sunku susirasti. Ėjo studijuoti kolegijoje tiesiog po to. 

Kas be ko, bet it specialybę tikrai ne profkėje pasibaigti. Kai ateina žmonės į darbo pokalbius iš ten, tai nesugeba atsakyti net elementarių teorinių klausimų. Pagrindinis argumentas, kad 20 perrašytų kompų yra "daug", kažką dirbęs su serveriais, kažką dirbęs su virtualkėm, kažkiek kūręs svetainių ir pasekoje kažką, kažką, kažkiek.. Ir tuo labiau tikrai neverta eiti mokintis/studijuoti kažko, kas paties nedomina, tai manau visų pirmą reiktų susipažinti su savim ir atrasti kažką kas pačiam patiktų, nes kitaip išsvaistysi savo brangų laiką.

HvUkUhu.gif

// Naujas Counter-Strike 1.6 projektas NUKE.LT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 233 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...