Frukling

Call Of Duty 5 "World At War"

Recommended Posts

cod4_px250.jpg

Neseniai įspūdingus finansinius rezultatus paskelbusi bendrovė „Activision“, kuri per fiskalinius metus uždirbo 2,9 mlrd. JAV dolerių pelno, anonsavo penktąją šaudyklės „Call of Duty“ dalį.

Tiesa, ši žinia nei geimerių, nei apžvalgininkų pernelyg nenustebino, mat „Activision“ po vieną šios serijos žaidimą išleidžia kiekvienais metais, nuo pat 2003-ųjų.

Penktoji „Call of Duty“ dalis debiutuos beveik visose įmanomose platformose – AK, PS3, “Xbox 360”, “Wii”, PS2 bei DS.

Pasak kūrėjų, penktojoje dalyje žaidėjams bus pristatytas visiškai naujas siužetas. Spėjama, kad serija iš šių dienų vėl grįš į Antrojo pasaulinio karo laikus. Tiesa, kol kas šių kalbų „Activision“ nėra nei patvirtinusi, nei paneigusi.

Priminsime, kad ketvirtoji „Call of Duty“ dalis pasiekė rekordinį pardavimų skaičių. Viso šio žaidimo pasaulyje buvo parduota daugiau nei 7 mln. kopijų. Kol kas tiksli „Call of Duty 5” išleidimo data dar nepaskelbta.

By Frukling™

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

pasislėpk, screenas tikrai ne iš 5 dalies, jis iš 4. Paprastai jau visi žino. Rašai būsimuoju laiku, o šis geimas išleistas dar praeitų metų gale, tai vat. Vapšie čia net ne tu rašai, nes jei tu rašytum, tai rašytum kad jau yra išleistas, tai vat bėk iš čia kopintuojau ;] jei kopini tai saitą prirašyk iš kur kopini ;]

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele