Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 354 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
prieš 22 minutes , freddy. parašė:

tiesa sakant, nesigilinau, kur tavo pranesimo blogosios dalys, kai pranesimo esme ir faktas isliekas taspats

taip, pranešimo esmė išlieka ta pati, tačiau praleidai (t.y. paukštis, atsiuntęs tau tą nuotrauką praleido) maždaug 6 pastraipas teksto, kurios paaiškina kas, kaip ir kodėl, kas yra labai aktualu šio forumo nariams, norintiems sužinot apie šį projektą, tad duok dieve, jei išreiški kritiką, laikai metus laiko tą nuoskaudą dėl savojo projekto, kuris užsidarė po dviejų dienų, nors turėjai net ir tą ikonišką samp'o serverio prekės ženklą, logotipą ir pan., bent jau duok visą esamą kontekstą, nes šių dviejų projektų (tavo ir mūsų) istorijos yra visiškai skirtingos:-)

prieš 22 minutes , freddy. parašė:

o ir labai juokinga, nes situacija kiek ironiska kai po mano projektu komentavai lygiai tapati, o ir patys tapati isgyvenat siuo metu.. :DD

ne, mes neišgyvename to pačio šiuo metu — kur pilnas užsidarymas po kelių dienų dėl neatitinkamai surinktos projekto komandos, techninių klaidų ir viduje esančių problemų, o kur pasiruošimas naujam etapui, serverio paruošimas žaidėjams kokybės aspektu ir naujovių diegimas, pasitelkiant technine pauze? palyginimas, iš tiesų, ne koks. jei metus laiko nelaikytum nuoskaudų dėl kažkokio pranešimo, nereikėtų ir pykti, kad kažkieno projektas vis dar yra, o kažkieno jau visi 6 metrai po žeme.

prieš 22 minutes , freddy. parašė:

Ant projekto komandos nepasakiau nei zodzio, tiesiog zvengiau, jog projekto programuotojas man grasino uz izeidimus "zodzio laisves atemimu"

tai, nepasakei nei žodžio, ar grasino už įžeidimus? kontradiktuoji sau. priminsiu, kad projekto programuotojas yra projekto komandos dalis.

prieš 22 minutes , freddy. parašė:

galu gale voice pokalbyje mane ismete apskritai is discordo, kuomet projekto savininku draugelis neadekvatas pradejo rekaut, jog uzsimiau, kad serveris pustustis ir kur 2 metai darbo - velniai zino :D as biski atgal parekiau?? Kodel man buvo pritaikyta nuobauda (ismetimas is serverio), o "savininko draugeliui" nieko?

buvai išmestas dėl neadekvataus elgesio, reklamavimo, kai buvo pasakyta, kad to daryti negalima (bent jau užmaskuoti serverių pavadinimus). kai rėkauji balso pokalbyje ant serverio žaidėjų, projekto narių, terši projekto reputaciją savo skleidžiama dezinformacija ir dar, net neskaitant to, įžeidinėji projekto programuotoją už jo akių, o kai jis ateina - nepratari nei žodžio jam, tai yra apgailėtina. nematėm tikslo imtis veiksmų prieš žmogų, kuris bandė atstot projekto reputaciją, kai ant jos yra varoma be tikslaus pagrindo ar tikslios, argumentuotos kritikos, o tik tam, kad varyt, arba dėl to, nes kažkas metus laiko nuoskaudą dėl savo uždaryto projekto, kuris net nėra toje pačioje srityje, kaip mūsų projektas (priminsiu, kad RP ir GRP skiriasi).

prieš 22 minutes , freddy. parašė:

Baikit juokus, kurejai, sudservio etikete prisegta jau

baik juokus, freddy, vienintelė šūdservio etiketė nuo pat pradžių iki dabar buvo ir bus prikabinta šioje nuotraukoje minėtam serveriui, tavo kurtam :P beje, kada sugrįžimas?

Citata

2H1tK6D.png

Redaguota , nario snifferiz
  • Haha 1

.

prieš 2 minutes , snifferiz parašė:

taip, pranešimo esmė išlieka ta pati, tačiau praleidai (t.y. paukštis, atsiuntęs tau tą nuotrauką praleido) maždaug 6 pastraipas teksto, kurios paaiškina kas, kaip ir kodėl, kas yra labai aktualu šio forumo nariams, norintiems sužinot apie šį projektą, tad duok dieve, jei išreiški kritiką, laikai metus laiko tą nuoskaudą dėl savojo projekto, kuris užsidarė po dviejų dienų, nors turėjai net ir tą ikonišką samp'o serverio prekės ženklą, logotipą ir pan., bent jau duok visą esamą kontekstą, nes šių dviejų projektų (tavo ir mūsų) istorijos yra visiškai skirtingos:-)

ne, mes neišgyvename to pačio šiuo metu — kur pilnas užsidarymas po kelių dienų dėl neatitinkamai surinktos projekto komandos, techninių klaidų ir viduje esančių problemų, o kur pasiruošimas naujam etapui, serverio paruošimas žaidėjams kokybės aspektu ir naujovių diegimas, pasitelkiant technine pauze? palyginimas, iš tiesų, ne koks. jei metus laiko nelaikytum nuoskaudų dėl kažkokio pranešimo, nereikėtų ir pykti, kad kažkieno projektas vis dar yra, o kažkieno jau visi 6 metrai po žeme.

tai, nepasakei nei žodžio, ar grasino už įžeidimus? kontradiktuoji sau. priminsiu, kad projekto programuotojas yra projekto komandos dalis.

buvai išmestas dėl neadekvataus elgesio, reklamavimo, kai buvo pasakyta, kad to daryti negalima (bent jau užmaskuoti serverių pavadinimus). kai rėkauji balso pokalbyje ant serverio žaidėjų, projekto narių, terši projekto reputaciją savo skleidžiama dezinformacija ir dar, net neskaitant to, įžeidinėji projekto programuotoją už jo akių, o kai jis ateina - nepratari nei žodžio jam, tai yra apgailėtina. nematėm tikslo imtis veiksmų prieš žmogų, kuris bandė atstot projekto reputaciją, kai ant jos yra varoma be tikslaus pagrindo ar tikslios, argumentuotos kritikos, o tik tam, kad varyt, arba dėl to, nes kažkas metus laiko nuoskaudą dėl savo uždaryto projekto, kuris net nėra toje pačioje srityje, kaip mūsų projektas (priminsiu, kad RP ir GRP skiriasi).

baik juokus, freddy, vienintelė šūdservio etiketė nuo pat pradžių iki dabar buvo ir bus prikabinta šioje nuotraukoje minėtam serveriui, tavo kurtam :P beje, kada sugrįžimas?

žmogeliuk, tokių ilgų tekstų nerašyk, nes tik permečiau akim kas antrą žodį, nuoskaudų nelaikau, tiesiog noriu pasijuokti kartu su šio forumo nariais iš tavęs ir tavo atstovaujamo projekto, kai realybė neatitinka projekto vizijų ir pažadų, o ir esanti "komanda" laikui bėgant supras kas per frajeris esi, dar kartą palinkėsiu sėkmės, trečias kartas nemeluoja, ar ne taip?? O ir "mano" (nors projekto savininkas buvo Andrius?) projektas užsidarė bent po dviejų dienų, o ne po 2 valandų po starto ir tikrai ne dėl komandos!!! O ir šiaip? Jis neužsidarė, o kaip ir jūsų projektas - pristabdė veiklą tobulėjimui... Tačiau, kas žino, tas žino, kaip ten kas buvo 😂😂 Projektas projektui nelygus, tiesiog pasijuokime kartu iš šios absurdžios situacijos ir tavo prakaito ant klaviatūros įrodyti, jog serveris pasivadinęs "Geriausiu" tikrai nėra šūdserveris su penkiomis sistemomis jame, su visa pagarba jūsų koduotojui, bet šiek tiek perspaudėte, tad ir pasilikite tą etiketę sau, bent jau tam kartui, kol PATOBULĖSITE. 

pls nebeatrasyk man nes tingiu biski cia su tavim vel gincytis kaip REALAUS LIETUVOS SERVERIO 5 projekto aprasyme, tegu tauta teisia!

  • Teigiamai 1

 

 

prieš 1 minute , freddy. parašė:

žmogeliuk, tokių ilgų tekstų nerašyk, nes tik permečiau akim kas antrą žodį, nuoskaudų nelaikau, tiesiog noriu pasijuokti kartu su šio forumo nariais iš tavęs ir tavo atstovaujamo projekto, kai realybė neatitinka projekto vizijų ir pažadų, o ir esanti "komanda" laikui bėgant supras kas per frajeris esi, dar kartą palinkėsiu sėkmės, trečias kartas nemeluoja, ar ne taip?? O ir "mano" (nors projekto savininkas buvo Andrius?) projektas užsidarė bent po dviejų dienų, o ne po 2 valandų po starto ir tikrai ne dėl komandos!!! O ir šiaip? Jis neužsidarė, o kaip ir jūsų projektas - pristabdė veiklą tobulėjimui... Tačiau, kas žino, tas žino, kaip ten kas buvo 😂😂 Projektas projektui nelygus, tiesiog pasijuokime kartu iš šios absurdžios situacijos ir tavo prakaito ant klaviatūros įrodyti, jog serveris pasivadinęs "Geriausiu" tikrai nėra šūdserveris su penkiomis sistemomis jame, su visa pagarba jūsų koduotojui, bet šiek tiek perspaudėte, tad ir pasilikite tą etiketę sau, bent jau tam kartui, kol PATOBULĖSITE. 

pls nebeatrasyk man nes tingiu biski cia su tavim vel gincytis kaip REALAUS LIETUVOS SERVERIO 5 projekto aprasyme, tegu tauta teisia!

kur po dienos užsidarė dėl to, kad niekas nebežaidė, nes suprato, koks šūdservis (jei naudojam jau šį terminą, tai naudojam), kur po dviejų valandų pristabdė savo veiklą, kad pasileisti kitą dieną, dėl techninių kliūčių :D

Floating Music Video GIF by Epitaph Records

ši tema yra REDLAND projekto, o ne tavo paminėto, taip, kad jei negali suprasti paprastų argumentų ir pateikti savo argumentų į duotus, kad apginti savo nuomonę, gali savo ašaras skleisti būtent tavo paminėto projekto SuperGames forumo temoje, ne čia

Citata

Jis neužsidarė, o kaip ir jūsų projektas - pristabdė veiklą tobulėjimui...

oho, tai turbūt, kad bus geriausias, unikaliausias FiveM projektas Lietuvoje, jei jo tobulėjimui užtrunkama virš pusmečio. nors, turbūt, ta mūsų savaitė ir tie tavo 8 mėnėsiai labai panašūs laikotarpiai tau, nes nelabai gaudaisi. lauksime!

.

Dabar, snifferiz parašė:

kur po dienos užsidarė dėl to, kad niekas nebežaidė, nes suprato, koks šūdservis (jei naudojam jau šį terminą, tai naudojam), kur po dviejų valandų pristabdė savo veiklą, kad pasileisti kitą dieną, dėl techninių kliūčių :D

Floating Music Video GIF by Epitaph Records

ši tema yra REDLAND projekto, o ne tavo paminėto, taip, kad jei negali suprasti paprastų argumentų ir pateikti savo argumentų į duotus, kad apginti savo nuomonę, gali savo ašaras skleisti būtent tavo paminėto projekto SuperGames forumo temoje, ne čia

oho, tai turbūt, kad bus geriausias, unikaliausias FiveM projektas Lietuvoje, jei jo tobulėjimui užtrunkama virš pusmečio. nors, turbūt, ta mūsų savaitė ir tie tavo 8 mėnėsiai labai panašūs laikotarpiai tau, nes nelabai gaudaisi. lauksime!

tik pasakysiu, kad rls jau baige savo karjera, jeigu neseki naujienu? o ir is komandos isejau tapacia diena, kada ir uzsidare projektas.. JEIGU KA, tai prasyciau mano vardo nebepritempineti prie minimo projekto??

prieš 4 minutes , snifferiz parašė:

kur po dviejų valandų pristabdė savo veiklą, kad pasileisti kitą dieną, dėl techninių kliūčių :D

XDDDDD tai uzsidaret, atsidaret ir vel uzsidaret, krc, tauta mato, tauta isgirdo, kaip ir minejau lauksim sugriztant stipresniu

 

 

Noriu pasidalinti atvira ir nuoširdžia nuomone apie šį projektą, kad kiti žaidėjai žinotų, kur eina.

Projekto išorė tvarkinga, reklamos skamba gražiai, pažadai skamba dar geriau – bet kai tik pasineri giliau, viskas subyra. Tai nėra vieta, kurioje vertinamas bendruomenės balsas ar skaidrumas. Tai vieta, kurioje komandos nariai elgiasi kaip dievai, bet realiai yra tik apsišaukeliai, užsidėję „admin“ etiketes be jokio supratimo apie vadovavimą ar žaidimo vystymą. Rekomenduoju kitiems žaidėjams labai gerai pagalvoti, ar verta švaistyti savo laiką, energiją ir įsitraukimą į vietą, kurioje valdžia tik apsimeta, o ne iš tikrųjų dirba. Yra daugybė kitų serverių, kur komanda bent jau elgiasi kaip žmonės, o ne kaip melagiai su privilegijomis.

(redaguota)
prieš 3 valandas(-ų), Sigutis parašė:

Noriu pasidalinti atvira ir nuoširdžia nuomone apie šį projektą, kad kiti žaidėjai žinotų, kur eina.

Projekto išorė tvarkinga, reklamos skamba gražiai, pažadai skamba dar geriau – bet kai tik pasineri giliau, viskas subyra. Tai nėra vieta, kurioje vertinamas bendruomenės balsas ar skaidrumas. Tai vieta, kurioje komandos nariai elgiasi kaip dievai, bet realiai yra tik apsišaukeliai, užsidėję „admin“ etiketes be jokio supratimo apie vadovavimą ar žaidimo vystymą. Rekomenduoju kitiems žaidėjams labai gerai pagalvoti, ar verta švaistyti savo laiką, energiją ir įsitraukimą į vietą, kurioje valdžia tik apsimeta, o ne iš tikrųjų dirba. Yra daugybė kitų serverių, kur komanda bent jau elgiasi kaip žmonės, o ne kaip melagiai su privilegijomis.

Labas! Tavo nuomonė nėra nei atvira, nei nuoširdi, nei siekianti, kad kiti žaidėjai žinotų, kur eina, nes vėl gi skleidi dezinformaciją apie mūsų projektą!

Ačiū už teigiamą atsiliepimą apie projekto išorę. Mūsų projektas kaip tik yra vieta, kurioje vertinamas bendruomenės balsas ar skaidrumas. Visi mūsų atnaujinimai, pakeitimai ir naujovių diegimai yra atsižvelgiant į būtent tavo minimos bendruomenės pastabas, kritiką (aišku, argumentuotą) ir pasiūlymus, mes skatiname mūsų projekto bendruomenę išsakyti savo nuomonę apie mūsų darbą, pakeitimus, kas patinka, o kas gal ir ne, ir pagal tai atliekame atitinkamus pakeitimus, nes mums žaidėjų žaidimo kokybė yra prioritetas, tad nuoširdžiai neįsivaizduoju apie ką šis Tavo teiginys, Sigi.

Nematėme nei vieno REDLAND.LT projekto komandos-administracijos nario, elgiančiosi kaip „dievo“. Tavo teiginys apie vadovavimo ar žaidimo vystymo nesupratimą yra itin subjektyvus ir, mano manymu, neteisingas. Taip pat ir kurioje valdžia tik apsimeta, o ne iš tikrųjų dirba teiginys yra apskritai melas, siekiantis apšmeižti projekto administraciją ir suteršti projekto reputaciją :D Ar priminti, kaip tu neadekvačiai elgeisi su žaidėjais ir administracija, nesilaikei projekto taisyklių ir kaip tik jas itin laužei, prisijungęs į mūsų projektą neblaivus, ir kuomet mūsų administracija, vietoj to, kad tave užblokuotų, draugiškai paprašė, kad eitum pailsėt, kol išsiblaivysi? Ar taip nebuvo? O gal dėl to administracija ir yra apsišaukėliai tavo manymu?

Kviečiu paskaityti apie mūsų projekto progresą, kuris paskelbtas šioje temoje, kelis pranešimus į viršų. Nematau kur teiginys valdžia tik apsimeta, o ne iš tikrųjų dirba ir tas progresas turi kažką bendro. Darbai kalba už save, lauksime normalių, potencialių žaidėjų prisijungiančių jau birželio 20 d.

Visus dar norinčius išreikšti savo nuomonę argumentuotai ar pateikti argumentuotą kritiką, kviečiu tai padaryti mūsų Discord serveryje arba asmeniškai.
Discord kontaktai: x00o00

Redaguota , nario snifferiz
  • Haha 1

.

Nors projekto vidus tvarkingas, sutvarkytas, visa kita, bet su serveriu kažkaip jums nesiseka vis tiek... Vien problemos kyla. Gal reikėjo dar biškį pasilaikyti užsidariusiems ir patestuoti? Gal privačiai pasikviesti porą žmonių, 15–20, kurie padėtų testavimui? O ne 5 beta turėti žmones, su 5 žmonėmis nieko nebūtumėte padarę ir nematę tų problemų, ir t.t. Ir dėl moderių, jūsų tas "pigus Electrolux anti-cheat" nežinau, kam jis skirtas. Prisijungiau į serverį, per 5 sekundes prie manęs atsirado moderis, kuris neatsikniso nuo manęs tas 30 sekundžių, kol nebuvo išjungtas serveris. Buvo rašoma į /report (nors ten negalima, bet anyway), buvo kuriamas ticketas, kuris buvo uždarytas, nes buvo sakyta pagrindinio administratoriaus, kad anticheatas geras. Iš moderių greit serveryje nebeliks. Nors ir priėmėt šiltai į projektą, bet kritikos tikrai nepriėmėt, be to, patiko Hyprellio žodžiai, kad „mes nieko nescriptinome, tik nusipirkome ir persivadinome viską pagal save“. Ir prašau, nerašyk tų litanijų jų nereikia. Greičiau iš tavęs išsipizdavos, negu tu spėsi kažką padaryti ar atrašyti atgal. Ačiū, sėkmės startuojant. Kaip sakant, ketvirtas kartas nemeluoja, ar gi ne tiesa?

prieš 33 minutes , scd parašė:

Nors projekto vidus tvarkingas, sutvarkytas, visa kita, bet su serveriu kažkaip jums nesiseka vis tiek... Vien problemos kyla. Gal reikėjo dar biškį pasilaikyti užsidariusiems ir patestuoti? Gal privačiai pasikviesti porą žmonių, 15–20, kurie padėtų testavimui? O ne 5 beta turėti žmones, su 5 žmonėmis nieko nebūtumėte padarę ir nematę tų problemų, ir t.t. Ir dėl moderių, jūsų tas "pigus Electrolux anti-cheat" nežinau, kam jis skirtas. Prisijungiau į serverį, per 5 sekundes prie manęs atsirado moderis, kuris neatsikniso nuo manęs tas 30 sekundžių, kol nebuvo išjungtas serveris. Buvo rašoma į /report (nors ten negalima, bet anyway), buvo kuriamas ticketas, kuris buvo uždarytas, nes buvo sakyta pagrindinio administratoriaus, kad anticheatas geras. Iš moderių greit serveryje nebeliks. Nors ir priėmėt šiltai į projektą, bet kritikos tikrai nepriėmėt, be to, patiko Hyprellio žodžiai, kad „mes nieko nescriptinome, tik nusipirkome ir persivadinome viską pagal save“. Ir prašau, nerašyk tų litanijų jų nereikia. Greičiau iš tavęs išsipizdavos, negu tu spėsi kažką padaryti ar atrašyti atgal. Ačiū, sėkmės startuojant. Kaip sakant, ketvirtas kartas nemeluoja, ar gi ne tiesa?

  • Serverio atidarymo metu serveryje siautėjo mašinų ir sprogimų audra - nuo šiol tokie dalykai turėtų nebepasikartoti, įdėjome nemažai apsaugų, kurios turėtų sustabdyti tokio tipo atakas.
  • Padaryti serverio bazinės sistemos atnaujinimai, kurie leis užtikrinti sklandų ir stabilų žaidimą serveryje.

Serverio atnaujinimas #0.1.0! Ačiū už atsiliepimą.

.

image.png.4d1dcc21491cdc49795026893be313dc.png

| REDLAND ATVERIA NAUJĄ SKYRIŲ – PERSIKELIMAS Į KAIMELIUS!
Gyvenimas mieste nebuvo blogas, bet dabar metas ramybei, darbams ir artimesniems ryšiams – kviečiame tave pradėti naują istoriją jaukioje aplinkoje, apsuptoje Rockstar'ų sukurtoje gamtoje.

Įsiklausėme į mūsų bendruomenės norus, tad pateiksime platesnį darbų bei veiklų pasirinkimą:

🔺 Kadangi persikeliame arčiau gamtos, turime išlaikyti ir tvarką mieste, tam turėsime šiukšliavežių darbą.

image.thumb.png.d625302c8002a099b8674559e9746392.png

whJwdP1.png

🔺 Jei apšilai rankas kasykloje, dabar perkelsime tai į kitą lygį – lįsime į šachtas, kur galėsi atrasti gražius tunelius, naujas iškasenas. Ties tuo darbas nesibaigia — tavęs lauks plovimas, lydymas, o galutinį rezultatą galėsi parduoti už suderintą kainą kitoms frakcijoms ar net gaujoms.

image.thumb.png.8d3cd931b0733a88d3e98347c8565ebd.png

whJwdP1.png

🔺 Žvejyboje praplėtėme žuvų asortimentą, atsiras nelegali žvejyba, kuriai reiks aukštesnio įgūdžių lygio. Tik tam reiks valties, prisigaudyt krabų ir įsigyti patobulintą meškerę tam skirtoje lokacijoje. Nepamiršk, jog bet kur tokiu darbu užsiimti neleis įstatymai, tad surask vietą, kur tą galėsi daryti slaptai.

image.thumb.png.8878cd0c5024b66c1e22de8a356cd9ba.png

whJwdP1.png

🔺 Pabėgus nuo miesto išnaudokime ir gamtos suteikiamas galimybes. Po vandeniu slypi paslaptys – tapk naru ir atlik pavojingus, bet pelningus darbus, kurių kiti nedrįsta imtis.

image.thumb.png.5792f0ba1ab598a1cb6f5b72b175d94b.png

 

Čia kiekvienas personažas turi savo vaidmenį, savo istoriją. Kaimeliai sukurti taip, kad skatintų žaidėjų tarpusavio bendravimą, bendrus planus ir natūralų RP vystymąsi.
Iki atidarymo liko jau tik pora dienų – lauksim Tavęs REDLAND.LT

Sužinok apie naujienas pirmas!

.

2025-06-15 23:42, snifferiz parašė:

Labas! Tavo nuomonė nėra nei atvira, nei nuoširdi, nei siekianti, kad kiti žaidėjai žinotų, kur eina, nes vėl gi skleidi dezinformaciją apie mūsų projektą!

Ačiū už teigiamą atsiliepimą apie projekto išorę. Mūsų projektas kaip tik yra vieta, kurioje vertinamas bendruomenės balsas ar skaidrumas. Visi mūsų atnaujinimai, pakeitimai ir naujovių diegimai yra atsižvelgiant į būtent tavo minimos bendruomenės pastabas, kritiką (aišku, argumentuotą) ir pasiūlymus, mes skatiname mūsų projekto bendruomenę išsakyti savo nuomonę apie mūsų darbą, pakeitimus, kas patinka, o kas gal ir ne, ir pagal tai atliekame atitinkamus pakeitimus, nes mums žaidėjų žaidimo kokybė yra prioritetas, tad nuoširdžiai neįsivaizduoju apie ką šis Tavo teiginys, Sigi.

Nematėme nei vieno REDLAND.LT projekto komandos-administracijos nario, elgiančiosi kaip „dievo“. Tavo teiginys apie vadovavimo ar žaidimo vystymo nesupratimą yra itin subjektyvus ir, mano manymu, neteisingas. Taip pat ir kurioje valdžia tik apsimeta, o ne iš tikrųjų dirba teiginys yra apskritai melas, siekiantis apšmeižti projekto administraciją ir suteršti projekto reputaciją :D Ar priminti, kaip tu neadekvačiai elgeisi su žaidėjais ir administracija, nesilaikei projekto taisyklių ir kaip tik jas itin laužei, prisijungęs į mūsų projektą neblaivus, ir kuomet mūsų administracija, vietoj to, kad tave užblokuotų, draugiškai paprašė, kad eitum pailsėt, kol išsiblaivysi? Ar taip nebuvo? O gal dėl to administracija ir yra apsišaukėliai tavo manymu?

Kviečiu paskaityti apie mūsų projekto progresą, kuris paskelbtas šioje temoje, kelis pranešimus į viršų. Nematau kur teiginys valdžia tik apsimeta, o ne iš tikrųjų dirba ir tas progresas turi kažką bendro. Darbai kalba už save, lauksime normalių, potencialių žaidėjų prisijungiančių jau birželio 20 d.

Visus dar norinčius išreikšti savo nuomonę argumentuotai ar pateikti argumentuotą kritiką, kviečiu tai padaryti mūsų Discord serveryje arba asmeniškai.
Discord kontaktai: x00o00

Ačiū už tavo ilgas kalbas, bet realybė tokia, kad kiekvienas mato projektą iš savo perspektyvos. Man tavo „skaidrumas“ ir „bendruomenės vertinimas“ labiau atrodo kaip bandymas užmaskuoti tikrąją situaciją. Kaltinti mane melu ar šmeižtu – neįrodo tavo tiesos, o tik atskleidžia tavo norą užglaistyti problemas.

  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)
2025-06-15 16:07, snifferiz parašė:

kur po dienos užsidarė dėl to, kad niekas nebežaidė, nes suprato, koks šūdservis (jei naudojam jau šį terminą, tai naudojam), kur po dviejų valandų pristabdė savo veiklą, kad pasileisti kitą dieną, dėl techninių kliūčių :D

sveikas, kita diena? nemanau, isbegsite i aikstele dar?? ar jau nebezinote sios informacijos, kadangi NET IR CIA komandoje nebera jusu, ar klystu? 

FbREwug.png

BbmGj6y.png

3uN4TsL.png

 

Redaguota , nario freddy.

 

 

(redaguota)

Jau temos autorius į LMG5 persikėlė žaisti, tad greičiausiai nebesugrįš prie esamo projekto komandos :)

Na jis tik Administratorius ten buvo, ne koks Savininkas, tai kaip ir per daug tikėjo projektu, kuris nenusisekė.

Gal ir buvo užmojų didelių, bet kalbėti neužtenka..

REDLAND.LT 2025-2025

Redaguota , nario orion

VGRP.LT

2025-07-06 21:58, freddy. parašė:

sveikas, kita diena? nemanau, isbegsite i aikstele dar?? ar jau nebezinote sios informacijos, kadangi NET IR CIA komandoje nebera jusu, ar klystu? 

FbREwug.png

BbmGj6y.png

3uN4TsL.png

 

Labas, prie projekto nebedirbu. Savo šlykščias nuoskaudas gali pasilikti sau. Daugiau informacijos orion'o žinutėje

  • Haha 2

.

  • Adomas J. užrakino ir atskyrė šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 354 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...