Peršokti į turinį

edzkalt m-craft svetainės savininko elgesys


Scarletas`

Recommended Posts

Dabar, Silvesvestrukas parašė:

Nu tai skelk tuos irodymus pries visa svieta, visa lietuva laukia, kad toks dievas, mes tiesiog maldaujam taves, kad atsiustum. Sako "jei informacija pasitvirtina", tu toliau klausyk babu pletku, visa tavo karjera (jei tokia vps yra) ant to pastatyma, as labai stipriai rekomenduoju permastyti savo gyvenima, ir susirasti tikra darba

Irodymai renkami istancijoms, ne visai lietuvai ;) informacija puikiai pasitvirtina zmogaus elgiasys, liejamos emocijos ir t.t. jei kazkas nepatinka nesireklamuokit pas mane gi paprasta apmastykit, kad va visiem kurie palaiko freaka gali apeiti draugiskas nebusiu ;) o del darbo vyruti tau, manim labiau reiketu pasidomet nei tusciom frazem cia saudyt ;)

 

Gaila serveteliu neturiu mielai duociau tau ju, nes trukumas jums ju tai aiskus konkreciai XD

prieš 1 minute , Scarletas` parašė:

image.png.75d313e431cc728afb1bbc6f75ebd420.png
@EdzkaLTorg prie visu taip prisikalineji? :funny:

Jis ir yra parsidaves lygiai taip pat kaip ir tu XD todel black listed. Atsiminkit yra zmoniu kurie ramiai zaidimus zaisti nori, kad nebutu kenkeju tokiu kaip jusu, gal nori papasakoti savo vakarykscius nuotykius per mc servus? 

Informacija ne jums prienama, o jei pats Adomas paprasys jam dali irodymu pateiksiu, bet ne jums visiems. Ir seip Adomas zino nemazai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 minutes , EdzkaLTorg parašė:

Irodymai renkami istancijoms, ne visai lietuvai ;) informacija puikiai pasitvirtina zmogaus elgiasys, liejamos emocijos ir t.t. jei kazkas nepatinka nesireklamuokit pas mane gi paprasta apmastykit, kad va visiem kurie palaiko freaka gali apeiti draugiskas nebusiu ;) o del darbo vyruti tau, manim labiau reiketu pasidomet nei tusciom frazem cia saudyt ;)

 

Gaila serveteliu neturiu mielai duociau tau ju, nes trukumas jums ju tai aiskus konkreciai XD

Kažkaip tavo įrodymai atsiduria Discord grupėse su visų žmonių adresais dar blogiau darai nei tas freakas. Niekas ir nesiprašo pas tave reklamuotis. Tu pamiršk, sakau, nemanyk, kad esi čia Dievas ir tavo svetainė pay-to-win kažką keičia. Dar kartą sakau, tema yra dėl tavo nepatvirtintų teiginių, kuriuos tuščiai svaidai kitiems žmonėms. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jus negaunat informacijos tame ir diela as ja gaunu ne jus XD o ko daugiau man raso to geriau nes yra zmoniu kurie dalinasi tuom ko man reikia ir be jusu ;)

prieš 1 minute , DevasDEVAS parašė:

Pridesiu iš savo puses kad @EdzkaLTorg reiktu jau paiilset, nes kaip girdėjau, tai labai freakui nardė kad į neliečiamuosius pridėti, o poto ir pats pradėjo grasint....

Nebesvaik dar vienas sako nardziau XD gryba pjauni XD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 minutes , EdzkaLTorg parašė:

Irodymai renkami istancijoms, ne visai lietuvai ;) informacija puikiai pasitvirtina zmogaus elgiasys, liejamos emocijos ir t.t. jei kazkas nepatinka nesireklamuokit pas mane gi paprasta apmastykit, kad va visiem kurie palaiko freaka gali apeiti draugiskas nebusiu ;) o del darbo vyruti tau, manim labiau reiketu pasidomet nei tusciom frazem cia saudyt ;)

 

Gaila serveteliu neturiu mielai duociau tau ju, nes trukumas jums ju tai aiskus konkreciai XD

nieko daugiau nemoki parašyt kaip tik apie tas savo nelemtas servetėles... o tai tik ir įrodo kokio žemo lygio žmogus esi, nes daugiau nieko protingiau ir nesugalvoji. paukštelis pakuždėjo edzkas ir patikėjo. būtum normalus suaugęs žmogus nesiveltum į bereikalingus ginčus ir pateiktum įrodymus, dabar matos jokių įrodymų neturi ir bandai iš musės dramblį išgaut :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 14 minutes , EdzkaLTorg parašė:

Irodymai renkami istancijoms, ne visai lietuvai ;) informacija puikiai pasitvirtina zmogaus elgiasys, liejamos emocijos ir t.t. jei kazkas nepatinka nesireklamuokit pas mane gi paprasta apmastykit, kad va visiem kurie palaiko freaka gali apeiti draugiskas nebusiu ;) o del darbo vyruti tau, manim labiau reiketu pasidomet nei tusciom frazem cia saudyt ;)

 

Gaila serveteliu neturiu mielai duociau tau ju, nes trukumas jums ju tai aiskus konkreciai XD

Jis ir yra parsidaves lygiai taip pat kaip ir tu XD todel black listed. Atsiminkit yra zmoniu kurie ramiai zaidimus zaisti nori, kad nebutu kenkeju tokiu kaip jusu, gal nori papasakoti savo vakarykscius nuotykius per mc servus? 

Informacija ne jums prienama, o jei pats Adomas paprasys jam dali irodymu pateiksiu, bet ne jums visiems. Ir seip Adomas zino nemazai ;)

Tau gal visą mano vakar rutiną išvardinti, ką veikiau dar ''Žaidimu Angele''? Arba tau visiškai stoga rauna arba arba maišai mane su kažkuo kitu, nes, deja, po „Minecraft“ serverius niekur nevaikščiojau ir nieko nedariau. Tai ko tu bijai čia pateikti, c'mon, tegul visi mato, nes nėra ko slėpti žmogau, mielai rodyk ką aš ten vakar pagal tave veikiau :DD 

Ir mažiau kišk Adoma, atsakyk pats už savo veiksmus. Kame dalykas kad tu nieko visiškai neparodei, kalbi tuščiais žodžiais. 

Redaguota , nario Scarletas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 minute , EdzkaLTorg parašė:

O irodyt kad freakui nedirbat nesugebat XD o as gaunu info gi sakiau XD

Matosi ponui nervai jau pro sonus liejasi, racionalios mintys nebesiformuoja, nes praso irodymu kaip kazkas neivyko. Prasau tu man irodyk, kad nebendravai su Putinu ir neprisidejai prie karo Ukrainoje. Bei eilini karta prasome parodyti tas informacijas, kuriomis taip giriates, kad turit ju begale, bet neaiskiom aplinkybem nepakyla ranka ju parodyti. Kaip vakar tau, edzka, lietuviu mokytoja sake (su kuria be to nelabai bendrauji, kadangi gramatika aiskiai ne prie sirdies) - nervus i koncervus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, rožinė.spurga parašė:

baik iš tuščio į kiaurą pilti ir pateik tuos nelemtus įrodymus pagaliau, kiek mes čia laukt galim blem

 

Lauksit nu, jeez ko jus tokie apsikrove tuo freaku XD ne jusu reikalas gi o mano XD o kad koridorius blacklisted liks tai cia faktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 1 minute , EdzkaLTorg parašė:

Lauksit nu, jeez ko jus tokie apsikrove tuo freaku XD ne jusu reikalas gi o mano XD o kad koridorius blacklisted liks tai cia faktas.

tai aš tau dar kartą sakau kad man nusišikt ar jis liks tavo tame pay2win iste ar ne dieve brangus, tu pateik tuos įrodimus nerašinėjas gi sakiai laiko neturi, aš tai va į valias turiu. Jau senai galėjai visa folderi sukelt tavo renkamos informacijos

Redaguota , nario Scarletas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 minute , Silvesvestrukas parašė:

Matosi ponui nervai jau pro sonus liejasi, racionalios mintys nebesiformuoja, nes praso irodymu kaip kazkas neivyko. Prasau tu man irodyk, kad nebendravai su Putinu ir neprisidejai prie karo Ukrainoje. Bei eilini karta prasome parodyti tas informacijas, kuriomis taip giriates, kad turit ju begale, bet neaiskiom aplinkybem nepakyla ranka ju parodyti. Kaip vakar tau, edzka, lietuviu mokytoja sake (su kuria be to nelabai bendrauji, kadangi gramatika aiskiai ne prie sirdies) - nervus 

As tik prasau chat parodyt daugiau neprasiau ;) jei itarimai nepasitvirtina buna zmones atleidziami nuo atsakomybes. Taip sunku irodyti kad nesi prisidedantis prie freako? Kam slepti tai? Jei tu tikrai 100% neprisidejas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, EdzkaLTorg parašė:

As tik prasau chat parodyt daugiau neprasiau ;) jei itarimai nepasitvirtina buna zmones atleidziami nuo atsakomybes. Taip sunku irodyti kad nesi prisidedantis prie freako? Kam slepti tai? Jei tu tikrai 100% neprisidejas.

tu man įrodyk kad su Putinu nebendrauji kam slėpti? įrodyk kad neprisidedi prie karo gali įrodyt prašau gi tavęs labai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, EdzkaLTorg parašė:

Lauksit nu, jeez ko jus tokie apsikrove tuo freaku XD ne jusu reikalas gi o mano XD o kad koridorius blacklisted liks tai cia faktas.

Zmogus dar vis galvoja, kad cia viskas apie jo sudsvetaine, kuri mirus nuo 1969. Zmogus nesupranta, kad visas svietas zvengia is jo neissyvisciusio proto, kadangi jis, labai apgailetinai, buvo numestas ant galvos kai gime ir po 30 metu sitie pozymiai pasireiskia vis ryskiau ir ryskiau. Mes dar vis laukiame visagaliu irodymu, kad buvo bendrauta su freaku. 12 mecio youtube kanalas sulaukia daugiau aplankymu, nei tavo svetaine, bet vistiek galvoja, kad visa sita tema yra apie jo svetaine

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 minutes , EdzkaLTorg parašė:

O irodyt kad freakui nedirbat nesugebat XD o as gaunu info gi sakiau XD

Kokius tu dar įrodymus gauni? Gal tu NASOI dirbi kad info gauni kosminius, mažiau knisk protą visiem, "ant tiek žmogau tu apsikrovęs tuo freakų dėl to kad tiesiog nedavė neliečiamumo tavo tam atsiprašant "šudserviui" ir dabar čia visiem verki per dm's, atrodo jau pakankamai esi suaugęs kad galvotum su galvą o ne anuo galų, mažiau elkis kaip mažvaikis dėl pixelių nervai nelaiko paiilsėk nuo to kompiuterio, nes tikrai jau visiem galvas kvaršyji su savo ta ale "informacija kurios niekada nesi net gavęs, ar taip visi turi freako doxbin ir t.t.."  čia kad paviešinai jau nenaujiena yra tad užteks verkšlent viskas negavai neliečiamumo tai ir sėdi ramiai tyliai kampe, nes išvis nedomini ir bereikalo čia keli visas dramas. "suauges jau, bet dar 12-kinio protę sėdi atsigauk, paiilsėk nuo kompiuterio ir interneto."

Redaguota , nario lenkavic
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...