Peršokti į turinį

edzkalt m-craft svetainės savininko elgesys


Scarletas`

Recommended Posts

Sveiki, forumiečiai! Kaip ir iš temos pavadinimo, norėčiau išreikšti savo nuomonę apie labai palaikoma asmenį @EdzkaLTorg kuris visai nesenai pradėjo sąjūdį prieš vadinimą „Fivem“, kenkėja Freaką. Ašmuo EdzkaLT, kitaip dar gerai žinomas kaip M-Craft savininkas, su kuriuo neturėjau jokio bendro ryšio, labai gražiai pasireiškė mano „Minecraft“ bendruomenės Discord serveryje apie mano serverį ir kaip jis kažkokiu būdu susijęs su Freaku ir jo darbais. Aš, kaip paprastas žmogutis, norėjau su juo tiesiog pasikalbėti, išsiaiškinti, dėl kokio pagrindo serveris turėtų būti blacklisted, tačiau gavau atsakymą, kuris mane tiesiog prajuokino. :funny: Pagal jo atsakymą palaikant bet kokį ryšį su Freaku tampi kenkėju ir didžiausiu blogiuku.

Kai freakas neturi nieko bendro su serveriu, Edzka vistiek bandė įrodyti savo tiesą be svarių įrodymų, kad Freakas yra serverio bendras savininkas. Kažkas kažką jam pasakė, ir jis tai patikėjo. Toks elgesys kaip suaugusio žmogaus man atrodo truputuką keistas. Greičiausiai žmogus bando tapti herojumi iš neturėjimo ką veikti, todėl landžioja po serverius ir bando kažką įrodyti. Man tai nei šilta, nei šalta, tiesiog įdomu, ką čia žmogus bando tuom pasiekti tokiais savo veiksmais.

Pridėsiu kelias nuotraukas iš susirašinėjimo, kad galėtumėte patys spręsti apie situaciją. Manyčiau kad gerb. Edzkai reiktu susirasti veiklos ir mažiau kištis ten kur jam nereikia ir mažiau klausytis pletku kas ką kalbą o visų pirmą išsiaiškinti prieš darant kažkokius veikmus.

https://imgur.com/a/5WGcwis

  

prieš 51 minutes , Scarletas` parašė:

Sveiki, forumiečiai! Kaip ir iš temos pavadinimo, norėčiau išreikšti savo nuomonę apie labai palaikoma asmenį @EdzkaLTorg kuris visai nesenai pradėjo sąjūdį prieš vadinimą „Fivem“, kenkėja Freaką. Ašmuo EdzkaLT, kitaip dar gerai žinomas kaip M-Craft savininkas, su kuriuo neturėjau jokio bendro ryšio, labai gražiai pasireiškė mano „Minecraft“ bendruomenės Discord serveryje apie mano serverį ir kaip jis kažkokiu būdu susijęs su Freaku ir jo darbais. Aš, kaip paprastas žmogutis, norėjau su juo tiesiog pasikalbėti, išsiaiškinti, dėl kokio pagrindo serveris turėtų būti blacklisted, tačiau gavau atsakymą, kuris mane tiesiog prajuokino. :funny: Pagal jo atsakymą palaikant bet kokį ryšį su Freaku tampi kenkėju ir didžiausiu blogiuku.

Kai freakas neturi nieko bendro su serveriu, Edzka vistiek bandė įrodyti savo tiesą be svarių įrodymų, kad Freakas yra serverio bendras savininkas. Kažkas kažką jam pasakė, ir jis tai patikėjo. Toks elgesys kaip suaugusio žmogaus man atrodo truputuką keistas. Greičiausiai žmogus bando tapti herojumi iš neturėjimo ką veikti, todėl landžioja po serverius ir bando kažką įrodyti. Man tai nei šilta, nei šalta, tiesiog įdomu, ką čia žmogus bando tuom pasiekti tokiais savo veiksmais.

Pridėsiu kelias nuotraukas iš susirašinėjimo, kad galėtumėte patys spręsti apie situaciją. Manyčiau kad gerb. Edzkai reiktu susirasti veiklos ir mažiau kištis ten kur jam nereikia ir mažiau klausytis pletku kas ką kalbą o visų pirmą išsiaiškinti prieš darant kažkokius veikmus.

https://imgur.com/a/5WGcwis

  

Papildymas, kai gerb. Edzka pats bando apsaugoti žmones nuo IP leakinimo, bet pats juos paleakina per daugelį grupių :funny: image.thumb.png.1211813142aa8c3a4b6d6ab6981ef2a7.pngimage(3).webp.1167f38cace909168af2fe036de15cd3.webp

 

Redaguota , nario Scarletas`
pridėta nuotrauka
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi sitas veikejas @EdzkaLTorg eina ir verkia per visus zmoniu serverius, bei DMS siuntinedamas sia info bei web failus.. maciau skaiciau posta apie ta fivemas.lt ir jo blogaja veikla suprantu.. bet pats eidamas ir leakindamas tapacia info VISIEMS biski logiskumo nematau. Parasius jam uzsigruzina pradedi stumti jog "freako vergas" ir t.t logikos sis asmuo neturi vaikisko mastymo vis dar..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai gal sukelk visa chata ;) kam tik dali ;)

 

2. Jei jus tokie nekalti kam sedit su freaku, kam einat per mc servus ir kenkiat dar jiem.

 

3. Ka paviesinau dc nera web viesinimas, tie failai yra toliau dalinami, nes jie ne mano o freako.

Redaguota , nario EdzkaLTorg
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As laiko neturiu kadangi su blacklistintu projektu neturiu ka sneketi paprasta. Freakas ne mano draugas o tavo.

 

Irodymo taip ir nepateikei, o tik atsiuntei tai ka nuscreeshotinai is manes ir issiuntei freakui, bet tau buvo pasakyta kad vakarykscios dienos, bet pats pasirinkai. Freakas man nera draugas o jei jis tavo draugas tai tam yra toks posakis: Pasakyk kas tavo draugai, pasakysim kas tu esi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 minutes , EdzkaLTorg parašė:

Tai gal sukelk visa chata ;) kam tik dali ;)

 

2. Jei jus tokie nekalti kam sedit su freaku, kam einat per mc servus ir kenkiat dar jiem.

 

3. Ka paviesinau dc nera web viesinimas, tie failai yra toliau dalinami, nes jie ne mano o freako.

1. Nežinau iš kur pas tavia tokia laki fantazija ir iš kur tu tokia informaciją gauni. Per mc serverius aš nevaikštau o dirbu ties savu. Jei jau tokius teiginius mėtai pateik įrodimus. 

2. Tai koks skirtumas, kad tu paviešinai kitiems asmenims jautrią informaciją Discord grupėse? Kokia yra esmė, kad tu juos paviešinai, kur galėjai to nedaryti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 minute , EdzkaLTorg parašė:

Sukelk viska. Duok zmonems visa paveiksla, o ne ta vieta kur tu teisus. 

 

tai jau postas yra tam sukurtas viskas jame surasyta gi tavo suorganizuota tema. Tu tapacia veikla padariai kaip ir tas "fivemas.lt" tik baisiau kadangi paduodi zmonems pilna prieiga prie visu duomenu tai ka tu seni trini.
As pats kaip minecraft serveriu skripteris kuriu projekta zinomas tavo vardas ypac m-craft.lt tai atbaide pamacius tokius postus, kur pats tokiu svetainiu kurejas "reputuotas" skelbiasi kitu zmoniu ipai kur yra 4000+ duomenu nezinau tikslaus skaiciaus nematau bet vistiek tai skleidimas kitu informacijos.. Pasitikrinus is originalios temos kuria suorganizavai mano pacio info buvo ten.. ir be mano zinios tu ja viesinai kitiem @EdzkaLTorg manau toks asmuo turi buti uzblokuotas o ne kuriamos kazkokios temos jo naudai.. GRAUDU

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 3 minutes , EdzkaLTorg parašė:

As laiko neturiu kadangi su blacklistintu projektu neturiu ka sneketi paprasta. Freakas ne mano draugas o tavo.

 

Irodymo taip ir nepateikei, o tik atsiuntei tai ka nuscreeshotinai is manes ir issiuntei freakui, bet tau buvo pasakyta kad vakarykscios dienos, bet pats pasirinkai. Freakas man nera draugas o jei jis tavo draugas tai tam yra toks posakis: Pasakyk kas tavo draugai, pasakysim kas tu esi.

Jei turi laiko atsakyti, surask laiko ir pateikt įrodymus, o ne mėtyti akmenis į mano daržą be priežasties. ;)

Redaguota , nario Scarletas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 51 minutes , Scarletas` parašė:

Sveiki, forumiečiai! Kaip ir iš temos pavadinimo, norėčiau išreikšti savo nuomonę apie labai palaikoma asmenį @EdzkaLTorg kuris visai nesenai pradėjo sąjūdį prieš vadinimą „Fivem“, kenkėja Freaką. Ašmuo EdzkaLT, kitaip dar gerai žinomas kaip M-Craft savininkas, su kuriuo neturėjau jokio bendro ryšio, labai gražiai pasireiškė mano „Minecraft“ bendruomenės Discord serveryje apie mano serverį ir kaip jis kažkokiu būdu susijęs su Freaku ir jo darbais. Aš, kaip paprastas žmogutis, norėjau su juo tiesiog pasikalbėti, išsiaiškinti, dėl kokio pagrindo serveris turėtų būti blacklisted, tačiau gavau atsakymą, kuris mane tiesiog prajuokino. :funny: Pagal jo atsakymą palaikant bet kokį ryšį su Freaku tampi kenkėju ir didžiausiu blogiuku.

Kai freakas neturi nieko bendro su serveriu, Edzka vistiek bandė įrodyti savo tiesą be svarių įrodymų, kad Freakas yra serverio bendras savininkas. Kažkas kažką jam pasakė, ir jis tai patikėjo. Toks elgesys kaip suaugusio žmogaus man atrodo truputuką keistas. Greičiausiai žmogus bando tapti herojumi iš neturėjimo ką veikti, todėl landžioja po serverius ir bando kažką įrodyti. Man tai nei šilta, nei šalta, tiesiog įdomu, ką čia žmogus bando tuom pasiekti tokiais savo veiksmais.

Pridėsiu kelias nuotraukas iš susirašinėjimo, kad galėtumėte patys spręsti apie situaciją. Manyčiau kad gerb. Edzkai reiktu susirasti veiklos ir mažiau kištis ten kur jam nereikia ir mažiau klausytis pletku kas ką kalbą o visų pirmą išsiaiškinti prieš darant kažkokius veikmus.

https://imgur.com/a/5WGcwis

  

Papildymas, kai gerb. Edzka pats bando apsaugoti žmones nuo IP leakinimo, bet pats juos paleakina per daugelį grupių :funny: image.thumb.png.1211813142aa8c3a4b6d6ab6981ef2a7.png

Gaila, serverteliu neatsinesiau jusu asaroms nusivalyti, pasakysiu tiek kas susija su freaku ar kitaip su juo sueina, bus salinami is mano platformu paprasta ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, EdzkaLTorg parašė:

Gaila, serverteliu neatsinesiau jusu asaroms nusivalyti, pasakysiu tiek kas susija su freaku ar kitaip su juo sueina, bus salinami is mano platformu paprasta ;)

:( ah matai kaip, pagal tave tada reiktu šalint nemaža dalį fivem community kurie yra freako discrode nes gi jie ten būdami yra kenkėjai didžiausi  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ka jus imbecilai rasot, kaip galima irodymus pateikti irodymus apie tai kas neivyko? Kaip irodymus pateikti, kad nebuvo bendrauta su tuo freaku? Per kuria skyle cia mastoma, specialiai nesamones prasot, tam, kad teisus atrodytumet pries 12 mecius, kurie mastyt negali. Kaip zmogus, kuris 4000 IP adresu nuleakino sprendzia kurie servai bus uzblokuoti, bet pats islipa sausas is balos? Gal laikas nustot apsimetinet nevisprociais ir pradet naudot logika? Ciuvas turi 0 irodymu apie sasaja su freaku, paklause bobuciu pletku lauke ant siuoliuko ir nusprende, kad tai 100% faktai, kai pats jokiu irodymu neturi, bet pats ju praso. Gal laikas pripazint kad sitam 30-meciui laikas gyvenima susirast.

Redaguota , nario Silvesvestrukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sako jokiu irodymu neturiu XD...... ot kokie jus apgailetini, jei informacija pasitvirtina apie jusu elgiasi man, man tiesiog nera ka daugiau su jumis vaikuciai diskutuoti, va butent susiraskit gyvenima. As ne jus, jus ne as. Faktas tame projektai kurie dirba su freak yra fiksuojami ir stebimi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, EdzkaLTorg parašė:

Sako jokiu irodymu neturiu XD...... ot kokie jus apgailetini, jei informacija pasitvirtina apie jusu elgiasi man, man tiesiog nera ka daugiau su jumis vaikuciai diskutuoti, va butent susiraskit gyvenima. As ne jus, jus ne as. Faktas tame projektai kurie dirba su freak yra fiksuojami ir stebimi.

 

image.gif.d14d7e5b30ef268cd3821b33f31a2f29.gif

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 minutes , EdzkaLTorg parašė:

Sako jokiu irodymu neturiu XD...... ot kokie jus apgailetini, jei informacija pasitvirtina apie jusu elgiasi man, man tiesiog nera ka daugiau su jumis vaikuciai diskutuoti, va butent susiraskit gyvenima. As ne jus, jus ne as. Faktas tame projektai kurie dirba su freak yra fiksuojami ir stebimi.

Ar gali pateikti informacija kurioje įrodoma jog projektas kažkokiu būdų susijęs su freakų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 minutes , EdzkaLTorg parašė:

Sako jokiu irodymu neturiu XD...... ot kokie jus apgailetini, jei informacija pasitvirtina apie jusu elgiasi man, man tiesiog nera ka daugiau su jumis vaikuciai diskutuoti, va butent susiraskit gyvenima. As ne jus, jus ne as. Faktas tame projektai kurie dirba su freak yra fiksuojami ir stebimi.

Nu tai skelk tuos irodymus pries visa svieta, visa lietuva laukia, kad toks dievas, mes tiesiog maldaujam taves, kad atsiustum. Sako "jei informacija pasitvirtina", tu toliau klausyk babu pletku, visa tavo karjera (jei tokia vps yra) ant to pastatyta, as labai stipriai rekomenduoju permastyti savo gyvenima, ir susirasti tikra darba

Redaguota , nario Silvesvestrukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...