Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar apsimoka pirkti Razer BlackShark V2 X Ausines


rxooq

Recommended Posts

Nepirk Razer ausinių, moki už brandą ir tiek, jos prastos kokybės ir ilgai nelaiko, pats esu išbandęs ir buvau tikrai nusivylęs. Patarčiau rinktis iš HyperX brando ausines, teko turėti man HyperX Alpha ir dabar turiu HyperX Alpha Wireless, tai tikrai esu patenkintas jomis. Mačiau HyperX Cloud III atsirado kurios turi nemažai patobulinimų, mikrofono kokybės pagerinimas yra vienas iš didžiausių.

Būna eneboje ir skelbiu naujų ausinių pigiau, tai patarčiau ten užmesti akį. Dar kainą gali nusiderinti per kokia eneba.

Pvz:
https://www.eneba.com/lt/hyperx-cloud-2-5fd9db4c

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

https://www.razer.com/gb-en/gaming-headsets/razer-blackshark-v2-pro/RZ04-04530100-R3M1

Tokį nusipirkau prieš dvi savaitęs nesiskundžiu ir ką rašo viršuje jog moki už brand'ą tai klysta nes pripažintos geriausios pasaulyje ausinės, visame pasaulyje sold out.

Nepagailėk tu pinigų, ir nusipirk ir turėsi ;)

Pirkau pre-order ir po 5 dienų turėjau nuvykti į PC.world UK ir pasiimti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Paška. parašė:

https://www.razer.com/gb-en/gaming-headsets/razer-blackshark-v2-pro/RZ04-04530100-R3M1

Tokį nusipirkau prieš dvi savaitęs nesiskundžiu ir ką rašo viršuje jog moki už brand'ą tai klysta nes pripažintos geriausios pasaulyje ausinės, visame pasaulyje sold out.

Nepagailėk tu pinigų, ir nusipirk ir turėsi ;)

Pirkau pre-order ir po 5 dienų turėjau nuvykti į PC.world UK ir pasiimti.

Autorius prašė ausinių kurios kažkur būtų 50-60 eur tarpe, o ne 150-200 eur... dviejų savaičių neužtenka Paška jog sužinoti, kad ausinės tikrai geros ir verta būtų jas kam nors rekomenduoti, palauk nors jog metus laiko tau jos atlaikytų :D aš savo HyperX Alpha ausines apie 3 metus naudojau ir tik tada pakeičiau į HyperX Alpha Wireless. Įdomu iš kokių portalų tu trauki informacija jog soldoutai ir geriausios pasaulyje, nes yra portalų ir youtuberių kurie gauna sponsorinimą iš tokių brandų ir jų apžvalgos nebūna labai atviros.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
(redaguota)

Kad kažkur parašyta geriausios pasauly nereiškia kad taip ir yra. Yra daug skirtingų gamintojų iš kurių kiekvieno produktas turi atitinkamų pliusų ir minusų. Razer yra overrated brandas, už kurį kaip sakė daug moki už vardą. Nereiškia kad visi Razer produktai yra prasti. Turiu pelę Razer Deathadder V2, iki šiol nesiskundžiu. Bet kaip ir nuo seniau daugkas kaiptik skundėsi Razer ausinėmis. Turiu Hyperx Cloud II jau gal 5-6 metus, iki šiol viskas tvarkoj jokių defektų neatsirado. Kaip ir Adomas J rekomenduočiau Hyperx ausines. Rekomenduočiau Hyperx ausines,dėl to, jog jos ilgaamžės ir garso kokybė tiek žaidžiant tiek klausant muzikos yra vertos daugiau negu jos kainuoja. Kaina tikrai prieinama. Kokybės ir kainos santykis patenkina lūkeščius. (Parašiau tiem kas ateičiai galvotų kaip šis žmogus dėl ausinių)

Redaguota , nario JimmyEXE
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...