Gungas

Max Payne 3 - jau žiemą!

Recommended Posts

Sveiki, grįžtu prie naujienų rašymo, tad pradėsiu nuo Max Payne 3 naujienos, išversta Lietuviškai :)

Rockstar Games pranešė, jog Max Payne 3 yra kuriamas ir yra numatomas išleisti šių metų žiemą PC, X360 ir PS3 konsolėms.

"Kuriamas Rockstar Vancouver studijos, Max Payne 3 pasakoja atsistatydinusio detektyvo istoriją, kurioje šis įsipainioja į korupcijos, sąmyšio ir smurto pasaulį" - būtent taip buvo pristatytos pirmosios detalės apie žaidimą.

Jeigu neteko su Maksu susidurti anksčiau, dabar šiek tiek papasakosiu, kas jis per vienas. Maksas Peinas (Max Payne) - visko regėjęs ir patyręs Niujorko miesto detektyvas, kuris siekia atkeršyti už savo šeimos žūtį. "Naujoji dalis duos žaidėjams daugiau klasikinių elementų bei hyper aktyvaus veiksmo. Taip pat Makso istorija turėtų pasisukti visiškai kita linkme" - pridėjo Rockstar.

"Šia žaidimo dalimi pradėsime naują Makso gyvenimo etapą" - kalbėjo Rockstar įsteigėjas Semas Hauseris (Sam Houser). "Šis Maksas bus kitoks nei jūs esate įpratę matyti - pasenęs keliais metais, itin nusivylęs gyvenimu bei ciniškas kaip niekada." - žadėjo Semas.

Dabar šis tas apie siužetą. Nuo tada kai paliko Niujorko policijos departamentą ir patį Niujorką, Maksas gyvena dar blogiau. Apgautas ir atsidūręs toli nuo namų, Peinas atsiduria mieste, pilname smurto ir kraujo, todėl naudodamasis savo sugebėjimais ir instinktais bandys atrasti kelią tiesos link.

Max-Payne-3.jpg

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele