Peršokti į turinį

(Nebe)moderatorius Ridas taria sudie!


Ridas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 95 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ačiū už tavo laiką čia, nes per pastaruosius 2 metus čia vis apsilankydamas matydavau praktiškai iš moderatorių tave aktyviausią. Tekdavo paskaityti tavo informacinius / naujienų pranešimus kurie tikrai pateikti labai gerai ir susiskaitydavo puikiai 👌. Nors jau forumas tampa "atgyvena", tačiau matėsi tavo pastangos čia!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Amžinasis revoliucionierius, tu, Ridai! Man į parankę, sakau, kad tinki visai..

Ačiū už tai, ką darei. Jeigu kiekvieno įrašo ir neperskaitydavau, bet nuolat gaudavau notifications ir atkreipdavau dėmesį. Nes buvo įdomu, kokybiška, smagu. 

Sėkmės kitoje stotelėje ❤️ 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 9 valandas(-ų), Ridas parašė:

Nepamenu kada paskutinį kartą kam nors skyriau forumo įspėjimą. Man gaila įspėti forumo narius už mažareikšmius pažeidimus neaktyviame forume, kuriame bet koks komentaras jau tampa aukso vertės, net jei jis kartais ir prasilenkia su forumo taisyklėmis.

Pritariu ir labai net gi. Pvz santa atrina pavaiduokliauja uzmeta ispejimus ir iseina. Blemba forumas ir taip leisgyvis, viena kita tema per savaite. Nebe tie laikai kai rimtai buvo ziurima. Anyways sekmes :)

Redaguota , nario miša.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū tau už tavo darbą, nors ir kaip minėjai, jog taviškės sukurtos temos nepritraukė dėmesio, vis vien galima tave girti už tavo darbą ir buvusią motyvaciją sudominti ir pritraukti forumo narius į naujas temas, straipsnius.
 

Citata

O gal GTA V serverio kūrimas? Gal 😊. Visada buvau ir esu atviras naujoms galimybėms, tad jei kas turite kokių nors minčių ar idėjų, aš visada tam atviras savo discord pm‘e!

Hahahaha, jeigu taip pasitaikys ateityje, linkiu didžiausios sėkmės ir tikiuos nenaudosi "panašaus, rizikingo" domeno... 😁 Savo vardą palikai SA-MP'e rls, o dabar lauksime tavo sužibėjimo GTA V pasaulyje ;) 

Thank U Reaction GIF by BROCKHAMPTON

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū,už tokia darbą nes vis gi 13 metu, kaip sakant nedaug atrodo kitiems bet tiek laiko išeina labai daug tiek tavo pastangos į forumą t.t , beto dėl temų kaip kam įtiksi kitiems tavo temos sukurtos atkreipė dėmesio kitiems ne. Nes vis tiek atkreipė daug dėmesio bent jau iš mano pusės nes į narių kiekį pastėbėjau kad tik daugėjo. Gal kaip sakant dar išvysim tave kituose projektuose. Per 3/2 metus dabar tiksliai nepamenu kada patekai į moderatorius, buvai aktyviausias moderatorius. 
Gerbiu tikrai už tokias pastangas šiam forumui! ❤️

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū už laiką ir pastangas.

SuperGames.lt bendruomenės pagrindas yra SA-MP / GTA V bendruomenė. Deja, bet kai šios temos/diskusijos tampa neaktyvios, tai objektyvus signalas, kad SuperGames.lt tapo nebeaktualus.

Kaip buvęs moderatorius (net neprisimenu kiek metų buvau) galiu teigti, kad SuperGames.lt turėjo (ir manau tebeturi) didelį potencialą. Todėl, kad nėra jokių normalių alternatyvų. Tačiau tam reikalingas pokytis, o pokyčiams reikia vizijos ir lyderystės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėkui @Ridas už pagalbą šiame forume.

Tai pat prašome papildyti šviežiais komentarais šią temą jei dar to nedarėte:

Taip pat jei įdėjos netelpa į minėtą temą, tai galite sukurti kitas temas šioje kategorijoje https://www.supergames.lt/forum/5-klausimai-ir-pasiūlymai/ nes be bendruomenės patys visko sugalvoti ir realizuoti mes vieni negalėsime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, kesh parašė:

Dėkui @Ridas už pagalbą šiame forume.

Tai pat prašome papildyti šviežiais komentarais šią temą jei dar to nedarėte:

Taip pat jei įdėjos netelpa į minėtą temą, tai galite sukurti kitas temas šioje kategorijoje https://www.supergames.lt/forum/5-klausimai-ir-pasiūlymai/ nes be bendruomenės patys visko sugalvoti ir realizuoti mes vieni negalėsime.

 

Greeting Us Army GIF by GoArmy

Ačiū

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 95 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...