Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

RTX 4090 | 50 FPS Fivem'e | Why the fuck ?


Sketchik

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 130 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki forumiečiai, ne per seniausiai nusipirkau naują setup'ą ir su tokiu setupu tikėjausi pažaisiu nuo 100 FPS'ų mažiausiai, tačiau žaidime pastovus FPS'ų kiekis būna 50-60, kartais pakyla iki 70. Žaidimas smooth, tačiau kaip su tokia GPU tikėjausi žymiai daugiau FPS'ų. Gal žinot kame problema ? Nustatymai ant ultra, įrašytas redux'as, nve ir reshader'is.

image.png.f071fa45e87f34a736a27d44a77a4090.png

image.png.3b38576331141dede14215dbe09143fa.png

Redaguota , nario Spragt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Spragt parašė:

Sveiki forumiečiai, ne per seniausiai nusipirkau naują setup'ą ir su tokiu setupu tikėjausi pažaisiu nuo 100 FPS'ų mažiausiai, tačiau žaidime pastovus FPS'ų kiekis būna 50-60, kartais pakyla iki 70. Žaidimas smooth, tačiau kaip su tokia GPU tikėjausi žymiai daugiau FPS'ų. Gal žinot kame problema ? Nustatymai ant ultra, įrašytas redux'as, nve ir reshader'is.

Gal koks vsync įjungtas? Kokie kompiuterio specs? Ar tai tik fivem? Windows 10 ar 11?

Redaguota , nario nojuxas22
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, nojuxas22 parašė:

o kai žaidi nestebėjai ar labai apkrauna kompiuterį? per task manager?

Gal tu rimtai patylek vaikeliuk jei nenusimanai kas per detales pas ji.

Prieš 1 valandą, Spragt parašė:

Pridėjau spec foto temoje, cs2 kai žaidžiu 400 fps, win 11

Hmm man atrodo kad pats FiveM nera geriausiai optimizuota platforma juolab kai prideda developeriai serveriu pilna objektu i viena kruva tai del to gali ir gauti 60fps, tai isivaizduok ka gauna pypliai su 1050ti :D Buvau su savo setupu i7 13700KF RTX4070Ti pasijunges FiveM tai irgi nelikau patenkintas bet apie 60-100 buvo priklause kokioje vietoje randuosi. Manau kad net ir 2x 4090 tau nesuteiks daug fps. Dar turiu ideja del integruotos GPU nes matau kad pas tave ji yra,  ant laptopu (kai turejau RTX3060 laptopa) budavo kad reikia isjungti integruota GPU (Mux switch) ir tuomet pushina pilnai visus galimus watus i GPU ir CPU. Tai siulyciau Nvidia control pannelyje pasiziuret kas nustatyta (ir dar gali pabandyk integruota gpu isjungt BIOS jei imanoma):

image.thumb.png.fdeed7a65ec0e2022310fd123563e6db.png

Klausimas ar tik FiveM taip gryba pjauna ar ir geriau optimizuotas AltV (man atrodo taip vadinasi). 

P.S kuomet turejau RTX 3060 laptopa irgi gaudavau panasiai fps.. (tiek ru RTX3060 (laptop) tiek su RTX 4070Ti desktop panasus rezultatai tame paciame mieste) Tai manau net nesuk galvos jei nepavyks susidoroti su fps isgavimu nes 10 metu senumo zaidimas + platforma FiveM nera pritaikyta.

Redaguota , nario Mantucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Mantucha parašė:

Gal tu rimtai patylek vaikeliuk jei nenusimanai kas per detales pas ji.

Hmm man atrodo kad pats FiveM nera geriausiai optimizuota platforma juolab kai prideda developeriai serveriu pilna objektu i viena kruva tai del to gali ir gauti 60fps, tai isivaizduok ka gauna pypliai su 1050ti :D Buvau su savo setupu i7 13700KF RTX4070Ti pasijunges FiveM tai irgi nelikau patenkintas bet apie 60-100 buvo priklause kokioje vietoje randuosi. Manau kad net ir 2x 4090 tau nesuteiks daug fps. Dar turiu ideja del integruotos GPU nes matau kad pas tave ji yra,  ant laptopu (kai turejau RTX3060 laptopa) budavo kad reikia isjungti integruota GPU (Mux switch) ir tuomet pushina pilnai visus galimus watus i GPU ir CPU. Tai siulyciau Nvidia control pannelyje pasiziuret kas nustatyta:

image.thumb.png.fdeed7a65ec0e2022310fd123563e6db.png

Klausimas ar tik FiveM taip gryba pjauna ar ir geriau optimizuotas AltV (man atrodo taip vadinasi). 

P.S kuomet turejau RTX 3060 laptopa irgi gaudavau panasiai fps.. (tiek ru RTX3060 (laptop) tiek su RTX 4070Ti desktop panasus rezultatai tame paciame mieste) Tai manau net nesuk galvos jei nepavyks susidoroti su fps isgavimu nes 10 metu senumo zaidimas + platforma FiveM nera pritaikyta.

PhysX settings'ai buvo nustatyti ant auto, dabar nusistačiau ant GPU, nelabai kas pakito, kai žiūriu į dangų 125 fps, kai žiūriu į miestą 45 fps.
AltV platformoj nežaidžiu, kadangi ten nėra RP serverių, tik GRP.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Spragt parašė:

PhysX settings'ai buvo nustatyti ant auto, dabar nusistačiau ant GPU, nelabai kas pakito, kai žiūriu į dangų 125 fps, kai žiūriu į miestą 45 fps.
AltV platformoj nežaidžiu, kadangi ten nėra RP serverių, tik GRP.

Tai faktas kad nelosi tik sakau palyginimui kad galetum isijungt pasiziuret ar irgi tas pats, bet galiu 99% duot kad tikrai daugiau fps turesi AltV ir net esu 70% isitikines kad jei i kita miesta nueisi per FiveM kur maziau pluginu ir zmoniu tau daugiau fps bus.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Mantucha parašė:

Tai faktas kad nelosi tik sakau palyginimui kad galetum isijungt pasiziuret ar irgi tas pats, bet galiu 99% duot kad tikrai daugiau fps turesi AltV ir net esu 70% isitikines kad jei i kita miesta nueisi per FiveM kur maziau pluginu ir zmoniu tau daugiau fps bus.. 

Manes nedomina kiti miestai, aš šitam mieste virš metų laiko žaidžiu ir neketinu niekur kitur persikelt, man kaip ir netrukdo tas fps kiekis, nes žaidimas smooth, bet kai pažiūriu kitų stream'us, tai su lievesne GPU ~130fps turi streaminant, tai dėl to ir susimasčiau kame replės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Spragt parašė:

Manes nedomina kiti miestai, aš šitam mieste virš metų laiko žaidžiu ir neketinu niekur kitur persikelt, man kaip ir netrukdo tas fps kiekis, nes žaidimas smooth, bet kai pažiūriu kitų stream'us, tai su lievesne GPU ~130fps turi streaminant, tai dėl to ir susimasčiau kame replės.

As tau ir nesiulau persikelt jezus marija.. Pasiziuret fps skirtuma kitur.. Dar kaip supratau is screenshoto ultrawide naudoji, su didele rezoliucija dideliu resursu reikia.. Jei tau 21:9 rezoliucijoje 2160p-1440p 100fps tai nereiskia kad 1080p 100fps bus.. Tai jei ziuri streamerius pas kuriuos ant 1080p 150fps tai nieko nuostabaus jei tu ant ultrawide 2k-4k plesi 100fps. Nu cia nusimanyt ir pasidomet reikia labiau bet net neabejoju kad veikia viskas taip kaip priklauso.. Reiktu lyginti identiskus specsus tuomet ziureti youtubei ir lyginti su savo.. jei viskas identiskai arba panasiai tai kaltink FiveM platforma arba ta masofke kurioje zaidi kad pratrintu lievus pluginus kurie apkrauna tavo kompa. 

prieš 14 valandas(-ų), Spragt parašė:

image.thumb.png.23559a3429671e0506070a8804a0084f.png

 

image.png.ef479d87244558089f835f5d773cf22d.png

+ is sitos fotkes ka as matau tai faktas kaip blynas kad zaidimas nesugeba isnaudoti sios vaizdo plokstes resursu. Prie idealiu salygu turi buti 100-90% uzimtumas vaizdo plokstes zaidziant o procesoriaus 10-60% yra normalu. Jei 60%/40% kaip pas tave tai dar dar bet jei butu atvirksciai tai kaltinciau tavo sistema del persilpno CPU. Mano akimis tai akivaizdu kad zaidimas nesugeba isnaudoti tavo gpu..

Redaguota , nario Mantucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Mantucha parašė:

As tau ir nesiulau persikelt jezus marija.. Pasiziuret fps skirtuma kitur.. Dar kaip supratau is screenshoto ultrawide naudoji, su didele rezoliucija dideliu resursu reikia.. Jei tau 21:9 rezoliucijoje 2160p-1440p 100fps tai nereiskia kad 1080p 100fps bus.. Tai jei ziuri streamerius pas kuriuos ant 1080p 150fps tai nieko nuostabaus jei tu ant ultrawide 2k-4k plesi 100fps. Nu cia nusimanyt ir pasidomet reikia labiau bet net neabejoju kad veikia viskas taip kaip priklauso.. Reiktu lyginti identiskus specsus tuomet ziureti youtubei ir lyginti su savo.. jei viskas identiskai arba panasiai tai kaltink FiveM platforma arba ta masofke kurioje zaidi kad pratrintu lievus pluginus kurie apkrauna tavo kompa. 

+ is sitos fotkes ka as matau tai faktas kaip blynas kad zaidimas nesugeba isnaudoti sios vaizdo plokstes resursu. Prie idealiu salygu turi buti 100-90% uzimtumas vaizdo plokstes zaidziant o procesoriaus 10-60% yra normalu. Jei 60%/40% kaip pas tave tai dar dar bet jei butu atvirksciai tai kaltinciau tavo sistema del persilpno CPU. Mano akiamis tai akivaizdu kad zaidimas nesugeba isnaudoti tavo gpu..

megsti konspiracijos teoriju papilti. Jei CPU ir GPU dirba <60% kaip gali buti, kad kazkurio is ju nepakanka :D Tai arba vienas arba kitas bottleneckintusi ant 100%. 

 

In topic, pic matosi task bar, ar zaidimas pas tave windowed/borderless? Tas gali irgi duoti efektus, pasidaryk fullscreen jei nera. Pabandyk pakeitineti grafikas ir paziurek ar keiciasi FPS, jei ne tai galimai net nesusije. Dar siulyciau pasibandyti nueiti i GTA 5 singleplayer ar koki kita serveri i panasia vieta, variantas kad serveris yra pridares nesamoniu arba tavo modai mala suda

Taip pat klausimas kokia rezoliucija zaidi ir koks monitoriaus refresh rate, nes atrodo lyg ultrawide, galimai dar su didesniu refresh rate'u, bet jei smooth tai gal FPS bloga rodo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Zero Two parašė:

megsti konspiracijos teoriju papilti. Jei CPU ir GPU dirba <60% kaip gali buti, kad kazkurio is ju nepakanka :D Tai arba vienas arba kitas bottleneckintusi ant 100%. 

 

In topic, pic matosi task bar, ar zaidimas pas tave windowed/borderless? Tas gali irgi duoti efektus, pasidaryk fullscreen jei nera. Pabandyk pakeitineti grafikas ir paziurek ar keiciasi FPS, jei ne tai galimai net nesusije. Dar siulyciau pasibandyti nueiti i GTA 5 singleplayer ar koki kita serveri i panasia vieta, variantas kad serveris yra pridares nesamoniu arba tavo modai mala suda

Taip pat klausimas kokia rezoliucija zaidi ir koks monitoriaus refresh rate, nes atrodo lyg ultrawide, galimai dar su didesniu refresh rate'u, bet jei smooth tai gal FPS bloga rodo :D

Parodyk man kur as sakiau kad jam bottleneckina?

"Mano akimis tai akivaizdu kad zaidimas nesugeba isnaudoti tavo gpu."

Kitas klausimas kodel tu rasai ta pati ka as jam rasiau per savo kelis pranesimus?

prieš 9 valandas(-ų), Zero Two parašė:

FPS bloga rodo

Tavo akys blogai rodo

Redaguota , nario Mantucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Mantucha parašė:

Parodyk man kur as sakiau kad jam bottleneckina?

"Mano akimis tai akivaizdu kad zaidimas nesugeba isnaudoti tavo gpu."

Kitas klausimas kodel tu rasai ta pati ka as jam rasiau per savo kelis pranesimus?

Tavo akys blogai rodo

neprakaituok seni, jeigu nenusimanai net nekomentuok...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@Spragt Viskas čia okey,tie nustatymai keitimai ir tam tikrų funkcijų išjungimas/įjungimas tau nieko nepakeis. FiveM nėra optimizuotas ir nesvarbu ką tu ten bandysi daryti, tu nieko nepakeisi. Video įmetu apačioje su identišku GPU, FPS identiški tavo FPS.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 130 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...