Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomi žmonės išmanantys SA-MP exploitus


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 177 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Projektui ieškomi žmonės išmanantys SA-MP exploitus ir gebantys atrasti rimtas žaidimo klaidas, kurios vienaip ar kitaip gali paveikti žaidimo kokybę.

Už surastas klaidas bus atlyginta, atlygį susitarsime iš anksto priklausomai nuo klaidos rimtumo. 

DC - LOS-SANTOS

Arba į A.Ž SG Forume.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Andrius.027 parašė:

Jis man irgi tęstinio, kol chileris ne uzbanina.. 

Aš užbaninau jį nes atsimeni kai jis iš mūsų pinigus voge serveryje per ~0,1 sec prisijungdavo ir naudodavo /duoti komanda, o jeigu turi bėdų atvaryk į PM, pas mane draugeliai jau su 3 volvom stovi kieme + kožhiniais salonais. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Admin_Chilleris parašė:

Aš užbaninau jį nes atsimeni kai jis iš mūsų pinigus voge serveryje per ~0,1 sec prisijungdavo ir naudodavo /duoti komanda, o jeigu turi bėdų atvaryk į PM, pas mane draugeliai jau su 3 volvom stovi kieme + kožhiniais salonais. :) 

Aš galvojau, kad volvoj basanoškės navarotas, o ne koža…

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Andrius.027 parašė:

Sakiau nebanink žmogus testina, o tu.

Tu nieko nesakei, apart kai tau pasakiau jog bug'ina tada sakei leist jam, o po to sakom dedam BAN gana čia jam bug'int. :D 

Prieš 1 valandą, Matas S. parašė:

Aš galvojau, kad volvoj basanoškės navarotas, o ne koža…

Ne, ten tikrai kozhinis salonas, tuoj parodysiu kaip atrodo...

VOLVO-S60-V70-DESKA-KONSOLA-AIRBAG-EUROPA-LIFT.thumb.jpg.e64d5d9562b39f5a8f043beb1e85f4ce.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Admin_Chilleris parašė:

Tu nieko nesakei, apart kai tau pasakiau jog bug'ina tada sakei leist jam, o po to sakom dedam BAN gana čia jam bug'int. :D 

Ne, ten tikrai kozhinis salonas, tuoj parodysiu kaip atrodo...

VOLVO-S60-V70-DESKA-KONSOLA-AIRBAG-EUROPA-LIFT.thumb.jpg.e64d5d9562b39f5a8f043beb1e85f4ce.jpg

Čia mašina pardavinėji?

Gera matyti projektą kuri dar bandot gaivinti jau n metų. Tikekimės išeis kažkas :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Paška. parašė:

Čia mašina pardavinėji?

Gera matyti projektą kuri dar bandot gaivinti jau n metų. Tikekimės išeis kažkas :D 

Neee, čia iš googles fotke paėmiau, for funny čia įšoviau tam Andriuškai (dėl prikolo). :nice:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Matas S. parašė:

Aš galvojau, kad volvoj basanoškės navarotas, o ne koža…

 

prieš 9 valandas(-ų), Paška. parašė:

Čia mašina pardavinėji?

Gera matyti projektą kuri dar bandot gaivinti jau n metų. Tikekimės išeis kažkas :D 

Tiek daug bereikšmių pranešimų, bet ačiū už juos, kadangi jie iškelia tema. 

 

VIS DAR IEŠKOMI ŽMONĖS IŠMANANTYS SAMP EXPLOITUS IR ADVANCED ČYTUS. Į A.Ž, BUS ATLYGINTA

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 177 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...