Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Diskusija - Turiu idėją, tačiau dalinai tingiu ją įgyvendinti.


BaubasPoLova

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 231 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kurį laiką turiu idėja ir nesuprantu dėl ko, tačiau tingiu ją dalinai įgyvendinti. Turiu laisvo laiko ir man patinka ieškoti įvairių pasiūlymų pirkti / parduoti (perikūpauti), sugalvojau ("įkvėptas" užsieniečių video ir keletą teko matyti Lietuvoje) daryti video kaip verslas nuo 0 arba nuo 100 eurų ir iki tam tikro tikslo,įgyvendinus tikslą išsikelti kitą ir t.t. Tačiau priėjau prie tos tingėjimo dalies, patį video susukt tiesiog tingiu ir neįsivaizduoju ar verta netgi pradėti daryti video turinį, pačią idėja realizuoju po truputį. Taigi norėčiau padiskutuoti, ką jūs darytumėte mano vietoje mėgindami panaikinti tą tingėjimą ? O gal visgi neapsikrauti ir tik palikti idėja (video darymą ir rodymą žmonėms) ?

Su " verslu nuo 0 " tikriausiai žinote kad investicijos vistiek reikės, nors turiu ir neblogą idėją bet vienintelis būdas neinvestuojant savo lėšų tik laiką, naudotis viešosios bibliotekos internetu ir forumais reklamuojant produkcija ir ją parduoti tik tuomet, kai gauni pinigus ir nupirkęs prekę pristatai žmogui. Tokia idėja tarkim iki 100e pajamų padarant o toliau ieškant Lietuvoje ar ne, gerų pasiūlymų bandoma didinti pajamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Verslas nuo 0 kaip matai turi tureti tam tikra laika kad pasisektu. Kaip ir tie patys galimai tavo minimi UBR turini pradejo pries korona ir visiem buvo labai patogu juos stebeti ypac koronos metu. Bet tikrai ne nuo svaraus kanalo jie pradejo todel ir issprogo, nes niekas kitas taip nebuvo dares. Kopijuoti ideja jau nebus gerai, juolab ka tu pardavinesi? Man tai skamba kaip laiko svaistymas, kadangi tu parduodi kazkoki produkta kuris turi ribota auditorija. Masinos tai visai kas kita, kur auditorija yra 16-80. Tam kad tai pradeti turi viska susidelioti, ka tiksliai pardavinesi ir kaip kelsi pajamas, dabar tai tik sapaliojimai. Kiek laiko tu tuos savoi raktus pardavinejai? bene metus laiko. I bent jau mano akimis tai buvo laiko svaistymas. Bandyk tik tokiu atveju jei esi labai uzsideges ispletoti tai iki savo verslo, parduotuves ar kazko didesnio. Sekmes.

Redaguota , nario Mantucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
57 minutes prieš, Mantucha parašė:

Verslas nuo 0 kaip matai turi tureti tam tikra laika kad pasisektu. Kaip ir tie patys galimai tavo minimi UBR turini pradejo pries korona ir visiem buvo labai patogu juos stebeti ypac koronos metu. Bet tikrai ne nuo svaraus kanalo jie pradejo todel ir issprogo, nes niekas kitas taip nebuvo dares. Kopijuoti ideja jau nebus gerai, juolab ka tu pardavinesi? Man tai skamba kaip laiko svaistymas, kadangi tu parduodi kazkoki produkta kuris turi ribota auditorija. Masinos tai visai kas kita, kur auditorija yra 16-80. Tam kad tai pradeti turi viska susidelioti, ka tiksliai pardavinesi ir kaip kelsi pajamas, dabar tai tik sapaliojimai. Kiek laiko tu tuos savoi raktus pardavinejai? bene metus laiko. I bent jau mano akimis tai buvo laiko svaistymas. Bandyk tik tokiu atveju jei esi labai uzsideges ispletoti tai iki savo verslo, parduotuves ar kazko didesnio. Sekmes.

Konkrečių raktų pardavimas tik tam daromas būtų, kad surinkti pvz €100, tada gautųsi kad "nuo 0" viską darau o ne su turima investicija. Nekalbam apie žaidimų raktus, yra raktų kurie tikrai išsiparduoda, su žaidimais senokai baigęs esu, nes turiu fizinę parduotuvę atsidaręs. O prekiauti galvoju kaip ir dabar, tiesiog randu gerus urmu parduodamų prekių pasiūlymus ir tada realizuoju už didesnę kainą parduodamas po vienetą. Nėra taip, kad apsiimsiu pvz. namų kvapu ir pardavinėsiu tik jį. O šiaip viską darau ir dabar, tik nedarau video ir galvoju ar verta žmonėm rodyti tai ar ne, nes teoriškai reklama gaunasi dar pusėtina ir yra galimybė jog iš žiūrovų bus klientų papildomų.

Edit:

Žaidimų raktus pardavinėti taip, buvo laiko švaistymas, nes dauguma arba pirkosi acc pigius arba piratavo žaidimus, tačiau kiti raktai ėjosi neblogai ir ant žiemos sezono vėl turėtų neblogai pajudėti.

Redaguota , nario BaubasPoLova
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 231 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...