Peršokti į turinį

ANZZTV Uzdarbis


DariusKis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 189 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki noreciau jums pristatyti appsa ar bendrove, nezinau kaip cia ivardinti bet jos pavadinimas yra ANZZTV - taip zinau pavadinimas atrodo kazkiek keistas ir panasiai, bet si bendrove suteikia jums sansa uzsidirbti papildomu pinigu.


ANZZTV yra filmu promotinimo firma kuri promotina filmus ir uz tai uzdirba nemazai pinigu ir suteikia galimybe uzsidirbti jums.
Visa esme jog jus perziurite 30 sekundziu filmu pristatymus ir uz tai uzsidirbate pinigu, pradzioje nedaug, bet poto kai turi daugiau pinigu gali investuoti i taip vadinama crowdfunding ir is jo gaunate dar daugiau pinigu.


Taip zinau atrodo jog tai scamas ar panasiai, pats ispradziu buvau skeptiskas ir galvojau kas tau gali moketi pinigus uz kazkokius anonsus ir panasiai?
Todel surizikavau ir nusprendziau pameginti. Ko reikejo, tai uzsiregistruoti binance programoje, identifikuoti save ir susikurti savo pinigine, kaip supratote binance yra kripto valiutos programa kur galite ten pirkti, parduoti kripto valiuta, ir ganetinai gerai zinome kokie ten pinigai sukasi argi ne?
ANZZTV naudojimasis metams kainuoja 97.16 euru, zinoma pagal jusu sali bus kita valiuta arba kitaip apytiksliai 105 USDT kripto valiuta , kuri ir bus cia pagrindine jusu valiuta siame appse.


Visas gidas kaip registruotis i binance ir i ANZZTV appsa bus gidai mano discordo serveryje, kuriame sulauksite pagalbos jeigu uzsimanysite ismeginti ir uzsidirbti papildomu pinigu.


Kaip minejau buvau skeptiskas ir as, 100 euru man yra ganetnai dideli pinigai ir nenoreciau gauti kazkokio scamo ir visa tai prarasti, bet surizikavau.
Nusipirkus VIP naryste metams uz 97.16 euru, jums programa suteikia per diena paziureti 8 filmu iskarpas, uz kiekviena is ju gaunate 0.61 euro, per visus susideda 4.88 euro, tai pasitelkus matematika, per 21 dienu galite atgauti savo pradini inasa ir toliau likusius 11 menesiu ir 10 dienu naudotis siuom appsu nebekisant nei cento ir gauti papildomai uzsidirbti, kaip tai padariau as.


Atrodo kas tie 4.88 per diena, neverta laiko ir norint normaliai uzsidirbti reikes amzinybe ziureti tuos filmu pristatymus todel tai neverta mano laiko, bet palaukite kaip minejau yra projektas viduje pavadinimu crowdfunding ir cia yra pati geriausia vieta siame appse, kodel?
Crowdfunding suteikia jums investuoti jusu turimo balanco pinigus ir gausite dar daugiau, pvz pirmojo crowdfunding lygio investavimas kainuoja 56 eurus(arba 60 USDT), ir trunka 3 dienas, kiekviena diena is jo gausite po 1.86 euru (arba 2 USDT). Nuo jusu balanco dings 56 eurai (60 USDT) ir 3 dienas gausite po 1.86 eurus (2 USDT) , po 3 dienu kai baigsis crowdfunding , jus atgausite investuotus 56 eurus (60 USDT) bei tuos 1.86 (2 USDT) , ir cia tik pirmas lygis, zinoma pirmojo lygio nebegalite kartoti, o visus kitus, kurie kainuoja daugiau , gaunate daugiau ir uztrunka daugiau ir juos galite kartoti kiek norite kartu.


Galiausiai galite uzdibti net po 1000 euru per diena po ilgo laiko jeigu zinoma nieko neivestuosite, jeigu investuosite daugiau greiciau ir daugiau uzsidirbsite, cia jau jums spresti.


Zinoma klausiate kodel as dalinuosi tokia programa is kurios galite uzsidirbti tiek jus tiek ir as? Sioje programoje taip pat yra ir invaitu programa kurioje kuriamos komandos, tad jeigu uzsiregistruosite ant mano invaito linko priklausysite mano komandai ir crowdfunding gausite vis daugiau pinigu jeigu joje bus daugiau nariu komandoje, zinoma galite registruotis ir be jokio invaito, bet tuomet nepriklausysite mano komandoje ir zinoma neuzdirbsite daugiau bei jokios pagalbos is manes negausite.


Dabar einant prie reikalo, ar norite ismeginti si apsa ar ne? Taip pat jums reikes tureti ir Telegram chato programa, nes kilus kokiems nesklandumam, kaip pvz man buvo jog vietoj USDT pervedziau kita kripto valiuta ir suklydau, nezinojau ka daryti, bet per Telegrama su jumusi susisieka supportas, kitaip vadinama manageris, kuris pades atsakyti i visus jusu klausimus, visomis kalbomis, nes jie turi vipa ant telegramo ir vipas jiems suteikia auto translate, bet pagrindine kalba yra anglu, kaip jau minejau man padejo , pervede mano krito valiuta, ir as padariau valiutos keitima i USDT ir taip nusipirkau VIP memberi, po 21 dienos atgavau savo pinigus ir dabar zinau jog i minusa neisiu ar mano pinigai yra saugus ir likusi laika galiu investuoti daugiau arba tiesiog po truputi kaupti eurus, dalyvauti crowdfunding ir taip uzsidirbti dar daugiau, nezinau kiek veiks sis apsas, ar tai ilgalaikis projektas ar ne, bet manageris mano tvirtina jog tai ilgalaikis projektas, kadangi ju firma filmu industrijoje uzdirba milijonus.

 

Del pagalbos galite kreiptis i PM.

Mano invaito linkas i ANZZTV Appsa, su kuriuom pateksite i mano komanda :
https://www.sdlfu.com/register#code=458721369

Binance invaito linkas (Nezinau ka jis duoda, bet turbut duoda, nors galite registruotis ir be jo, bet jeigu norite atsidekoti uz tai jog gavote galimybe papildomai uzsidirbti, galite registruotis per si linka) :
https://www.binance.com/en/activity/referral-entry/CPA/incremental?ref=CPA_00DYH0YPS3

20230817_154349.jpg

Screenshot_20230817-154524_ANZZTV.jpg

Screenshot_20230817-154609_ANZZTV.jpg

Screenshot_20230817-154624_ANZZTV.jpg

Screenshot_20230817-154655_ANZZTV.jpg

(1).jpg

(2).jpg

Redaguota , nario DariusKis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

❤️

image.thumb.jpeg.cbc2d368fb1444caf7b8d01da6dbe1db.jpeg

Lietuviska bendruomene: https://t.me/+LleoQ4TUwI1iODU0

+ mano invite: https://www.sdlfu.com/register#code=5187962034 su 30+ lietuviu

Visi guides su screenais galima rasti cia.

image.thumb.png.e34bd338ff0e9f81bffc56289559b518.png

 

Sorry, kad ne i savo tema. Bet Up ir tau kad naudojiesi :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tipinė piramidės schema. Pinigus prarasit labai greitai (kasmetinis mokestis), o uždirbsit labai sudėtingai ir galiausiai tiesiog liksit dideliam minuse. Piramidės schemą galit atpažinti dėl kelių dalykų:

  1. Būtinas nario (pradėjimo) mokestis ir suma dažniausiai būna sąlyginai nemaža, kaip ir šiuo atveju
  2. Dažniausiai nėra jokio fizinio produkto, kurį gaunate ar turite parduoti arba jį iškart gaunate didžiuliais kiekiais turėdami sumokėti dideles sumas
  3. Visuomet reikia registruotis naudojant kito žmogaus nuorodą, kad patektumėte į jo komandą (kaip ir identiškai yra šiuo atveju).

 

Keletą metų dirbu su tinklinio marketingo (MLM, Direct Selling) įmonėmis, todėl puikiai žinau kaip tai veikia, ir kaip atskirti legit verslą nuo scamo - piramidės schemos. Neapsigaukit ir neįsivelkit į šią nesąmonę. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), MartynasK parašė:

Tipinė piramidės schema. Pinigus prarasit labai greitai (kasmetinis mokestis), o uždirbsit labai sudėtingai ir galiausiai tiesiog liksit dideliam minuse. Piramidės schemą galit atpažinti dėl kelių dalykų:

  1. Būtinas nario (pradėjimo) mokestis ir suma dažniausiai būna sąlyginai nemaža, kaip ir šiuo atveju
  2. Dažniausiai nėra jokio fizinio produkto, kurį gaunate ar turite parduoti arba jį iškart gaunate didžiuliais kiekiais turėdami sumokėti dideles sumas
  3. Visuomet reikia registruotis naudojant kito žmogaus nuorodą, kad patektumėte į jo komandą (kaip ir identiškai yra šiuo atveju).

 

Keletą metų dirbu su tinklinio marketingo (MLM, Direct Selling) įmonėmis, todėl puikiai žinau kaip tai veikia, ir kaip atskirti legit verslą nuo scamo - piramidės schemos. Neapsigaukit ir neįsivelkit į šią nesąmonę. 

+/- tu teisus. Bet pinigu uzsidirbti galima ir neinvestuojant tukstanciais. Sumokejau tik 97.  Jau +300 per 40 dienu kuriuos jau issigrinines

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), MartynasK parašė:

Tipinė piramidės schema. Pinigus prarasit labai greitai (kasmetinis mokestis), o uždirbsit labai sudėtingai ir galiausiai tiesiog liksit dideliam minuse. Piramidės schemą galit atpažinti dėl kelių dalykų:

  1. Būtinas nario (pradėjimo) mokestis ir suma dažniausiai būna sąlyginai nemaža, kaip ir šiuo atveju
  2. Dažniausiai nėra jokio fizinio produkto, kurį gaunate ar turite parduoti arba jį iškart gaunate didžiuliais kiekiais turėdami sumokėti dideles sumas
  3. Visuomet reikia registruotis naudojant kito žmogaus nuorodą, kad patektumėte į jo komandą (kaip ir identiškai yra šiuo atveju).

 

Keletą metų dirbu su tinklinio marketingo (MLM, Direct Selling) įmonėmis, todėl puikiai žinau kaip tai veikia, ir kaip atskirti legit verslą nuo scamo - piramidės schemos. Neapsigaukit ir neįsivelkit į šią nesąmonę. 

Taip teigti, kad prarasite pinigus negalima, nes tie kurie anksčiausiai į traukinį įšoka, tai didelė tikimybė, kad papliusins, o kurie vėliau tai rizika didelė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai tam jums ir duodame sita linka "anksciau" , nesakome jog cia turetu buti pagrindinis pajamu saltinis kuris gyvuos amzinai ir is kurio uzdirbsi milijonus neiskisus nosies is kambario, kai pagalvoji tuos 97 eurus isleidi dar ant didesniu menkniekiu ir dar prarandi daugiau , o cia yra galimybe kaikuriem padidinti juos , kad ir nedaug , bet yra siokia tokia.

 

 

(1).thumb.jpg.3614359b9e169a9fe11ae8ca8c3a9fb4.jpg(2).thumb.jpg.b1fc178663a2f3272a07d5143e20ee97.jpg

Redaguota , nario DariusKis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 189 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...