Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

siūlau Spotify/Netflix ir kitos prenumeratos pigiau


freemanas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 364 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Siūlau sutaupyti ir nemokėti pilnos kainos už prenumeratas pasinaudojant mano paslaugomis.

Kaip ir su discord nitro paslaugomis kurias siūlau, taip pat ir su kitomis prenumeratomis viskas veikia labai paprastu principu.

Vietoje to jog pirktume paslaugas iš lietuviško regiono kuriame kainos yra nerealiai aukštos, aš nuperku jums išsirinkta paslauga iš Turkijos regiono. 

Kodėl to negalima padaryti pačiam be mano tarpininkavimo? Paprasčiausiai todėl, nes atsiskaityti turkiška valiuta reikalinga turkiška banko sąskaita kuria atsidaryti gali tik turkijoje gyvenantis žmonės. 

Populiariausiu prenumeratu kainos:

Spotify kaina Lietuvoje - 99€, pakeitus regiona ir perkant mano metodais - 19.99€
Netflix kaina Lietuvoje 4k planas - 11.99€, pakeitus regiona ir perkant mano metodais - 6.99€

Prieigos prie jūsų paskyros aš neprašysiu, nes pirkimas paslaugos įvyks naudojantis mano banko sąskaita esančia Turkijoje. 

Kiekviena paslauga yra daroma ant jūsų paskyros, vartotojų aš nepardavinėju.


Kam mokėti daugiau, kai galima sutaupyti?

Jeigu yra paslauga kurios nepavyko surasti, bet yra intereso įsigyti - prisijungiam prie discordo - https://discord.gg/hufDqNp7

Radai pigiau? - Užpildyk ticketą ir pranešk apie tai mums, o mes tau atsidėkosime bonusu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 364 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...