Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dėl Tinklalapio klaidos


lukiswqq

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 379 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Aš ta suprantu bet, nors ir main keliu ir pavadinu public_html įkelų tuos failus vistiek jis man ta meta errora, man teikėjai kažkada rašė ištrinkite visus failius ir sukurk public_html ir į jį ikelk, bet vistiek nepadėjo toks dalykas. Realiai pasakysiu kad noriu kad ipboard veiktu iškarto 

Redaguota , nario lukiswqq
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turi kelti visus ips failus is folderio kuri turi, i public_html.failus, o ne folderi, gal tu keli ips folderi, o ne failus kurie jame yra, jei folderi keli, tai jis ir bus pasiekiamas:puslapis.lt/ipsfolderis/

Kitas dalykas paziurek i domains folder, gal turi du domenus/subdomenus.

Ir ipboard nebeatnaujinamas, tad lendi i sena forumo cms

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kokius tada apsimoka naudoti šiais laikais kad foruma pasidaryti? Kokį varikli naudoja geriau taip paklausiu? Tai sakiau visus failus esančius kelių į tą public_html ar aš kažko nesuprantu ar kaip čia tipo atsidarau ta ftp/main/public_html įkėliu į ta folderi ir viskas ar tiesiog ftp/main ir tada kelių visus failus esančius juos 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 379 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...