Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu steama 4k csgo hrs + items


Blumer

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 294 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pagrindiniai temai nuotraukose, nemažai dėžių. Problema viena, jog užlockintas trade ir market. žaist galima žaidimus. Ir tikrai manau kad kažkas mokės atsiblokuot su supportu. Priimu paypal tik friends and family. Realiai kainos nežinau... bet siūlom komentaruose arba parašom ka toks vertas acc būtu
image.thumb.png.c353dd61adfdb7f2f1f6f5474dd7b93e.pngimage.thumb.png.2384cba7547a954947585af1e5f92fb8.pngimage.png.080728a01f6f2568415f494d89f8917a.pngimage.png.535473c2204f654b7488e18d0040a8d0.png

https://steamcommunity.com/id/Bum3r_/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2023-03-28 15:42, po0nas parašė:

kaina pirminis yra email?

kainos neisivaizduoju, laukiu tiesiog pasiūlymo. o email yra bet jis mano asmeninis, tad jo duoti negaliu
tel nr nepririštas, email pakeisti tiesiog galima

2023-03-28 17:19, Vakariszl parašė:

Klausimas ar išeis nusipirkusiam žmogui jį atsilockint. Greičiausiai reikės bent kažkokio dalyko, įrodymo kas susijęs būtų su tuo banku, o kitas žmogus to tikrai nežinos, o tik tu.

neįsivaizduoju, rašiau tam supportui, nieko neatsako tiesiog uždaro man ta ticketa. Esu girdėjas, kad tiesiog reikia mokėt ten parašyt ir eina atsiblokuot. susigalvot kokia tai istorija. man nesiseka :D.. tai kaip ir parduodu užlockinta, ir nepažadu ar eis atsilockint. čia kaip sakant csgo accountas bus, su nemažai valandu ir skinai kurie greičiausiai užstrige.

gal kiek laiko praėjus atlockins idk.. jau praėjo 3 metai gal po locko

nieko neslepiu, tiesiog gal kas norės nupirkti, tegul perka. aš nutariau nauja accounta susikurti kur galima naudotis marketu ir visom kitom paslaugom. o šitas neberūpi.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 294 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...