Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Hawkdesign.lt] Svetaines dizainas


-HawK

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 396 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki liaudis, po 3 metų užėjau apsižiūrėt ar vis dar toks forumas, kaip supergames.lt egzistuoja pasirodo vis dar yra ? ir aktyvumas kaip matau vis dar išlikęs ?

Ta progą norėčiau išgirst jūsų nuomone ir kritika apie šią svetainės dizainą, šiandien ją pasibaigiau - maždaug truko 5-6h, norėčiau išgirst pliusus ir minusus, ką galėčiau patobulint, pagražint.

https://hawkdesign.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Overall gal ir nieko dizainas, bet labai užkliuvo paddingas. Pavyzdžiui paslaugų puslapyje prieš 3 sąrašą yra paliktas tarpas, tuo tarpu prieš pirmus 2 sąrašus to tarpo nėra, nors mano nuomone jis turėtų ten būti. pats puslapis mažesnis už ekraną, tai apačia šviečia balta. Ir apskritai, manau, kad tas sąrašas galėtų būti pateiktas šiek tiek paprasčiau arba įdomiau. Darbų puslapyje dar asmeniškai nepatiko tas 10-15% puslapio aukščio tarpas prieš pagrindinį tekstą, čia vėl gi, tik mano nuomonė, bet aš nelabai noriu žiūrėti į tuščią vietą ir mano akiai daug maloniau atrodytų, jeigu tas pirmas blokas pilnai tilptų į ekraną. https://prnt.sc/tZPlgIEAf_en 
Na ir visoje svetainėje dar labai į akį krenta font'as lyg jis visiškai iš dangaus būtų nukritęs, Jeigu ir logo su tokiu storu font'u padaryta, tai gal tą paprastą tekstą būtų galima bandyti bent semi bold padaryti, kad jis nebūtų toks rėžiantis akį.

O dar dėl pačio turinio, tai partnerių puslapyje siūlyčiau nenaudoti tokių nieko nepasakančių placeholderių kaip tuščia vieta ir tiesiog įdėti kvietimą tapti partneriu. Taip pat niekada nesupratau patirties vertinimo procentais, bet gal čia tik mano problema :D Jeigu aš pamatau, kad tu savo žinias vertini 50%, nu tai aš tiesiog nepirksiu iš tavęs tų paslaugų, o pirksiu pas tą kas tokį dalyką išmano, apskritai manau, kad darbų pavyzdžiai turėtų tai parodyti. Pažiūri pavyzdžius ir matai ar tau tinka to žmogaus stilius, skills'ai ir panašiai.

P.S. ai ir one more thing, dizaine suanimuotas praktiškai kiekvienas elementas, bet darbų pavyzdžių lightbox'o atsidarymas - ne. Atrodo šiek tiek inconsistent. Tas pats su meniu, visas dizainas plaukia, o meniu spalvos aštriai keitinėjasi. Žodžiu dizainas gal ir geras, bet šiek tiek nedadirbtas atrodo.

Redaguota , nario Str33t
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svetaine kartais ne Demo template'as :)
- Kitas dalykas : Pasikeiskite slaptažodi :)

Klausimas del atsiliepimu: 
- Atsiliepimus kokius žmones palieka kartais neperrašyti?  

Footeris ... 
image.thumb.png.7eb2e93181ba2b8122e7a128d5a136a7.png


Verdiktas, dar daug reikia padirbėti su šiuo templetai ( žinau kad esate dizainus kai kuriems padare ) kas irgi atrodo labai ne kažkas. Tai tuomet pasitaisykite savo. 
Ir saugumas privalomas svetainėje :)

Redaguota , nario iVron
More dig in..
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), iVron parašė:

Svetaine kartais ne Demo template'as :)
- Kitas dalykas : Pasikeiskite slaptažodi :)

Klausimas del atsiliepimu: 
- Atsiliepimus kokius žmones palieka kartais neperrašyti?  

Footeris ... 
image.thumb.png.7eb2e93181ba2b8122e7a128d5a136a7.png


Verdiktas, dar daug reikia padirbėti su šiuo templetai ( žinau kad esate dizainus kai kuriems padare ) kas irgi atrodo labai ne kažkas. Tai tuomet pasitaisykite savo. 
Ir saugumas privalomas svetainėje :)

Sveikas, template'as yra paprastas bet jis perdarytas pilnai, senesnis dizainas buvo tik pereditintas template'as šį jau pats pasidariau iš pagrindo, atsiliepimai taip perašyti, nes buvo tiek gramatinių klaidų tiek formalumo klaidų, bet esminis dalykas viskas same - nelabai tik supratau saugumo esmės, kai nėra talpinama jokia asmenine informacija tiek lankytojų, tiek mano asmeninių.

prieš 4 valandas(-ų), Str33t parašė:

Overall gal ir nieko dizainas, bet labai užkliuvo paddingas. Pavyzdžiui paslaugų puslapyje prieš 3 sąrašą yra paliktas tarpas, tuo tarpu prieš pirmus 2 sąrašus to tarpo nėra, nors mano nuomone jis turėtų ten būti. pats puslapis mažesnis už ekraną, tai apačia šviečia balta. Ir apskritai, manau, kad tas sąrašas galėtų būti pateiktas šiek tiek paprasčiau arba įdomiau. Darbų puslapyje dar asmeniškai nepatiko tas 10-15% puslapio aukščio tarpas prieš pagrindinį tekstą, čia vėl gi, tik mano nuomonė, bet aš nelabai noriu žiūrėti į tuščią vietą ir mano akiai daug maloniau atrodytų, jeigu tas pirmas blokas pilnai tilptų į ekraną. https://prnt.sc/tZPlgIEAf_en 
Na ir visoje svetainėje dar labai į akį krenta font'as lyg jis visiškai iš dangaus būtų nukritęs, Jeigu ir logo su tokiu storu font'u padaryta, tai gal tą paprastą tekstą būtų galima bandyti bent semi bold padaryti, kad jis nebūtų toks rėžiantis akį.

O dar dėl pačio turinio, tai partnerių puslapyje siūlyčiau nenaudoti tokių nieko nepasakančių placeholderių kaip tuščia vieta ir tiesiog įdėti kvietimą tapti partneriu. Taip pat niekada nesupratau patirties vertinimo procentais, bet gal čia tik mano problema :D Jeigu aš pamatau, kad tu savo žinias vertini 50%, nu tai aš tiesiog nepirksiu iš tavęs tų paslaugų, o pirksiu pas tą kas tokį dalyką išmano, apskritai manau, kad darbų pavyzdžiai turėtų tai parodyti. Pažiūri pavyzdžius ir matai ar tau tinka to žmogaus stilius, skills'ai ir panašiai.

P.S. ai ir one more thing, dizaine suanimuotas praktiškai kiekvienas elementas, bet darbų pavyzdžių lightbox'o atsidarymas - ne. Atrodo šiek tiek inconsistent. Tas pats su meniu, visas dizainas plaukia, o meniu spalvos aštriai keitinėjasi. Žodžiu dizainas gal ir geras, bet šiek tiek nedadirbtas atrodo.

Ačiū! ❤️, Pasitvarkysiu. Vakar pasidariau pirmu sykiu ir tiek nėra jis dadirbtas pilnai tiesiog sudeliota taip, kad būtų bent jau paskelbtas kaip done, bet prie progos ir bus galima atnaujint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 396 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...