Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu neplatintą modifikaciją


Пума

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 450 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

25 minutes prieš, Hermis. parašė:

Turbūt juokaujat ?, modifikacija paiimta iš rusiškos svetainės ir išversta buvau prisijungęs prie šios modifikacijos kai Puma prie jos dirbo ir vertė ją tai net nežinau, ką čia už ja ir mokėti.

Kaip minimum už vertimą nėra taip paprasta kaip skamba ten eilučių 60.000+ o šiaip vos ne dykai atiduočiau kaip už toki darbą tai kaip dovanėlė

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, BayonV parašė:

Gal ir smagiai atrodo, gražiai. Bet manau sunkiai kas benupirks, gal nebent kokia sistema išsitraukt, nes nelabai pavyksta kaip matau lietuviams pritaikyti roleplay tipo serverio į šiuolaikinė samp rinka.

Sekmės pardavime.

Didelis ačiū ! Džiugu matyti adekvačius atsakymus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Hermis. parašė:

Turbūt juokaujat ?, modifikacija paiimta iš rusiškos svetainės ir išversta buvau prisijungęs prie šios modifikacijos kai Puma prie jos dirbo ir vertė ją tai net nežinau, ką čia už ja ir mokėti.

O tai pala pala, ne tas pats puma kuris verte ir pardavineja? :D ar cia kitas puma?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Пума parašė:

Kaip minimum už vertimą nėra taip paprasta kaip skamba ten eilučių 60.000+ o šiaip vos ne dykai atiduočiau kaip už toki darbą tai kaip dovanėlė

Verčiau pats moda su daugiau nei tu eilučių. Jai moki gerai kalbą nėra sunku kai verčiau užtrukau apie mėnesį laiko, beto modifikacija nėra tavo, o už išvertimą nemokės niekas. ps žinau ir aš šią modifikaciją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Andrius.025 parašė:

Verčiau pats moda su daugiau nei tu eilučių. Jai moki gerai kalbą nėra sunku kai verčiau užtrukau apie mėnesį laiko, beto modifikacija nėra tavo, o už išvertimą nemokės niekas. ps žinau ir aš šią modifikaciją.

Įdomu kiek laiko leidai vertimui, kad per mėnesį išvertei tiek eilučių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blem kaip save dauguma nuvertina, uz vertima 6 val per diena visa menesi, sako nieko negausi.durniai kurie dirba uz 1€ paypal.? Nebejuokaukit, vien uz vertima butu apie300 eu.pabandykit nusisamdyti verteja tokiam darbui uz pora eur.

Redaguota , nario ITSprendimas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

33 minutes prieš, ITSprendimas parašė:

Blem kaip save dauguma nuvertina, uz vertima 6 val per diena visa menesi, sako nieko negausi.durniai kurie dirba uz 1€ paypal.? Nebejuokaukit, vien uz vertima butu apie300 eu.pabandykit nusisamdyti verteja tokiam darbui uz pora eur.

Aš sau verčiau ne už pinigus jeigu ką. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 450 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...