Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu FB, IG, TG - Grupių, puslapių, anketų išpardavimas.


Harza

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 469 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki Forumiečiai! Turiu keletą socialinių tinklų puslapių, grupių, anketų kurias nusprendžiau parduoti. Stėngsiuosi parašyti visą reikiamą informaciją. 

Informuoju, kad jei atsiras žmonių kurie mano, kad nupirks pigiai, tai nesivarginkit.

 

INSTAGRAM PUSLAPIAI:

1. @MoneyPoppers - 43.6K sekėjų, visi užauginti organiškai.

  • Turinys apie Businesss
  • Sekėjai daugiausiai USA
  • Amžius daugiausiai 18-44m
  • Paskutinis postas įkeltas vakar

2. @BillionaireMindset012 - 42k sekėjų, visi užauginti organiškai.

  • Turinys apie Luxury namus, kelionės ir turtingą gyvenimą.
  • Sekėjų daugiausiai USA
  • Amžius daugiausiai 18-44m
  • Pasukutinis postas įkeltas vakar

3. @TheLovelyydoggies - 95.7k sekėjų, visi užauginti organiškai.

  • Turinys apie šunis
  • Sekėjų daugiausiai Brazil
  • Amžius daugiausiai 25-64m 
  • Pasukutinis postas įkeltas vakar

4. @Strong.Motivate - 5.1k sekėjų, visi užauginti organiškai.

  • Turinys apie Business
  • Daugiausiai sekėjų India, ir keliais procentais atsilieka USA
  • Amžiaus daugiausiai 18-34m
  • Pasukutinis postas įkeltas vakar

 

TELEGRAM KANALAI:

1. 7154 Prenumeratoriai 

  • Auditorja - Rusija, Anglija Prancuzija, Vietnamas, Italija, Ispanija, Arabija. Daugiausiai Rusija Ir Anglija
  • Visi prenumeratoriai investavo į vieną platforma, tai susirinkę žmonės kurie investuoja.
  • Aktyvi labai. Peržiūros ant postų nuo 5000 ir į viršų.

2. 8.979 Nariai

  • Auditorija - Rusijam Anglija, Prancuzija, Vietnamas, Italija, Ispanija. Daugiausiai Rusija ir Anglija. 
  • Visi prenumeratoriai investavo į vieną plarformą, tai susirnkę žmonės kurie investuoja.
  • Aktyvi labai. Peržiūros nuo 6000 ir į viršų.

3. 5043 Prenumeratoriai

  • Auditorija - Lietuva
  • Visi prenumeratoriai atėjo dėl prikolų, bet dabar yra uždarbių grupė.
  • Aktyvumas peržiūros nuo 1000 ir į viršų.

4. 643 Nariai

  • Auditorija - Lietuva
  • Visi prenumeratoriai atėjo dėl Jungle King 
  • Aktyvumas, tai nelabai kas ten kelta į vidų

5. 1494 Nariai 

  • Auditorija - Lietuva
  • Visi prenumeratoriai atėjo dėl Rimkenzo ir Dirksčio kovos
  • Aktyvumas, peržiūri postus nuo 200 žmonių ir į viršų.

 

FACEBOOK GRUPĖS:

1. Jungle King Kovų Turnyras Live - 22.500 narių

  • Visi surinkti nuo 0 ir atėjo organiškai.
  • Yra pačių Jungle King dalyvių ir organizatorių grupėjė.
  • Aktyvi, tada kai vyskta turnyrai. Sparčiai auga.

2. Automobiliai iki 5000 eurų ir jų Dalys! - 5.300 narių,

3. Darbas Internetu  - 10.200 narių

  • Nariai kurie dalinasi uždarbiais ir savo veiklomis

 

Kainoraštis:

Instagram - 1000 sekėjų kainuoja 10 eurų. Perkant netikrus gaunasi vos ne brangiau, tai kaina atitinka. Aišku galima ir derėtis.

Facebook - Pagal pačią grupė, nes kitos labai vėrtingos.

Telegram - Užsienio 1000 sekėjų 60 eurų. Lietuvos 1000 sekėjų 25 eurai. 

 

Mano prekė - mano kainos. Viskas užauginta organiškai ir su įdėtomis pastangomis. :) Turite liežuvius, tai galite kalbėti ir derėtis, bei siūlyti savo kainą. 

P.S Parduoti neskubu, nes iš kitų uždirbu ir pinigus.

 

DOMINA MAINAI!

  • Žaidimų konsoles - PS, Xbox, VR ir t.t
  • Elektronika - PC, TEL ir t.t.
Redaguota , nario Harza
DOMINA KEITIMAS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

43 minutes prieš, mukaimas parašė:

"Perkant netikrus gaunasi vos ne brangiau, tai kaina atitinka. Aišku galima ir derėtis."
Galima iki 2eur už 1k nupirkti followerių ir net ne botų.

Taip tikrų sekėjų galima įsigyti. Įdomu nuo kada normalūs sekėjai kurie yra aktyvus soc. tinkluose yra pardavinėjami. ;)

Bet kokiu atvėju nenoriu ginčytis lygioje vietoje. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Harza parašė:

Taip tikrų sekėjų galima įsigyti. Įdomu nuo kada normalūs sekėjai kurie yra aktyvus soc. tinkluose yra pardavinėjami. ;)

Bet kokiu atvėju nenoriu ginčytis lygioje vietoje. 

Kokia nauda iš šitų apart "like" skaičių? Tokia pati kaip iš tų nupirktų, jeigu keistum tematiką, o toliau dirbti veltui ir rinkti dėl citatų, šuniukų laikų ir dar mokėti už tai pinigus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

47 minutes prieš, mukaimas parašė:

Kokia nauda iš šitų apart "like" skaičių? Tokia pati kaip iš tų nupirktų, jeigu keistum tematiką, o toliau dirbti veltui ir rinkti dėl citatų, šuniukų laikų ir dar mokėti už tai pinigus.

Tai čia tik tavo tokia nuomonė, kai neišeina plačiau mąstyti, bet smagu jog išsakai savo nuomonė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Harza parašė:

Tai čia tik tavo tokia nuomonė, kai neišeina plačiau mąstyti, bet smagu jog išsakai savo nuomonė. 

Čia nėra nuomone, jeigu pakeistum pavadinimą tam ig kanale, jeigu jo paskirtį pakeistum, turinį, tai lygiai taip pat veiks kaip nupirktum instagram followerius, pradės atkritinėti ir galiausiai net nebe rodys postų jiems, nes jiems tiesiog bus neaktualus turinys. 

Taip veikia visi algoritmai, netgi iš naujo geriau yra kurti suasmenintą, specialiai savo kategorijos instagramą negu pirkti ir pervadinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
53 minutes prieš, mukaimas parašė:

Čia nėra nuomone, jeigu pakeistum pavadinimą tam ig kanale, jeigu jo paskirtį pakeistum, turinį, tai lygiai taip pat veiks kaip nupirktum instagram followerius, pradės atkritinėti ir galiausiai net nebe rodys postų jiems, nes jiems tiesiog bus neaktualus turinys. 

Taip veikia visi algoritmai, netgi iš naujo geriau yra kurti suasmenintą, specialiai savo kategorijos instagramą negu pirkti ir pervadinti.

Jetus žmogau atsipalaiduok. Aš parduodu produktą toks koks jis yra, o ką darys pirkėjas su ja, jau ne man spręsti. Norės pakeis, norės nekeis, norės kels, norės ne. Kažkam gal reikia čia ir dabar. Nesuprantu ką tu bandai įrodyti. :D

Jeigu tau nereikia, tai apeik postą.

 

Kaip kokia boba užsivedei ir nebegali burnos uždaryti. :D

Redaguota , nario Harza
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

59 minutes prieš, Harza parašė:

Jetus žmogau atsipalaiduok. Aš parduodu produktą toks koks jis yra, o ką darys pirkėjas su ja, jau ne man spręsti. Norės pakeis, norės nekeis, norės kels, norės ne. Kažkam gal reikia čia ir dabar. Nesuprantu ką tu bandai įrodyti. :D

Jeigu tau nereikia, tai apeik postą.

 

Kaip kokia boba užsivedei ir nebegali burnos uždaryti. :D

Toks koks yra matome, bet nereikia grąžinti ir įsivertinti bei apgaudinėti tuos, kurie galbūt, mažai domisi šia sritimi. Aš bandau tiesiog kitiems atverti akis, kad čia nėra skirtumo tarp nupirktų followerių (tikrų) ir šių IG profilių, jeigu bus keičiamas pats profilis, jeigu postinsi toliau ten business, dogs ir t.t., laikysis, kitu atvėju naudos tiek pat, tik skaičiukai, kurie ne visada padės brandui iškilti, nes tiesiog trendinti bus sunku, kai followeriai nebus aktyvūs ir laikys puslapį kaip spamą. 

Čia ir dabar jeigu reikia, tai ten per dieną, dvi  susirenka per didžiuosius portalus tiekėjų.

Man buvo aktualu, nes aš šioje srityje dažnai perku profilius, followerius ir panašiai, pamatęs tokias nelogiškas kainas, klaidinančią informaciją, nu negaliu nepakomentuoti ir neapsaugoti kitų.

Tokie lyginimai "Kaip kokia boba užsivedei ir nebegali burnos uždaryti. :D" parodo, kad tu vaikine dar mažiau gaudaisi šioje srityse, be to tokių IG profilių galima pripirkti yra pilna marketų po keliasdešimt baksų, nes iš jų naudos tai tik pasirodyti kiekybę, o naudos kitos ir nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
21 minutes prieš, mukaimas parašė:

Toks koks yra matome, bet nereikia grąžinti ir įsivertinti bei apgaudinėti tuos, kurie galbūt, mažai domisi šia sritimi. Aš bandau tiesiog kitiems atverti akis, kad čia nėra skirtumo tarp nupirktų followerių (tikrų) ir šių IG profilių, jeigu bus keičiamas pats profilis, jeigu postinsi toliau ten business, dogs ir t.t., laikysis, kitu atvėju naudos tiek pat, tik skaičiukai, kurie ne visada padės brandui iškilti, nes tiesiog trendinti bus sunku, kai followeriai nebus aktyvūs ir laikys puslapį kaip spamą. 

Čia ir dabar jeigu reikia, tai ten per dieną, dvi  susirenka per didžiuosius portalus tiekėjų.

Man buvo aktualu, nes aš šioje srityje dažnai perku profilius, followerius ir panašiai, pamatęs tokias nelogiškas kainas, klaidinančią informaciją, nu negaliu nepakomentuoti ir neapsaugoti kitų.

Tokie lyginimai "Kaip kokia boba užsivedei ir nebegali burnos uždaryti. :D" parodo, kad tu vaikine dar mažiau gaudaisi šioje srityse, be to tokių IG profilių galima pripirkti yra pilna marketų po keliasdešimt baksų, nes iš jų naudos tai tik pasirodyti kiekybę, o naudos kitos ir nebus.

 

Nuomonė yra nuomonė. ;) O dėl to, kaip gaudausi, tai tik parodo tavo žinios, kaip ir minėjai visados perki netikrus, tai ką tu ir supranti apie algoritmus ir organiškus sekėjus. 

Redaguota , nario Harza
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Harza parašė:

 

Nuomonė yra nuomonė. ;) O dėl to, kaip gaudausi, tai tik parodo tavo žinios, kaip ir minėjai visados perki netikrus, tai ką tu ir supranti apie algoritmus ir organiškus sekėjus. 

Tau ir su skaitymo suvokimu problemos yra, čia nėra nuomonė, čia yra patirtis ir žinios, kad neverti tiek tavo IG profiliai, "visados perki netikrus" pacituok kur rašiau, kad perku visados netikrus. Aš aiškiai parašiau, kad perku dažnai profilius ir tiek.

Tau taip pat sekasi suprasti socialinių tinklų algoritmus kaip ir skaityti tekstus - suvokimo nėra abiejuose vietose. Pradėk daugiau knygų skaityti, nes žodynas mažas, teksto suvokime nesusigaudai.

Ir čia tikrai nėra tik nuomonė, nepaneigs nei vienas mano žodžius, kurie supranta šioje sferoje pakankamai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

54 minutes prieš, mukaimas parašė:

Tau ir su skaitymo suvokimu problemos yra, čia nėra nuomonė, čia yra patirtis ir žinios, kad neverti tiek tavo IG profiliai, "visados perki netikrus" pacituok kur rašiau, kad perku visados netikrus. Aš aiškiai parašiau, kad perku dažnai profilius ir tiek.

Tau taip pat sekasi suprasti socialinių tinklų algoritmus kaip ir skaityti tekstus - suvokimo nėra abiejuose vietose. Pradėk daugiau knygų skaityti, nes žodynas mažas, teksto suvokime nesusigaudai.

Ir čia tikrai nėra tik nuomonė, nepaneigs nei vienas mano žodžius, kurie supranta šioje sferoje pakankamai.

Supratau. :( 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 469 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...