Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Apgavikas Spawn.lt projekto savininkas Gvidas


Kristianas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 447 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

42 minutes prieš, Kristianas parašė:

Gvidas visąlaik keisdavo seniau jam be response galėjai siust :D , ir jis vistiek turi mano pinigus nuo dabar kai nusiunciau bet kai parasau jam grazint jis uzbluokoja , įtartinai ne ?

Kad jis uzblokavo tai cia jau jo bedos, kreipkis i epolicija jei jau pinigu nori atsigrazint, o jei negali i epolicija kreiptis, tai va adresa tau cia sake kazkas gali numest, nuvaziuok ir su jo tevais pabazarink. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įsivaizduojam situaciją, 2021 metais pardavinėjau tarkim kokio nors žaidimo valiutą, kad visiem lengviau būtų suprast paimam sarg.lt miilijonus, ištisus metus turėjau ir pardavinėjau, praėjus pusei metu man žmogus įmeta į balansą (nesvarbu ar tai banko sąskaita ar tai hostingo balansas) ir reikalauja kad aš jam duočiau tuos pačius sarg.lt milijonus, kurių aš jau neturiu puse metų, tai ar aš kaltas dėl to jog žmogus man pervedė pinigus nesutarus jokio sandorio? Tai kas yra pateikta kontekste tu paklausei, atsakymo negavai, persiuntei savo valia pinigus, pradėjai spamint jam, ko gero jam atsibodo tavo spamai ir buvai užblokuotas. Tai yra mano subjektyvi nuomonė ir nieko nekaltinu ar neginu. Policija manau nesiaiškins nes nėra sandorio sudarymo fakto.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), Kristianas parašė:

Gvidas visąlaik keisdavo seniau jam be response galėjai siust :D , ir jis vistiek turi mano pinigus nuo dabar kai nusiunciau bet kai parasau jam grazint jis uzbluokoja , įtartinai ne ?

Visų pirma tavęs niekas neužblokavo, tu buvai išmestas iš spawn.lt discord, už flood'a, o kadangi mes nesam dc draugai tai ir nebegalėjai parašyt. Visų antra išsiunti žinutės be sutikimo, be jokio susitarimo, kad tau kažkas kažka keis ir vėliau rėkauji per visus galus. Aš tau nebankomatas, kad kada sugalvoji tada siuntinėji sms ir aš tau keičiu.

2023-01-04 17:53, Ricci parašė:

geriau reikalu neturet su siuo projektu

Už kiekviena darba tau buvo mokama, išrašus gal ištraukt kiek tau mokėta už viska? Nesuprantu kaip tu dar drįsti tokius čia vėjus rašyt?

2023-01-04 18:35, Adomas J. parašė:

Nežinau, ar tu esi pilnametis, bet galėtum lengvai parašyti į epolicija.lt pareiškimą , atgautum pinigus, o jisai dar gautu administracine baudą. Informacija yra vieša ir visiems prieinama iš spawn.lt/paslaugos.

Teisingai sako, kreipkis į epolicija arba pats ta padarysiu dėl šmeižto, laiko turiu ir tai nieko nekainuoja (gražius screenshotus parinkai ir gerai išdeliojai +rep)
 

154 straipsnis. Šmeižimas

KEISTA:

2022 12 22 įstatymu Nr. XIV-1749 (nuo 2022 12 31)

(TAR, 2022, Nr. 2022-27570)

 

1. Tas, kas per visuomenės informavimo priemonę paskleidė apie kitą žmogų tikrovės neatitinkančią informaciją, galinčią paniekinti ar pažeminti tą asmenį arba pakirsti pasitikėjimą juo, arba šmeižė asmenį, neva šis padarė tyčinį nusikaltimą,

baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Marshmello_ parašė:

Visų pirma tavęs niekas neužblokavo, tu buvai išmestas iš spawn.lt discord, už flood'a, o kadangi mes nesam dc draugai tai ir nebegalėjai parašyt. Visų antra išsiunti žinutės be sutikimo, be jokio susitarimo, kad tau kažkas kažka keis ir vėliau rėkauji per visus galus. Aš tau nebankomatas, kad kada sugalvoji tada siuntinėji sms ir aš tau keičiu.

Už kiekviena darba tau buvo mokama, išrašus gal ištraukt kiek tau mokėta už viska? Nesuprantu kaip tu dar drįsti tokius čia vėjus rašyt?

Teisingai sako, kreipkis į epolicija arba pats ta padarysiu dėl šmeižto, laiko turiu ir tai nieko nekainuoja (gražius screenshotus parinkai ir gerai išdeliojai +rep)
 

154 straipsnis. Šmeižimas

KEISTA:

2022 12 22 įstatymu Nr. XIV-1749 (nuo 2022 12 31)

(TAR, 2022, Nr. 2022-27570)

 

1. Tas, kas per visuomenės informavimo priemonę paskleidė apie kitą žmogų tikrovės neatitinkančią informaciją, galinčią paniekinti ar pažeminti tą asmenį arba pakirsti pasitikėjimą juo, arba šmeižė asmenį, neva šis padarė tyčinį nusikaltimą,

baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

Tai kodėl pašalinai ta informacija jau iš svetainės? Kaip ir minėjau, jinai viešai prieinama, spėju jog prisijungus prie tavo paslaugų sistemos kuri galimai surišta su PaySera, irgi galima rasti tapačia informacija. Reputacijos pats sau nesidėlioju, jeigu tai norėjai sužinoti. Tema apie tai kaip narys nusiuntė tau SMS, bet negavo PayPal eurų kurių tikėjosi. Taip, faktas lieka faktu jog galimai paskubėjo neatsiklausęs tavęs, ar turi tuo metu tų PayPal eurų. Spėju, kad spamino į tavo Discord serverį jog tu jam neatrašai arba neatsiunti PayPal eurų ir dėl to buvo išmestas. Bet čia minučių klausimas, pridėti jį į Discord draugus, parašyti jog dabar neturi PayPal eurų, kažką susitarti. Paskutinis nario komentaras buvo prieš 5 valandas, tai negi dar neišsprendėte nieko.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, Adomas J. parašė:

Tai kodėl pašalinai ta informacija jau iš svetainės? Kaip ir minėjau, jinai viešai prieinama, spėju jog prisijungus prie tavo paslaugų sistemos kuri galimai surišta su PaySera, irgi galima rasti tapačia informacija. Reputacijos pats sau nesidėlioju, jeigu tai norėjai sužinoti. Tema apie tai kaip narys nusiuntė tau SMS, bet negavo PayPal eurų kurių tikėjosi. Taip, faktas lieka faktu jog galimai paskubėjo neatsiklausęs tavęs, ar turi tuo metu tų PayPal eurų. Spėju, kad spamino į tavo Discord serverį jog tu jam neatrašai arba neatsiunti PayPal eurų ir dėl to buvo išmestas. Bet čia minučių klausimas, pridėti jį į Discord draugus, parašyti jog dabar neturi PayPal eurų, kažką susitarti. Paskutinis nario komentaras buvo prieš 5 valandas, tai negi dar neišsprendėte nieko.

Pašalinau nes vaikai spamina į tel. nr ir el. pašta. Nieko nesiruošiu aš sprest, čia principo reikalas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Marshmello_ parašė:

Visų pirma tavęs niekas neužblokavo, tu buvai išmestas iš spawn.lt discord, už flood'a, o kadangi mes nesam dc draugai tai ir nebegalėjai parašyt. Visų antra išsiunti žinutės be sutikimo, be jokio susitarimo, kad tau kažkas kažka keis ir vėliau rėkauji per visus galus. Aš tau nebankomatas, kad kada sugalvoji tada siuntinėji sms ir aš tau keičiu.

Už kiekviena darba tau buvo mokama, išrašus gal ištraukt kiek tau mokėta už viska? Nesuprantu kaip tu dar drįsti tokius čia vėjus rašyt?

Teisingai sako, kreipkis į epolicija arba pats ta padarysiu dėl šmeižto, laiko turiu ir tai nieko nekainuoja (gražius screenshotus parinkai ir gerai išdeliojai +rep)
 

154 straipsnis. Šmeižimas

KEISTA:

2022 12 22 įstatymu Nr. XIV-1749 (nuo 2022 12 31)

(TAR, 2022, Nr. 2022-27570)

 

1. Tas, kas per visuomenės informavimo priemonę paskleidė apie kitą žmogų tikrovės neatitinkančią informaciją, galinčią paniekinti ar pažeminti tą asmenį arba pakirsti pasitikėjimą juo, arba šmeižė asmenį, neva šis padarė tyčinį nusikaltimą,

baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

AS IS DC BUNU UZ NIEKA UZBANINTAS ATSIUNCIAU NUOTRAUKAS IR UZBANINA SENI TAI JEI NENORI GRAZINT PILNOS SUMOS GALI IR KOKI 30 NUMESTI TAU DIDELIS PROFITAS MAN GERIAU TAU GERIAU , MANO PANIGAI PAS TAVE VISTIEK TAI KO TU NORI? NENOREJAI KEIST TAI IR REIKEJO PARASYT *Myliu SuperGames.lt* O NE IGNOR *Myliu SuperGames.lt* VISTIEK PINIGAI PAS TAVE 

30 minutes prieš, Adomas J. parašė:

Tai kodėl pašalinai ta informacija jau iš svetainės? Kaip ir minėjau, jinai viešai prieinama, spėju jog prisijungus prie tavo paslaugų sistemos kuri galimai surišta su PaySera, irgi galima rasti tapačia informacija. Reputacijos pats sau nesidėlioju, jeigu tai norėjai sužinoti. Tema apie tai kaip narys nusiuntė tau SMS, bet negavo PayPal eurų kurių tikėjosi. Taip, faktas lieka faktu jog galimai paskubėjo neatsiklausęs tavęs, ar turi tuo metu tų PayPal eurų. Spėju, kad spamino į tavo Discord serverį jog tu jam neatrašai arba neatsiunti PayPal eurų ir dėl to buvo išmestas. Bet čia minučių klausimas, pridėti jį į Discord draugus, parašyti jog dabar neturi PayPal eurų, kažką susitarti. Paskutinis nario komentaras buvo prieš 5 valandas, tai negi dar neišsprendėte nieko.

Labai gražiai paaiškinai , bet Gvidas užsispyręs turi mano pinigus bet vistiek neduoda ..

9 minutes prieš, Marshmello_ parašė:

Pašalinau nes vaikai spamina į tel. nr ir el. pašta. Nieko nesiruošiu aš sprest, čia principo reikalas.

SENI TURI TUOS EURUS DAUGIAU NEI AS , ATSIKLAUSIU KITA KARTA ,PASIMOKISIU KAD TAU REIKS ATSIKLAUST GI VISTIEK GAVAI EURUS TAI IR GRAZINK KAIP SUSITARE 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 447 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...