Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

ieškau Ieškomas žmogus galintis...


Hermis.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 486 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, 

Einu iškart prie reikalo esmė tokia, kad ieškomas žmogus galintis padėti išgryntinti €€€, kalba einat apie sąskaitos faktūra turiu dokumentą su kuriuo galiu pirkti daugelį dalykų, jame yra paskirta suma kurią galiu išleisti tam tikriems dalykams, kompiuteriai, mobilieji  telefonai ir t.t šiuo metu yra užsilikusi triženklė sumą, kurią galiu išleisti, viskas yra legalu tiesiog prireikė grynujų, galėčiau kitais varijantais šiuos pinigus išsigryninti, nusipirkdamas daiktą ir kažkam tai parduoti, bet nenoriu švaistyti laiko, ir noriu iškart susirasti žmogų kuriam yra reikalingas daiktas ir t.t už tam tikrą sumą, ir jis sumokėtu už tai, apmokėjimas vykstą 1-2 dienų bėgyje darbo dienomis, todėl dėl apmokėjimo problemų nekyla, esu pats pirkęs tam tikrus daiktus ir apmokėjimas įvygdavo gan pakankamai greitai, galima paderinti į jūsų pusę kažkokį mažesni sumokėjimo procentą, galite išsirinkti daiktą  ar kažka pvz; už €€€ ir jūs man sumokėti šiek tiek mažesni procentą, todėl susidomėjusios žmonęs padėti, arba žinančius apie tokius dalykus, parašykite man į discord; Hermis.#3776, galimas susitikimas jeigu yra norinčių padėt, detaliau į PM arba parašykite į discord apsikeisim kontaktais ir tikiuosi rasim bendrą susitarimą, kuris išeis abiems pusėms į naudą.

P.S scameriai galit iškarto praeiti.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • -SanTa- užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 486 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Sukurti naują...