Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Skytech/kilobaitas/itwork/ocpc.


MynThOn

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 627 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas , taigi is temos matote puslapius per kuriuos galima pirkti/surinkti stacionaru kompiuteri zaidimams , kas esate is ju pirke/surinke kompiuteri stacionaru zaidimams ? Kuris geriausias ? Pasidalinkite nuomonemis , gal yra + ar - ? Aciu :) Pvz, itwork galima garantija pratesni , o kitur nemaciau tokio varianto. 
 Sunui kompiuteri renku iki 2k. Tai norisi kad uz tokia suma nors kazkiek tai metu i prieki butu :) , pvz. kaip sitas variantas 
201252_MSI_v5 | Kompiuteris "MSI CYBER 7 MAX" | Ryzen™ 7 5800X | MAG B550M BAZOOKA | VENGEANCE® RGB PRO 32GB (2 x 16GB) DDR4 | 1TB Samsung 980 PCIe 3.0 NVMe™ M.2 SSD | MSI GeForce RTX 3080 GAMING Z TRIO 10GB | 201252_MSI_v5 | Kompiuteriai ir komponentai | Staliniai kompiuteriai | KILOBAITAS staliniai kompiuteriai | kilobaitas.lt , mano nuomone neblogas. Galite ir savo variantu parasyti , +rep garantuotas :) 

Redaguota , nario MynThOn
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O jam tikrai tie RGB patinka? Kiekvienas turim savo skonį, visada gali pasižiūrėti į kitus. Aš kai rinkausi sau stacionarų, skolinausi idėjas iš kitų: https://pcpartpicker.com/ vertėtų ir į tai atkreipti dėmesį.

Beveik visur galima redaguoti komponentus, tad jeigu yra kas nors, kas nepatinka, galima pakeisti. 

Visos internetinės parduotuvės yra geros, iki kol neprireikia garantinio. Aš atvirai, nepatariu "Kilobaito", "Skytech", nes yra tekę su jais pakovoti dėl pinigų grąžinimo.

Jeigu tektų pirkti Lietuvoje dalis / arba surinktus PC, rinkčiausi 

Kiek teko su jais bendrauti - viskas buvo greita ir be jokių papildomų problemų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

58 minutes prieš, Klaipeckas parašė:

As tai pirkau is skytech daug kartų ir neturiu nusiskundimu,norejau nesenai pirkt is itwork, fb grupese sake begt nuo jos,nes teigiamus atsiliepimus perka arba patys rasosi.:D

Girdėjau ir skaičiau panašius dalykus apie ITworką

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, pačiam teko pirkti kompiuterio dalis iš Skytech, po kol kas neturiu nusiskundimų, o mano pažįstamų žmonių rate taipogi girdimi tik geri atsiliepimai. Teko iš jų sulaukti ir garantinio aptarnavimo, kuriuo nenusivyliau. Manau kiekvieno patirtis labai individuali, bet vis dėlto, vertindamas iš savo patirties galiu tik parekomenduoti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), ゲーマー parašė:

O jam tikrai tie RGB patinka? Kiekvienas turim savo skonį, visada gali pasižiūrėti į kitus. Aš kai rinkausi sau stacionarų, skolinausi idėjas iš kitų: https://pcpartpicker.com/ vertėtų ir į tai atkreipti dėmesį.

Beveik visur galima redaguoti komponentus, tad jeigu yra kas nors, kas nepatinka, galima pakeisti. 

Visos internetinės parduotuvės yra geros, iki kol neprireikia garantinio. Aš atvirai, nepatariu "Kilobaito", "Skytech", nes yra tekę su jais pakovoti dėl pinigų grąžinimo.

Jeigu tektų pirkti Lietuvoje dalis / arba surinktus PC, rinkčiausi 

Kiek teko su jais bendrauti - viskas buvo greita ir be jokių papildomų problemų. 

Gali buti isvis be RGB :)  inidoje kainos neblogos kiek ziurejau jeigu dalimis imti.. Beet jeigu perki pas jus surinkta va iki 2k tegauni tik rtx 3060 , skytech tarkim uz 2.1k gauni ir 3080 ir labai gera cpu , ausinimas dar , ramai neblogi... Reikia matyt pasirasinet su visais ka galetu pasiulyt iki tam tikros sumos.

5 minutes prieš, N4CHIS parašė:

Sveikas, pačiam teko pirkti kompiuterio dalis iš Skytech, po kol kas neturiu nusiskundimų, o mano pažįstamų žmonių rate taipogi girdimi tik geri atsiliepimai. Teko iš jų sulaukti ir garantinio aptarnavimo, kuriuo nenusivyliau. Manau kiekvieno patirtis labai individuali, bet vis dėlto, vertindamas iš savo patirties galiu tik parekomenduoti. 

Na pagal kainas , ir kokius siulo jau surinktus pc ir mane sudomino . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Itwork iki dabar yra nerekomenduojami dėl praeityje naudotų dalių įdėjimo į kompiuterius ir to nepasakymo klientams. Prebuilt kompiuteriai dažniausiai būna nieko gero ir neverti savo kainos, tuo labiau jog kažkur jie bando sutaupyti ir tai gan pasijunta.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), MynThOn parašė:

Gali buti isvis be RGB :)  inidoje kainos neblogos kiek ziurejau jeigu dalimis imti.. Beet jeigu perki pas jus surinkta va iki 2k tegauni tik rtx 3060 , skytech tarkim uz 2.1k gauni ir 3080 ir labai gera cpu , ausinimas dar , ramai neblogi... Reikia matyt pasirasinet su visais ka galetu pasiulyt iki tam tikros sumos.

Na pagal kainas , ir kokius siulo jau surinktus pc ir mane sudomino . 

  • https://www.inida.lt/  turi gerą kolektyvą (arba bent turėjo, kai teko su jais bendrauti) jie visada galėjo padėti ir pakonsultuoti arba surasti tau tinkamą variantą,

o vat pvž kokie topocentras, kilobaitas - jiems yra ganėtinai dzin, arba perki, arba ne, jeigu pas juos net nėra normalių konsultantų, tai ką kalbėti apie garantinius dalykus. 

Nežinau, kodėl dauguma kalba apie Skytech, nes patys atsiliepimai yra ganėtinai prasti, kas būtų susiję su garantiniu darbu.

Jeigu tau būtų galimybė, patarčiau pirkti iš amazon, va ten galima grąžinti, beveik viską, tai ne taip, kaip Lietuvoje - jeigu yra "miręs" vienas pikselis monitoriuje, tai susidegink arba kentėk ;D Dėl monitoriaus ir mirusių pikselių man teko pakovoti su skytech, bet kai pradedi kalbėti apie Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, tuo met jie tampa geri ir mieli ;D Aš atvirai nepatariu turėti jokių reikalų su skytech.  

Redaguota , nario ゲーマー
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 627 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...