Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dėl interneto pasirinkimo


N1ght

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 602 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, tai šokia tokia problema yra, kad splitint wifi yra perdaug lėta jau, aš splittinu internetą iš savo telefono, ir tas wifi prijungtas prie
TP-Link N300 WA855RE, signalo stiprintuvo.
Bet tai jau nelabai man ir padeda, kad internetas būtų greitesnis 
Mano sim kortelė yra tele2, ne abonentas 

Vakar dienos greičiai, Valorant žaisti yra sunku, dauguma match prasėdžiu su 800 ping tiesiog, kartais nukrenta ant 80, ir paskui vėl pakyla.

image.png.634a48f49d7d4018d6cbe20eb77cc49c.png

Gal, galėtumėte patarti ką daryti, nesu suaugęs toks, kad pasiimt nusipirkt routerį ten iš Pildyk ar Telia
Nes aš noriu dar persirašyt Windows, bet turiu daug žaidimų kurie nu tikrai ima vietos, ir aš nenoriu visko parsisiūst per mėnesį ?

!!!

 

Nusipirkau ežio sim kortelę, prisijungiau, ir pingas iškart susitvarkė

Su Pildyk buvo - 100-800
Su Ežiu 30-60


Atsidarius bent 10 tabu, naudojant telefone dar internetą, pasiekiau daugiau žymiai, tad nusipirkus modemą, manau pasieksiu bent 40 ar 50 tikrai :D
image.png.3d03f7b5c230e2162772d4acda53f5e1.png

Redaguota , nario N1ght
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pasiimi ssd, permeti zaidimus per usb - sata laida ir nieko nereikia siustis // nusiperki modema kuris butu su sim kortele (pigiausia gal 30-40€) sparta 300 ir naudoji ezio / pildyk / labas kortele, uzsisakai interneta ir nematai vargo. 

pas mane yra ezys, su internetu neturiu problemu, vienu metu du irenginiai naudoja, 

modema gali rasti pigu.lt, senukai ir praktiskai bet kur, 

Redaguota , nario ゲーマー
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, ゲーマー parašė:

pasiimi ssd, permeti zaidimus per usb - sata laida ir nieko nereikia siustis // nusiperki modema kuris butu su sim kortele (pigiausia gal 30-40€) sparta 300 ir naudoji ezio / pildyk / labas kortele, uzsisakai interneta ir nematai vargo. 

pas mane yra ezys, su internetu neturiu problemu, vienu metu du irenginiai naudoja, 

modema gali rasti pigu.lt, senukai ir praktiskai bet kur, 

Dėl modemo ir kortelės - tiesa.

Tik patarčiau nenaudoti pačio pigiausio, bent pats turiu TP-Link TL-MR6400 kaina | pigu.lt šį modelį ar kažką tokio panašaus, tai tikrai neturiu problemų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

modema gali pirkti is kur nori, svarbu gera. Labiau neaisku del interneto is kur imti. Reiktu ziureti pagal kiekvieno tiekejo rodmenis, kiekvienas turi zemelapius kur rodo ju signalo stipruma. Patirtis sako, kad betkokiu atveju, dazniausiai laimi Telia kad ir kur tu butum. Tai internetas geriausias ir bus telios tikriausiai, jei nori papildymais pumpuot interneta, tai tada ezys, vistiek telia provideris.

Redaguota , nario Zero Two
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne viskas paremta tik iranga, gal pas ji duobe ir daryk ka nori gausi ta pati. Turiu as tokia vieta, buvo DSL daugybe metu ir pries metus sugalvojom paimt brangiausia Huawei tuo metu modema, su telia 4g korta, tai jokio pokycio, kaip turejom 10mbp/s per DSL taip ir su sim. Taip kad neskubek pirkt, to ko tau nereikia, nes isleisi pinigus veltui. Pasidomek apie provideriu antenas netoliese, kuri arciausiai, duobej/neduobej gyveni, kaip kas ir tik tada pirk modemus, simkes, stiprintuvus, atenas ir dar koki ten velnia pardavineja :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Telia / Ezys yra greičiausias internetas. Yra zonų žemelapis, gali patikrinti spartą. Jeigu neviršija 150, tai modemą su 300 net neverta pirkti, tinka ir pigesnis iki 150. 

Aš naudoju modemą torrent'ams, sparta ~ 8-9 mb/s

CS: GO Ping beveik visada ~ 20-40 max

Siuntimas iš mega.nz ~ 8-12 mb/s

Naudojant su telefonu, pc ir kitu pc - sparta daug maž išlieka ta pati

Teko bandyti pildyk, labas - buvo daaaaaaaaug lėtesni

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš naudoju NordVpn be jo negaliu koduoti ar žaisti. Be NordVpn mano pingas budavo 900 nukrisdavo iki 50 max. Dabar viskas kaip ir nrml nors ir ryšis grybauja :). Taip siustis filmus be NordVpn užima apie 1-2val su NordVpn atsiunčiu greičiau nei per 5min.

Screenshot_2022-08-02-15-26-50-339_com.nordvpn.android.jpg

Greičiausias man Lithuania#16 arba Lithuania#17.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

57 minutes prieš, N1ght parašė:

O kur rasti man tą zonų žemėlapį, nelabai žinau aš čia :huh:

https://www.telia.lt/privatiems/rysio-zemelapis

pvž.: iki 408 Mbps, tai reiškia, jeigu gyveni šioje vietoje, gali drąsiai pirkti modema, kuris palaiko nuo 300 iki 500 

nobQ5TJ.png

 

vat pvž. šitas: https://pigu.lt/lt/kompiuterine-technika/-tinklo-iranga/marsrutizatoriai/modemas-huawei-e5576-4g-baltas?id=31664932 tau netinka, jo sparta tik iki 150 mbps, tiesiog nelabai verta, BET jeigu tavo namuose sparta yra iki 150, tada toki modemą pirkti verta, nes daugiau neturėsi kaip 150, tad neverta pirkti modema, kurio sparta iki 300, tai pinigų švaistymas

Redaguota , nario ゲーマー
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2022-08-02 15:47, ゲーマー parašė:

https://www.telia.lt/privatiems/rysio-zemelapis

pvž.: iki 408 Mbps, tai reiškia, jeigu gyveni šioje vietoje, gali drąsiai pirkti modema, kuris palaiko nuo 300 iki 500 

nobQ5TJ.png

 

vat pvž. šitas: https://pigu.lt/lt/kompiuterine-technika/-tinklo-iranga/marsrutizatoriai/modemas-huawei-e5576-4g-baltas?id=31664932 tau netinka, jo sparta tik iki 150 mbps, tiesiog nelabai verta, BET jeigu tavo namuose sparta yra iki 150, tada toki modemą pirkti verta, nes daugiau neturėsi kaip 150, tad neverta pirkti modema, kurio sparta iki 300, tai pinigų švaistymas

AŠ mieliau pirkčiau 300 mpbs iš karto, kadangi Telia pastoviai tvarko ir atnaujina savo stotis, vien praeitais metais virš 450 stočių. Praeitas metais mano greitis siekė 60 mpbs, dabar virš 120 ir ping gerokai mažesnis. Tai sakyčiau, jau geriau dar pridėti tą mažą pinigų sumą ir pirkti iki 300, nežinia kada atnaujins arba tą patį modemą naudosi jau kitoje vietoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 602 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...