Peršokti į turinį

Prisidėčiau prie jūsų projekto


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 662 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prisidėčiau prie jūsų GTA:V projekto

Sveiki, 

prisidėčiau prie jūsų projekto savo noru be jokio atlygio. Ieškau tokio projekto, kuriame būtų rimtai nusiteikusi komanda, vienu žodžiu jog nebūtų ,,balagano''. Kuom aš užsiemu?

  • Support sritis
  • Administravimas [Ties discord, serveriu ir t.t] 
  • Video kūrimas [Seniau teko kurti tokius kaip ,,showcase'' video, aprodomuosius, gidus ir pnš.]
  • Renginių organizavimas
  • Mokausi ties GFX sritimi, tad dar reikia laiko tobulėti. 

kokiuose projektuose esu buvęs? Užėmęs pakankamai dideliuose projektuose aukštesnias pareigas. Na ties šiuo klausimu reikalui esant galėsime pakalbėti asmeniškai, dirbau ties daugeliu žaidimų. Esu atviras visiems pasiūlymams, galite rašyti man betkada nesikandžioju. Mano tikslas neužsidirbti, o plėsti savo žinias vis labiau ir labiau.

 

Tinka visokio pobūdžio serveriai ! Su manimi galite susisiekti per discord: dekster#7402 arba per forumą. 

Redaguota , nario dekster
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viskas ką tu nurodei galintis daryti yra pernelyg platu bet okey, aš neturiu projekto, bet tiesiog kaip atsitiktinis lankytojas matau, kad tavo lietuvių kalbos rašyba yra tragiška. Na ne tai kad tragiška, bet pilna klaidų. Tai raidės trūksta, tai iš mažosios raidės. Aišku nieko nesakau, bet ar nebus taip, jog šoki aukščiau bambos?

Nes matai, kad gautum aukšto lygio projektą į rankas, "bent jau discordo kanale pratrinti spamą", reikia pačiam pademonstruoti aukštą lygį.

Redaguota , nario Mantucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Mantucha parašė:

Viskas ką tu nurodei galintis daryti yra pernelyg platu bet okey, aš neturiu projekto, bet tiesiog kaip atsitiktinis lankytojas matau, kad tavo lietuvių kalbos rašyba yra tragiška. Na ne tai kad tragiška, bet pilna klaidų. Tai raidės trūksta, tai iš mažosios raidės. Aišku nieko nesakau, bet ar nebus taip, jog šoki aukščiau bambos?

Nes matai, kad gautum aukšto lygio projektą į rankas, "bent jau discordo kanale pratrinti spamą", reikia pačiam pademonstruoti aukštą lygį.

Žmogus už tai neprašo jokio atlygio ir nori įgauti patirties dalyvaudamas kokiam nors projekte, nematau čia tikslo išreikšti savo kritiką jam. Tiesą sakant didžiuojuosi, kad jis turi noro kažkur dalyvauti ir tobulėti. Keep going Dekster!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

51 minutes prieš, Manttroll parašė:

Žmogus už tai neprašo jokio atlygio ir nori įgauti patirties dalyvaudamas kokiam nors projekte, nematau čia tikslo išreikšti savo kritiką jam. Tiesą sakant didžiuojuosi, kad jis turi noro kažkur dalyvauti ir tobulėti. Keep going Dekster!

Tai aš jam nieko ir nesakau, kaip ir minejau žinuteje. Tai tiesiog yra mano asmeninė nuomonė apie tai ką aš matau iš šio posto. Tam ir yra forumas, jog išsakytume savo nuomonę ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 662 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...