Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar verta Hibridini interneta imt


rxooq

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 643 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Turiu telia hidridini interneta jau kokius ~4 metus , turejau pries tai placiajuosti. Na ka as galiu pasakyt , jeigu sunus neziuri kokios youtube kuri yra siurbele interneto , tai viskas normaliai iki 90mb/s man greiti rodo, siunciasi neblogai.. CSGO kartais isijungiu , bet tik LT serveriuose kaip  public  , awp ir pns. tai ten ms mazas , kaip su faceit nezinau :)  jeigu gyveni vienas pilnai uzteks manau. Nes realiai tele2/bite/mezon bus dar blogiau man rodos.  Manau verta imti , pas manes irgi nera galimybes sviesolaidzio ivesti , bet ziurek dar kokie 2 metai ir 5g bus dauguma miestu :)

Redaguota , nario MynThOn
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Zero Two parašė:

70-80 ms yra dar visai geras pingas, nebus cia atvejis kur kaltini pinga del savo skillu? Hibridinis kazi ar pades, nes greiti gal ir padidintu, bet pingo tikriausiai nesumazins

Bandziau su 40ms zaist pas draugeli kitas reikalas jaucias jokiu trigdziu o kai tau per 1sec pisa dropint kai 70-80ms losi purto tesiog chara 0 stabilimo pas manes su 4g

23 minutes prieš, MynThOn parašė:

Turiu telia hidridini interneta jau kokius ~4 metus , turejau pries tai placiajuosti. Na ka as galiu pasakyt , jeigu sunus neziuri kokios youtube kuri yra siurbele interneto , tai viskas normaliai iki 90mb/s man greiti rodo, siunciasi neblogai.. CSGO kartais isijungiu , bet tik LT serveriuose kaip  public  , awp ir pns. tai ten ms mazas , kaip su faceit nezinau :)  jeigu gyveni vienas pilnai uzteks manau. Nes realiai tele2/bite/mezon bus dar blogiau man rodos.  Manau verta imti , pas manes irgi nera galimybes sviesolaidzio ivesti , bet ziurek dar kokie 2 metai ir 5g bus dauguma miestu :)

Oj pas manes telia darbuotojas sake 2017m pas jus ives sviesolaidi greit siais metais ir taip taip nera iki dabar jau 2022m nebetikiu vps 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei neklystu ADSL yra lėtesnis ir turi panašų delsos laiką (ping) į 4G, tik savaime suprantama yra stabilesnis už belaidį ryšį. Su 70 - 80 ms neturėtu "trūkčioti", patikrink ar nėra kokio nors "packet loss", ar tavo 4G signalas stiprus (pilnos "padalos" nereiškia jog signalas stiprus ir be trikdžių, reikia atkreipti dėmesį į RSRP, RSRQ ir SINR kuriuos rasi modemo nustatymuose. Daugiau info - https://wiki.teltonika-networks.com/view/Mobile_Signal_Strength_Recommendations).

Status network mobile.PNG

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

45 minutes prieš, prefis parašė:

Jei neklystu ADSL yra lėtesnis ir turi panašų delsos laiką (ping) į 4G, tik savaime suprantama yra stabilesnis už belaidį ryšį. Su 70 - 80 ms neturėtu "trūkčioti", patikrink ar nėra kokio nors "packet loss", ar tavo 4G signalas stiprus (pilnos "padalos" nereiškia jog signalas stiprus ir be trikdžių, reikia atkreipti dėmesį į RSRP, RSRQ ir SINR kuriuos rasi modemo nustatymuose. Daugiau info - https://wiki.teltonika-networks.com/view/Mobile_Signal_Strength_Recommendations).

Status network mobile.PNG

nu per adsl kiek maciau zmones su 40ms stabiliai sedi jokiu sokinejimu kaip su 4g tik siustis nieko negali

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

31 minutes prieš, Mantucha parašė:

18-20k ir LAN po zeme iki tavo namu :D o siaip tai ir man idomu suzinot ka rinktis kai intikas sudas. Turiu vieta kur yra duobe, is SIM i routeri intikas 10-20Mbps su pingu kosminiu, buvo kazkada telefoninis dsl su 10mbps pastoviu ir tai geriau trauke :D

Jojo per dsl pingas pastovus nebuna sokinejimu kaip 60 iki 90 ir pns  tesiogg stabiliai buna koks 40 +- .4g tik siuntimuosi.Uzsisakiau hibridini pabandyti.Seip daug kas sako su 5G bus geresne situacija bet irgi neaisku.Buvo irgi sake telia darbuotojas 2017m kad atves sviesolaidi bet kaip nera taip nera :D prasikankines tai belekiek esu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Man situacija sakyčiau nebloga, bet uploadas tai stebuklingai 2-4mbps besiekia. Tiek su Telia, tiek su Tele2 ir nesuprantu kame replės. Ar jau B525 atgyvena? :D 

13392360865.png

5ade4a97-fcef-4fd0-8bde-03079d8541d8.png


Pas mane Huawei B525 ir gana neblogi greičiai. Manau kol 5G nepasibels į mano provincija ar su sutarties pratęsimu neduos naujo tai ir stovės šis.

Kiek pastebėjau išsiuntimo greičiui yra ypač svarbus geras ir stiprus signalas, atsiuntimo greitis nekrenta taip drastiškai susilpnėjus signalui.


13395691177.png

 

Signalo rodmenys:

image.png.52e282217f8d35973065dbf4d5e5d70c.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2022-07-12 12:30, prefis parašė:


Pas mane Huawei B525 ir gana neblogi greičiai. Manau kol 5G nepasibels į mano provincija ar su sutarties pratęsimu neduos naujo tai ir stovės šis.

Kiek pastebėjau išsiuntimo greičiui yra ypač svarbus geras ir stiprus signalas, atsiuntimo greitis nekrenta taip drastiškai susilpnėjus signalui.


13395691177.png

 

Signalo rodmenys:

image.png.52e282217f8d35973065dbf4d5e5d70c.png

Na, pas mane situacija prastoka. Bazinės stotys abiejų operatorių už 6km. Siūlė kiek ankščiau Tele2 rantelon neli anteną. Bet kažkaip dabar net nebesiūlo, registruoja vis techniniam skyriui problemą ir tiek. O šis nepateikia jokių išsamesnių rekomendacijų apart to, kad "Jūsų vietovė įtraukta į ateities tinklo plėtros projektą" jau metus laiko :D . Su praviru langu pakyla upload iki 27, ir signalas pagerėja, bet neturiu galimybės laikyt lango praviro. Nors ankščiau ir su uždaru langu būdavo upload 18. Galbūt dėl užaugusių medžių arba dėl nemažo klientų skaičiaus, kadangi miestelyje tikrai daug kas naudoja Tele2. 

image.png.ba1ca06969d5fdaab5653ae0052a7729.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 643 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...