Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikalingas kompiuteris studijoms.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 670 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas vakaras.
Šiuo momentu labai užstrigęs su kompiuterių pirkimais studijoms, ir pamaniau jog galbūt bus esančių žmonių šiame forume kurie padės išsirinkti atitinkamą kompiuterį. Netinka dekstop'as  t.y stacionaras, kadangi važinėtis su dėže yra pain in the a**, o KM yra tikrai ne mažai. Tad reikalingas laptopas kuris gerai pavilktų tam tikras programas ( World Machine, Gaea ir kt programas susijusius su renderinimais. ) bei basic žaidimus, kaip minecraft, world of warcraft, genshin.

Biudžetas 900e, bet galiu ir daugiau skirti jei jau būtina.
 

Redaguota , nario Noldez.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

56 minutes prieš, Noldez. parašė:

Labas vakaras.
Šiuo momentu labai užstrigęs su kompiuterių pirkimais studijoms, ir pamaniau jog galbūt bus esančių žmonių šiame forume kurie padės išsirinkti atitinkamą kompiuterį. Netinka dekstop'as  t.y stacionaras, kadangi važinėtis su dėže yra pain in the a**, o KM yra tikrai ne mažai. Tad reikalingas laptopas kuris gerai pavilktų tam tikras programas ( World Machine, Gaea ir kt programas susijusius su renderinimais. ) bei basic žaidimus, kaip minecraft, world of warcraft, genshin.

Biudžetas 900e, bet galiu ir daugiau skirti jei jau būtina.
 

Kadangi tai yra laptop, tai turėtum nurodyti kokio tipo ekrano nori ir jo dydį, ar tinka bet koks?

Kokia internetinė parduotuvė tinka? Nes pvž. jeigu turi specialias korteles, ar kuponus / sukauptus eurus, tai būtų daug pigiau. 

Klaviatūros tipas ir kalba ar yra svarbūs?

Tokie dalykai turėtų būti paminėti prieš renkantis galutinį variantą

Redaguota , nario ゲーマー
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 16 valandas(-ų), ゲーマー parašė:

Kadangi tai yra laptop, tai turėtum nurodyti kokio tipo ekrano nori ir jo dydį, ar tinka bet koks?

Kokia internetinė parduotuvė tinka? Nes pvž. jeigu turi specialias korteles, ar kuponus / sukauptus eurus, tai būtų daug pigiau. 

Klaviatūros tipas ir kalba ar yra svarbūs?

Tokie dalykai turėtų būti paminėti prieš renkantis galutinį variantą

Laba, kažkokių tai specialių kortelių ar kuponų kurie suteiktų akcija - neturiu. Klaviatūra ir kalba nėra svarbi, taip pat ir ekranas.

 

prieš 16 valandas(-ų), Zero Two parašė:

Dar klausimas iškilo, kaip su laptopų aušinimais? Kadangi turėjau predator helios 300, tai ne tas žodis ant kiek kaito. Prieš kelias dienas žiūrėjau jog yra tokios kaip atskiros platformos su aušinimais kurie dedasi po laptopu, tai klausimas ar jie turi kažkokį efektyvumą ir apsimoka pirkti? Ir tikiuosi šitam neprireiks tokių dalykų?

Redaguota , nario Noldez.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Noldez. parašė:

Laba, kažkokių tai specialių kortelių ar kuponų kurie suteiktų akcija - neturiu. Klaviatūra ir kalba nėra svarbi, taip pat ir ekranas.

Aš asmeniškai užtrukau apie savaitę kol išsirinkau sau laptop ir dar jį perdariau, tai yra, pakeičiau tai, kas man nepatiko, pagal savo norus. Man ekranas yra labai svarbus, jeigu darbas susijęs su braižymu arba tekstu / nuotraukų / video redagavimu. Akys itensyviai žiūri ekraną, jos mažiau mirksi, sausėja, todėl būtina pasirinkti tinkamą ekrano tipą - bent jau aš taip darau, akys nėra juk pakeičiamos.

Galinga grafikos korta išvardintiems žaidimams nėra labai aktuali. Kažkiek brangesnis laptop tikrai tiks, nebent norisi žaisti kažką iš naujesnių žaidimų kaip kad final fantasy vii remake intergrade, elden ring.. tokiu atveju reiktų pagalvoti apie stacionarų arba pilnai skirtą laptop žaidimams. 

Taip pat yra (bent jau man) aktualu ir jungtys, usb, kokios usb, kiek jų yra, sd jungtis. Koks Wifi. 

Visi šie dalykai ir susideda į bendrą kainą. Todėl aš tavo vietoje pirkčiau iš ten, kur galima keisti dalis pačiame laptop, tokiu atveju, tu išmesi ko tau nereikia, ir už maždaug 1200 tu galėtum nusipirkti labai gerą variantą, kuris tarnaus bent minimum 2-3 metus. 

Klaviatūra yra asmeninis patogumas. Aš nemėgstu jokių su RU / LT raidynu. Mane asmeniškai tai erzintų. Ne visi laptop yra patogūs rašyti, ypač jeigu reikia daug rašyti, bet čia galima papildomai prisijungti savo Klaviatūrą, bet mokant 1000 eurų, reiktų bent kažkiek atsižvelgti ir į tai.

Jeigu reikia keliauti, baterija yra svarbus dalykas. Aš asmeniškai imčiau pigesnę gpu, ir geresnį cpu, geresnį aušinimą, daugiau ram, ir geresnį ekraną. Taip pat papildomos jungtys būtų irgi pliusas

Redaguota , nario ゲーマー
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Noldez. parašė:

Laba, kažkokių tai specialių kortelių ar kuponų kurie suteiktų akcija - neturiu. Klaviatūra ir kalba nėra svarbi, taip pat ir ekranas.

 

Dar klausimas iškilo, kaip su laptopų aušinimais? Kadangi turėjau predator helios 300, tai ne tas žodis ant kiek kaito. Prieš kelias dienas žiūrėjau jog yra tokios kaip atskiros platformos su aušinimais kurie dedasi po laptopu, tai klausimas ar jie turi kažkokį efektyvumą ir apsimoka pirkti? Ir tikiuosi šitam neprireiks tokių dalykų?

visi laptopai kaista, nuo to nepabegsi, svarbu laikyti bent jau ant lygaus pavirsiaus. Zaisi zaidimus, atrodys kad kompas kaip lektuvas kils, bet tokia jau nesiojamo kompiuterio dalia. Yra kazkokia cooling pad'ai, bet niekada nenaudojau ir neprireike

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 23 valandas(-ų), sacral parašė:

Galima papildomai pasitaupti ir nesukti veliau sau galvos.

Nebespank, jei tau macas yra geras daiktas as tada balerina

mano ryzen 5 5600h surenka daugiau nei tas m1

Redaguota , nario Mantucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 670 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...