Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Monitoriaus kaina


MynThOn

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 672 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas , susidomejau, kaina tai , apsales palikau ;D LG 27GN750-B 27" Full HD 1920 x 1080 1ms (GTG) 240Hz 2xHDMI DisplayPort USB Hub AMD RADEON FreeSync G-Sync Compatible Flicker Safe Backlit LED Height Adjustable Gaming Monitor - Newegg.com  Lietuvoje tokio kaina 450eu. Su shipzee y Lietuva ~300 eu.. Laabai susigundziau :D Verta ? 

Redaguota , nario MynThOn
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

48 minutes prieš, Mantucha parašė:

Daug vargo su jais, bet atveza tai ka zada. Tik tiek galiu pakomentuot. 
 

p.s su terminais susipyke, bet ko nepadarysi del mazesniu kainu.. :D

Kad ir 50 eu nukrenta nuo prekes su siuntimu tarkim ir tas labai gerai ;D nes tikrai siuntimas nera brangus, o sutaupyt tikrai gali nemazai euru.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kaip pas juos yra su mirusiais pikseliais? Lietuvoje tokie kaip varle, skytech, jų nepripažįsta. Aš esu pirkęs 2 LG iš amazon. Abu turėjo 3 ir 5 mirusius pikselius, bet kadangi amazon turi labai gerą grąžinimo politiką man grąžino pinigus. 

Šiaip, pasidomėk pačia panele konkretaus modelio, man asmeniškai visi nauji LG per ryškus, labai vargina akis tam tikros panelės, akys sausėja, dirgina jas. Pvž. AOC yra loterija su naujom panelėm. Kadangi tai yra ips, tai glow efektas dar svarbu, dėl to reikia reikia pasiskaitinėti reviews

Patarčiau kažką iš Asus geriau, jie geriau saugo akis

Redaguota , nario ゲーマー
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

56 minutes prieš, ゲーマー parašė:

O kaip pas juos yra su mirusiais pikseliais? Lietuvoje tokie kaip varle, skytech, jų nepripažįsta. Aš esu pirkęs 2 LG iš amazon. Abu turėjo 3 ir 5 mirusius pikselius, bet kadangi amazon turi labai gerą grąžinimo politiką man grąžino pinigus. 

Šiaip, pasidomėk pačia panele konkretaus modelio, man asmeniškai visi nauji LG per ryškus, labai vargina akis tam tikros panelės, akys sausėja, dirgina jas. Pvž. AOC yra loterija su naujom panelėm. Kadangi tai yra ips, tai glow efektas dar svarbu, dėl to reikia reikia pasiskaitinėti reviews

Patarčiau kažką iš Asus geriau, jie geriau saugo akis

Rekomenduok kazka  is asus , kelis variantus  :) Dekui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), MynThOn parašė:

Rekomenduok kazka  is asus , kelis variantus  :) Dekui.

Ką tu veiksi su tuo monitoriumi? Kokiu tikslu jis tau reikalingas? Tik žaidimams, filmams, skaitymui, darbui - pagal tai pirmiausiai išrenkama panelė, o tada žiūrima į monitorių, jo ekraną. Sėdint arti, geriausiai yra 24" ir mažiau, 23"5 yra geriausias dydis paprastam vartotojui. Galimybė pasukti, palenkti, pakelti - pasvirimo kampas - viskas patogumui. Dauguma monitorių turi garso kolonėles už kurias daugiau primokama. Ar tikrai jos reikalingos?

Filmams aktualu juoda spalva, kontrastas, čia labiau VA tipas

Žaidimai su ips.. nelabai. Geriau TN panelės. 

IPS labiau skirtas tiems, kurie dirba su video, nuotraukomis, kuriems reikia spalvų. Iš dalies galima ir filmams, bet juoda bus pilka. 

HZ irgi svarbu. Paprastam vartotojui 75 - 100 pilnai pakanka. FPS žaidimams reiktų daugiau. Tad viskas priklauso, ką tu veiksi su tuo monitoriumi. 

Redaguota , nario ゲーマー
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
25 minutes prieš, ゲーマー parašė:

Ką tu veiksi su tuo monitoriumi? Kokiu tikslu jis tau reikalingas? Tik žaidimams, filmams, skaitymui, darbui - pagal tai pirmiausiai išrenkama panelė, o tada žiūrima į monitorių, jo ekraną. Sėdint arti, geriausiai yra 24" ir mažiau, 23"5 yra geriausias dydis paprastam vartotojui. Galimybė pasukti, palenkti, pakelti - pasvirimo kampas - viskas patogumui. Dauguma monitorių turi garso kolonėles už kurias daugiau primokama. Ar tikrai jos reikalingos?

Filmams aktualu juoda spalva, kontrastas, čia labiau VA tipas

Žaidimai su ips.. nelabai. Geriau TN panelės. 

IPS labiau skirtas tiems, kurie dirba su video, nuotraukomis, kuriems reikia spalvų. Iš dalies galima ir filmams, bet juoda bus pilka. 

HZ irgi svarbu. Paprastam vartotojui 75 - 100 pilnai pakanka. FPS žaidimams reiktų daugiau. Tad viskas priklauso, ką tu veiksi su tuo monitoriumi. 

Bus naudojamas tik zaidimams. TN panele geriau ? Kiek ziurejau isvis nera gaming monitoriu su TN. vienas kitas , o kaip su DELL ar MSI ? :) 

Redaguota , nario MynThOn
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, MynThOn parašė:

Bus naudojamas tik zaidimams. TN panele geriau ? Kiek ziurejau isvis nera gaming monitoriu su TN.

Tu monitorių pirkti gali kokį nori, tai yra tavo asmeninis pasirinkimas. Čia kaip telefonas - kiekvienas renkasi pagal save. Dažniausiai žaidžiu VR tipo žaidimus su draugais, tad aš tik galiu parašyti asmeninę nuomonę remiantis savo patirtim. Aš pirkčiau tik Asus nes patirtis su jais yra gan gera: vieną turiu ~ 8 ar 9 metai, puikiai veikia iki šiol. Mirusių pikselių neteko matyti, nors dauguma rašo, kad Asus pasižymi jais.  Jeigu domina konkretus modelis ir abejoji dėl pirkimo, geriausiai yra pasiskaityti NEIGIAMUS atsiliepimus amazon arba reddit pvž. r/Monitors

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Adomas J. pakeitė pavadinimą į Monitoriaus kaina

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 672 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...