Peršokti į turinį

Nuomonė apie AdomCe


Own3d

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 780 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

6 minutes prieš, Tashkas parašė:

Uz ka i policija ji paduosi? Nesi lietuvoje, nevykdai indv. Veiklos, taip kad sedek adomce savo vietoj. Dar pats gausi bauda uz tai jog neaiskios kilmes pinigai keliauja i tavo saskaita. :D

Tai kad jis nepasėdi savo profesionalus kūrėjas serverių, dar rašo minecraft paslaugos tai jeigu nemoka darbų atlikt tai kam skelbtis temas nei įrodymų nėra kad kuria gerai serverius nei ką nei avanso neprašė ir dar grasina su policija :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paaiskinsiu dar karta >
Teikiu profesionalius serverio setupo paslaugas. Ne Lietuvinima ar ten yml failiuku keitimas nematant pilno serverio(nuotraukom, live) atskirai . Tau buvo suteikta draugiska pagalba, nes as tokiu darbu tiesiog nedarau, nes va kas buna. Pradzioj musu susitarime buvo susitarta jog tau atsiusiu siandien failus ir tu sumokesi banku. Del avanso teisingai vyruciai, reikejo pasiimt, tada situ dramu ir nebutu buve. My bad iguess :D 

Kai man pasakei jog Lietuvint reikes, as pasakiau ne ir kad as nelietuvinu, tada kaip uzsispires vaikas paprasei vistiek sulietuvint kaip tik mokejau ar ten draugui nusiust.

Tu buvai ispetas jog as nelietuvinu nes pas mane gramatika yra bloga. Bet tu vistiek atsakei su "Kaip tik mokejai"
Tai kaip mokejau taip ir padariau? :D

Darbas buvo pradetas mano laiku(Norvegijos) 20:27 ir baigtas 22:00, failai buvo nusiusti 22:02 mano laiku. 

Tada baigus darba tu pradejai putotis man i PM jog nieks netinka (tuo metu buvau isejas su chebryte PUBG pazaist), o pradzioj kai pradejau darba sakei gramatika mano nebloga ir viskas cool. Tai kaip sita suprast? Tai cia ne as neapsisprendziu. Tai galejai jau sakyt kad netinka o ne palaukt kol isnaudosiu 1.5 valandos :D Bet cia aisku sitas dalykas po 1.5 valandos nera jau ant tiek svarbus, nesiputotum ir nesiustum tai ir buciau paklauses kas negerai. Spalvas taip pat pakeiciau, dar aisku galejai pasakyt sarasa visa kas negerai. Buciau nuejas ir sutvarkes.

Visi kiti irodymai ir pns:
https://imgur.com/a/reIJZ4X

EDIT:
Ai ir dar pridursiu, dar irgi susitarimas:
image.png.9429cb76546cd6920ffda48e939be79c.png

Redaguota , nario AdomC3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Komedija tikra... Pirmiausią galėjai pats žmogui aprašyti plačiau ko tu iš jo tikiesi, ką jis turi atlikti ir t.t, šiuo metu kaip ir @Noldez. pasakė, žmogus atliko tai ko prašei. Čia tau pačiam pamoka jog žinotum ateityje. Daug diskutuoti nėra ko čia, pats pasimokei, kitam kartui žinosi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Uždarysiu diskusiją

 

Esmė - @Moon_Official paprašė pakeisti spalvas ir ištaisyti gramatines klaidas. @AdomC3 pasakė, kad spalvas sutvarkys, bet sulietuvint jis negali dėl tam tikrų priežasčių. Užsakovas sutiko, kad sulietuvintų taip, kaip moka @AdomC3. Esminės sąlygos sandoryje buvo. AdomC3 darbą padarė taip, kaip paprašė užsakovas ir jį jam išsiuntė. Užsakovui netiko padarytas darbas, nors sąlygos buvo išpildytos ir neįvykdė savo įsipareigojimų - neperdavė pinigų AdomC3.

 

Garbės ir orumo klausimas - klientui nesumokėjus pinigų buvo paplatinti jo atsiųsti failai viešai į internetą. Susigadinti taip sau reputaciją reikia turėti proto, nes abejoju, kad rimtas klientas, atėjęs pas tave, norėtų užsisakyti iš tavęs paslaugų žinodamas, kad jeigu neįvykdys sąlygų - jo duomenys/failai bus paplatinti internete. 

 

Neoficialus teismas skelbia abipusę kaltę. Rakinkit šitą šūdų kratynę kol vienai iš šalių neužvirė jausmai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, AdomC3 parašė:

Priciom as cia lieku kaltas? ? Gi turiu irodymus kaip esam susitare del nesumoketu pinigu, jis pats su tuom sutiko ? Cia buvo pirmas ir paskutinis kartas kada einu be avanso.

Moderatoriai jei nores gales rakinti tema. Bet failai lieka :) 

Failai bus ištrinti greitu metu :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu durnai čia gaunasi lol :D Bet gerai Adomce padarė, kad paleakino tavo komandas. Sakei, kad dar blogiau padarė nei buvo, nereiškia, kad tau jie nepatiko, tiesiog taip lengviau gali apipist žmogų, ir toliau naudodoji padarytą darbą - savo serveryje. Pats Žinau, esi vienam supergames forumo nariui nesumokėjęs už paslaugas taip pat, todėl nesistebėčiau, jeigu būtum ir nesumokėjęs.

Redaguota , nario Doxony
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Maniau tokių paniatkių laikai baigėsi, o gaila..

Abu kalti, vienas nesugeba normaliai ir tiksliai paaiškinti darbų, o kitas puola į isterijas ir platina failus.

Bus pamoka pirkėjui kaip užsisakinėti paslaugas, o antrojo frukto darbų rezultatą ir elgesį bei patikimumą įvertins ateities klientai.

Gaila, jog forumo administracija apleido forumą egzistuoti pačiam ir nesistengia tokių dalykų stabdyti bei netoleruoti, kadangi būdų yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kąžinau iš mano šono , paprasto žmogaus. Norėčiau sutikt su @D0vis nuomonė , teisingai pasakė nes kodėl. 

Pvž paiemus e-parduotuvė. 

Tu pamatai prekė , nusiperki , ir nuskaičiuoja pinigus , bet prekės negauni.

Bet čia tiesiog kad 

Susitarė, pasakė kad nelabai su gramatika bendraują, bet padaręs darbo. Jam nepatiko dar kažkas. Ir negauna pinigu. Nors priežastis yra pasakyta šviesiai tiesiai , yeah galėjo pasiimt avansą , bet čia jau jo kaltė. Labiau norėčiau sakyti kad čia buvo @Moon_Official kaltė ir @AdomC3 , nes pirmas asmuo turėjo suprast kad su gramatika yra bėdų ir kad nelietuvina. Ir tikrai jeigu kažkas buvo blogai galėjo parašyt kad gal gali pakeist ten tą tą , nes kažkas nepatiko. Bet nekelt tokia drama. Iš antro asmens avansas galėjo pasiimt ir neiškart viešint tu failu, nes iš tu failu kas iš to daugėja šudserveriu atsiprašant , ir reputacija gadini, nenori gražiai tada yeah sutinku , nes kitos minties neturiu kaip tada , arba tiesiog perspėt žmonės kitus ir neviešint. :D 

P.S Gal suprasit mano nuomonė tiesiog. :D @Ridas labiau sakyčiau tokioj vietoj @Moon_Official nemokėjo paaiškint , ir nesuprato. Jeigu kaip iš ss kad prašė zyzė kad sulietuvintu nors pats pasakė kad nelietuvina , + ir čia sakė kad nebendrauja su gramatika tai. 

Redaguota , nario ғʜ.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), kyhk parašė:

Uz taika vyrai :D Nenusiminkit abiem i nauda. vienas gaus failus dykai kitas liks be algos :)

Tai jojo, cia labiau nauda jam nei man. Yra padarytas darbas tai dabar dziaugiesi jog gavo for free. :D Sjp jau net phj, tegul turi. Bet gali pasvajot jog failus pasalinsiu is forumo, nes ten seni ghastmc/mcghast failai. Ir tai cj ne ghastmc/mcghast, yra tarp modifikaciju lygiai tokie pat failai su visais pluginais. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), AdomC3 parašė:

Tai jojo, cia labiau nauda jam nei man. Yra padarytas darbas tai dabar dziaugiesi jog gavo for free. :D Sjp jau net phj, tegul turi. Bet gali pasvajot jog failus pasalinsiu is forumo, nes ten seni ghastmc/mcghast failai. Ir tai cj ne ghastmc/mcghast, yra tarp modifikaciju lygiai tokie pat failai su visais pluginais. :D 

Tau buvo sakyta ir dar sako džiaugiasi, kad gavo dykai tie failai ištrinti iš mano kompo nes šūdinai atliktas darbas viskas neturiu ką pasakyt daugiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 780 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...