Peršokti į turinį

Noldez.

Premium Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  687
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  9
 • Forumo eurai

  113 +Pervesti

Noldez. paskutinį kartą laimėjo Liepos 19

Noldez. turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

324 Turintis ką pasakyti

3 sekėjų

Apie Noldez.

 • Nario rangas
  GodPlay.LT //

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Noldez#5658
 • Tinklalapis
  GodPlay.LT

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

9.819 profilio peržiūros
 1. Taigi norime pakurti paprasta mūsų pirmajį TFT tournament kuris susidarys bent iš 32 žaidėjų. Šiektiek apie turnyra.: Taigi pradėkime su turnyro sistema. turnyras turės tris etapus. patekti i antra etapą galės tik 32 žaidėjai, ir trečiąjį/finalini etapą patekti galės tik 8 žaidėjai. Turnyras turės tašku sistema kurio dėka mes nuspręsim kurie žaidėjai pateks i sekanti etapą. Tašku sistema: taškai bus duodami pagal žaidėjo paimta vieta žaidime. 1 vieta - 10 tašku 2 vieta - 8 taškai 3 vieta - 6 taškai 4 vieta - 5 taškai 5 vieta - 4 taškai 6 vieta - 3 taškai 7 vieta - 2 taškai 8 vieta - 1 taškas Pirmame etape, pirmieji 32 žaidėjai surinkę 30 tašku, pateks i antrąjį etapą. Antrame etape, pirmieji 16 žaidėjų surinkę 40 taškų, pateks i trečiąjį/finalini etapą. Trečiame/finaliniam etape, kai vienas iš žaidėju pasieks 50 tašku, turnyras pasibaigs ir top 3 daugiausiai turintis tašku žaidėjai bus apdovanoti prizais. Prizai: prizai bus duodami top 3 žaidėjams. Pirmos vietos prizas - 100 svaru. Antros vietos prizas - 50 svaru. trečios vietos prizas - 25 svarai. Turnyro pradžia gruodžio 11 diena, 14val. Aplikacijos jokios nereikia, tiesiog prisijungti prie tournament galėsite per nauja discord Event sistema: https://discord.gg/YgPc5rxD?event=915378828522704928 Turnyro organizatorius: R-x-K#2803
 2. Noldez.

  Kur galima gauti 4k graziu background and windows themu?

  Dažniausiai iš steam pasiimdavau, kai naudodavau wallpaper engine, o be jo tai iš https://mylivewallpapers.com
 3. Noldez.

  Kur galima gauti 4k graziu background and windows themu?

  Dažniausiai žiūriu reddite: https://www.reddit.com/r/wallpapers/ , pasitaiko kartais gerų.
 4. Soc. Tinklai. Discord: https://discord.gg/ZbfhCVXCZA Facebook Page: https://www.facebook.com/mcgodplay Website: http://godplay.lt Susisiekimas: Noldez#5658
 5. Noldez.

  Pasiūlykit kokį telefona pirkti.

  Tema galima rakinti. apsisprendžiau ką pirksiu, dėkui už pasiūlymus.
 6. Noldez.

  MineClub - Resource Pack [ATSISIUNTIMAS]

  Ech nieko ypatingo, betkas gali išsitraukt iš serverių resource pack, jie nėra paslėpti. Bet galbūt vaikams ir pravers.
 7. Taigi mano telefonas pasenęs ir nusprendžiau greitu metu atsinaujinti, tai norėčiau išgirsti patarimu kokį telefona pirktis, kadangi žalias su telefonais. Nesu iphone mėgėjas, tai nelabai ir norėčiau kažko iš iphone. Įprastai turėdavau kažką iš Huawei ar Samsung. Telefonas būtu naudojamas tik dėl tam tikrų programų kaip messenger, discord, snapchat, twitter ir kt. Bet galbūt ateityje ir bus žaidžiami kažkokie, tai žaidimai. Biudžetas manau būtu kokie 500 eurų, max - 600e. Dėkui iš anksto.
 8. Noldez.

  Redland.lt - Naujas žvilgsnis į SkyBlock

  Gal būtu galima kita discord link gauti? Nes šitas invite man neveikia, error. Beto sėkmės su projektu, kaip matau krosnies idėja užnešanti į senajį Dangaus Legendos serverį.
 9. Noldez.

  Del Authme Plugin

  Nerekomenduočiau naudot kitus pluginus apart authme, bet čia jau jūsų pasirinkimas. Kadangi nežinia kokį jūs ten šūda isirašysit ir nežinia su kokiais exploitais ateitį galit susidurt. Nežinau kur tu čia šita ištraukei bet kuo puikiausiai naudoju authme ant 1.17.1 . Tiesiog sužiūrėk kokius errorus meta bandant paleisti serverį, tuo pačiu gali bandyti kitas plugino versijas naudot, nes daugiausiai problemos yra su authme plugino versijomis. Ir nerekomenduoju naudoti /reload komanda vietoj to gali naudoti plugman arba tiesiog perkrauti visa serverį. Bet tokiems kaip "Authme" jau geriau rr visa serverį.
 10. Noldez.

  GodPlay.LT | Ieškomi minecraft statytojai.

  Vis dar ieškomi.
 11. Kažkodėl vakar buvo tema ištrinta ar kas ten buvo, bet rašau vėl. Kaip matau iš logo jog PvPHeaven yra jūsų projekto pavadinimas, tai bent nusipirkit domena nes tas pavadinimas dabar šūdo vertas. Bei betkuriuo momentu gali pavogt žaidėjų srauta.. p.s visi Lietuvos serveriai yra šūdo verti, bent jau dabar.
 12. G'morning.

  Vis dar ieškomi žmonės kurie sugeba statyti minecrafte. 
   

   

 13. Noldez.

  { Minecraft } Pastatau ką reikia - nemokamai.

  Tema sena, nebestatau nemokamai - galima rakinti.
 14. Kadangi nekyla idėjų ir taip noriu patobulėt, galiu pakurti nemokamai custom landscape'us ar tam tikrus terrainus. Bei: Norimas žėmėlapis negali būti over 2048x2048 dydžio ir mažesnis nei 500x500. Mano darbai: https://imgur.com/a/HpaM0hP Discord: Noldez#5658 Ir kadangi darau nemokamai, negaliu garantuotai pasakyt kada jūsų norimas terrain'as bus baigtas. Gali užtrukti diena, pora ar net savaitę, priklauso nuo pageidavimu. Na daugiau nei savaite manau tikrai nereikės laukti. Taip pat nustosiu daryti nemokamai terrainus, kai bus bent 5-4 atlikti užsakymai. Taip pat: tai tik terrainas, tai reiškia jog nebus jokių structures.
 15. Noldez.

  Minecloud.lt 》Domenas + WEB Host + Logo 》PIGIAI

  Patikimas, sėkmės pardavime.
×
×
 • Sukurti naują...